átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Intézményi dokumentumok

Pedagógiai program és helyi tantervek

Pedagógiai Program (NAT 2020)

A pedagógia program 4. számú melléklete

Helyi tantervek NAT 2020 NAT 2012*
AJTP tanulásmódszertan AJTP tanulásmódszertan  
Angol nyelv Angol nyelv 9 NYEK
Angol nyelv AJTP
Angol nyelv AJTP 9-12
Angol nyelv fakultácio 11-12
Angol nyelv NYEK 9-12. évf.
Angol Első idegen nyelv 6-os
Angol Első idegen nyelv angol 9-12
Angol Második idegen nyelv 9-12
Angol nyelv 7-12.
Állampolgári ismeretek Állampolgári ismeretek 8.
Állampolgári ismeretek 12.
-
Biológia Biológia 7-10. hatosztályos
Biológia 9-10.
Biológia fakultáció 11-12.
Biológia 9-10. tagozat
Biológia 11-12. tagozat
Biológia 10-12.
Digitális kultúra
(informatika)
Digitális kultúra 7-8.
Digitális kultúra 9-10.
Digitális kultúra 9-11. (felnőttoktatás)
Digitális kultúra 9.AJTP
Digitális kultúra 9.NYEK
Digitális kultúra emelt szintű érettségi felkészítő 11-12.
Informatika 7-10. általános
Informatika 7-10. spec. matematika
Informatika 11-12. emelt szintű érettségi felkészítő
Dráma és tánc - Dráma 9.
Ének-zene Ének-zene 7-8.
Ének-zene 9-10.
Ének-zene 9-10.
Művészetek-Ének-zene 11-12.
Életvitel és gyakorlat / Etika Etika 7-8.
Életvitel és gyakorlat 12.
Etika 11.
Fizika Fizika 7-8.
Fizika 9-10.
Fizika 9-12. Tagozat
Természettudomány fizika 11
Fizika 9-11.
Földrajz Földrajz 7-10.
Földrajz fakultáció 11-12.
Földrajz 9-10.
Francia nyelv Francia nyelv (2. idegen nyelv) Francia nyelv 9-12.
Kémia Kémia 7-10. (hatosztályos)
Kémia 9-10. Tagozat
Kémia 9-10.
Kémia 9-10. (biológia tagozatnak)
Kémia fakultáció 11-12.
Kémia tagozat 11-12.
Kémia 7-10.
Magyar nyelv és irodalom Irodalom 7-8.
Irodalom 9-12.
Magyar nyelv 7-8.
Magyar nyelv 7. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 8. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 9-12.
Magyar nyelv és irodalom 9. (felzárkóztatás )
Magyar nyelv és irodalom NYEK/AJTP
Magyar nyelv és irodalom 11-12. (emelt szintű érettségi előkészítő)
Magyar nyelv és irodalom 9-12.
Matematika Matematika fakultáció 11-12
Matematika 7-10 alap hat. évf. (4 óra)
Matematika 7-10 spec hat. évf.
Matematika 9-12 spec négy évf.
Matematika 9-12 alap négy évf. (4 óra)
Matematika 9.NYEK-AJTP (4 óra)
Matematika 9-12.
Spec. Matematika 9-12.
Német nyelv Német nyelv 7-12. (1. idegen nyelv)
Német nyelv 9-12. (1. idegen nyelv)
Német nylev (2. idegen nyelv)
Német nyelv hatosztályos haladó
Német nyelv 9. NYEK
Német nyelv NYEK
Német nyelv fakultáció
Német nyelv 7-12.
Orosz nyelv Orosz nyelv Orosz nyelv 9-12.
Osztályfőnöki Közösségi nevelés 7-12.  
Technika és tervezés Technika és tervezés 7. -
Testnevelés Testnevelés 7-8.
Testnevelés 9-12.
Testnevelés 7-12.
Történelem Komplex Humán Ismeretek 9.NYEK-AJTP
Történelem 7-12.
Történelem orientáció9-12. (orientáció)
Történelem alap 9-12.
Történelem emelt
Történelem,
társadalmi és állampolgári ismeretek 7-12.
Vizuális kultúra Vizuális kultúra Vizuális kultúra 7-10
Művészetek-Vizuális kultúra 11-12

 


 

* Pedagógiai Program 2013 (NAT 2012)
A 2018/19-ban és 2019/20-ban indult hat évfolyamos 7.A és 7.B (a 2022/23-as tanévben 11.A, 11.B, illetve 10.A, 10.B) esetén hatályos.

Közzétételi lista

229/2012. (VIII. 28.) Korm. rendelet - 23. § (1) A nevelési-oktatási intézményi közzétételi listája

a) a felvételi lehetőségről szóló tájékoztatót, A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató
b) a beiratkozásra meghatározott időt,
a fenntartó által engedélyezett osztályok,
csoportok számát,
c) *  köznevelési alapfeladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is, Köznevelési feladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is
d) a fenntartó nevelési-oktatási intézmény munkájával összefüggő értékelésének nyilvános megállapításait és idejét, a köznevelési alapfeladattal kapcsolatos - nyilvános megállapításokat tartalmazó - vizsgálatok, ellenőrzések felsorolását, idejét, az Állami Számvevőszék ellenőrzéseinek nyilvános megállapításait, egyéb ellenőrzések, vizsgálatok nyilvános megállapításait,  
e) a nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendjét,
éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjait,
f) a pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával, A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával
g) a szervezeti és működési szabályzatot, a házirendet és a pedagógiai programot tartalmazza.


Az iskolai közzétételi lista az (1) bekezdésben meghatározottakon kívül tartalmazza

a) a betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettségét és szakképzettségét, A betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége
b) a betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők számát, iskolai végzettségét és szakképzettségét, A betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők száma, iskolai végzettsége és szakképzettsége
c) az országos mérés-értékelés évenkénti eredményeit, Az országos mérés-értékelés évenkénti eredményeit
d) a tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatokat, A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatok
e) középiskolákban - évenként feltüntetve - az érettségi vizsgák átlageredményeit,
minden vizsga érdemjegy: 4,44 % : 77,39
  közép:4,35 emelt:4,77 közép:77,17 emelt:78,13
nappali közép:4,68 emelt:4,80 közép:83,93 emelt:78,87
esti közép:3,22 emelt:4,18 közép:54,29 emelt:60,45
f) a tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségét, A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége
g) a hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályait, A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai
h) az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményeit, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett idejét, Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett ideje
i) az iskolai osztályok számát és az egyes osztályokban a tanulók létszámát. Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

 






 

Kérelem

Kérelem bizonyítvány-másodlat kiállításához

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!