átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Földes Ferenc Gimnázium - aktuális versenyeredmények

A 30 napnál nem régebbi versenyeredmények olvashatók ezen az oldalon, időrendben. A további eredmények itt:
Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények - 2014
Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény - 2014
Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények
Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény


DR. GÁRDUS JÁNOS MEGYEI KÖZÉPISKOLAI NÉMET NYELVI VERSENY megyei forduló,
7. hely Nagy Eszter 9.A ,
10.hely Svidró Ákos 9.B Felkészítő tanár: Sebő Sára


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
140 ponttal, országos 4. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Révész Máté (9.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. forduló,
123 ponttal, országos 12. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Bolyai Matematika Csapatverseny (9. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely (az első helyezettel megegyező pontszámmal) Révész Máté 9.B, Marsalkó Petra 9.B, Svidró Ákos 9.B, Kozári Dominik 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs

6. hely Gál Olivér 9.C, Bana Bálint 9.C. Sipos Balázs 9.C, Lukács Milán 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

7. hely Tárkányi Ákos 9.B, György Patrik 9.B, Benedek Gábor 9.B, Tárkányi Szabolcs 9.A Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Reszegi Éva

(10. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Győrffy Ádám György 10.B, Bordás Milán 10.B,Orosz Bence Zsolt 10.B, Al-Hag Máté Amin 10.C Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos

9. hely Merkel Tamás 10.B, Keresztesi Áron Zsombor 10.B,Molnár Bálint 10.B, Laczai Lénárd 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Antal Réka 11.B, Purzsa Aletta 11.B,Bárczi Enikő 11.B, Purgel Dóra 11.B,
3. hely Fenyvesi Tamás 11.B, Bátori Gábor 11.B, Miskolci Tamás 11.B, Keresztes Kornél 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(12. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Sándor Boglárka 12.C, Bodgál Attila 12.C, Juhász Dávid 12.C, Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

3. hely Kormos Gergely 12.H, Herpai Ádám 12.H, Kiss Tamás 12.H, Varga-Molnár Bertalan 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

5. hely Ajtai Boglárka 12.C, Orbán Balázs 12.C, Tóth Petra 12.C, Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Elek Zoltán


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) regionális forduló,
2. hely Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Gulyás Tibor

4. hely Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

13. hely Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


MATEGYE Megyei Matematikaverseny
megyei 1. hely Ajtai Boglárka 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Al-Hag Máté Amin 10.C Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Győrffi Ádám György 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Hazadi Noémi 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Purzsa Aletta 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

megyei 1. hely Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 2. hely Bendicskó Laura 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Fehérvári Donát 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 2. hely Fekete Patrik 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 2. hely Tóth Áron 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 2. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Varga Ildikó Kata 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 3. hely Bordás Milán 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Sebák Fruzsina Jázmin 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 3. hely Tóth Petra 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Fenyvesi Bence 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Orbán Balázs 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Révész Máté 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

megyei 5. hely Csima Borbála 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 5. hely Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

megyei 6. hely Bényei Zsigmond 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 6. hely Herpai Ádám 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 6. hely Szabó Petra 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs

megyei 6. hely Töreczki Gábor 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos


Dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kedves Lilla 11.B Felkészítő tanár: Pászthy-Sipos Andrea, Pólik Magdolna

német nyelv 2. fordulóba jutott Leskó Eszter Rózsa 11.B Felkészítő tanár: Sebő Sára

francia nyelv 2. fordulóba jutott Purzsa Aletta 11.B Felkészítő tanár: Nagy Ferenc

Dráma 2. fordulóba jutott Puskás Balázs 12.C Felkészítő tanár: Dr. Puskás István, Túróczyné Bényei Szilvia

matematika 2. fordulóba jutott Szász Kristóf Róbert 12.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos


fizika IFJÚ FIZIKUSOK NEMZETKÖZI VERSENYE MAGYARORSZÁGI SZÓBELI VÁLOGATÓ forduló,
5. hely, bekerült az IYPT magyar csapatába Csécsi Marcell 11.C,
9. hely Szentléleki Márton 11.C Felkészítő tanár: Biró István


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
119 pont (2. fordulóba jutott) Fehérvári Donát (7.b),
(programozás kategória, 11-12.o.) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Bodgál Attila Zoltán (12.c),
(2. fordulóba jutott) Györki Ádám (12.c),
(2. fordulóba jutott) Suszter Ágnes Eleonóra (11.c),
(2. fordulóba jutott) Szobonya Hanga Lilla (11.d),
(2. fordulóba jutott) Tisza Marcell (12.c),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
107 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (9.b),
85 pont (2. fordulóba jutott) Kozári Dominik (9.b) Felkészítő tanár: Csató Endre

93 pont (2. fordulóba jutott) Balogh Dávid (10.e) Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Csató Endre

93 pont (2. fordulóba jutott) Csapó Alex Patrik (9.d) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
292 pont (2. fordulóba jutott) Suszter Ágnes Eleonóra (11.c) Felkészítő tanár: Takács Imre

348 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (12.h) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Gratulálunk!

Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények

2014/2015

angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
1. hely Antal Réka 7.B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(V. kategória)
országos 02. hely Molnár Tamás 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 03. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 07. hely Horváth Lívia 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 10. hely Petró Ádám 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 11. hely Kovács Kristóf Levente 10.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (gimnázium I. kategória)
megyei 1. hely és országos 25. hely Ignácz Bendegúz 9.D (2015. 04. 27.) ,
megyei 2. hely és országos 26. hely Kun Péter 9.D (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória)
megyei 1. hely és országos 1. hely Korpás Kristóf 10. B (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

megyei 2. hely és országos 22. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Budó Ágoston Fizika Feladatmegoldó Verseny országos forduló,
1. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

dicséret Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István


Dürer Fizika Csapatverseny
országos 2. díj Tompa Tamás Lajos 10.C, Osztermann Anna 10.H, Kiss László 10.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

országos 7. hely Varga Lilla Luca 12.C, Hornyák Szabolcs 12.C, Plaszkó Noel 11.C, Magyari Irma 12.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Pál Mihály


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
dicséret (6-10. hely) Tari Balázs 12.C (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia
A Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen és más országos versenyeken nyújtott teljesítménye alapján tagja lett a Fizikai Diákolimpián Magyarországot képviselő öttagú csapatnak: Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 13.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia (Mumbai)
bronz érem Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (Thaiföld)
bronz érem Plaszkó Noel László 11.C (csapattag) (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH)
Magyarországot képviseli a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett tornán Plaszkó Noel László 11.C (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam) országos forduló,
10. hely Gáspár Attila 10.H (2015. 06. 19.)

12. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam)
országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam) országos forduló,
1. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 19.)

19. hely Lukács Miklós Ágoston 10.C (2015. 06. 19.)

33. hely Novák Márk 10.C (2015. 06. 19.)

34. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 06. 19.)


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
26. hely Tari Balázs 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny
3. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

6. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

8. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Gáspár Attila (9.H), Szabó Dániel (12.H), Szőke Tamás (12.H) (2014. 11. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogató (Közép-európai kategória) döntő forduló,
6. hely (visegrádi országok programozási táborába jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek


informatika KÖMAL pontverseny (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
2. hely Gáspár Attila (9.h) (2015. 06. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre


Informatika Kommunikációs verseny (városi)
1. hely Béres András (7.b) (2015. 06. 03.) ,
5. hely Pércsi Balázs (7.b) (2015. 06. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) országos forduló,
359 ponttal országos 1. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 02.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Pál Mihály

(Programozás kategória, 2. korcsoport) döntő forduló,
200/200 pont (országos 1. hely) (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek

országos 38. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Pál Mihály, Csató Endre

országos 40. hely Sillinger Péter (10.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

országos 67. hely Robotka Adrián (9.C) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
48. hely Szőke Tamás (12.H) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló forduló,
országos 1. Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 29.) ,
országos 21. Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Csapatverseny
országos 7-8. hely Sajgó Mátyás 9.D, Novák Márk 10.C, Szaniszló Brigitta 11.B (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Kenéz Erika


Irinyi János Kémia Verseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 41. hely Molnár Ádám 9.C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Szepessiné Medve Judit

(I/B kategória)
megyei 1. hely és kupagyőztes, országos 1. hely és különdíjat kapott a számítási feladatok megoldásáért, a mezőny legeredményesebb versenyzőjeként pedig Irinyi díjban részesült Sajgó Mátyás 9.D (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 10. hely Kiss Gábor 9.D (2015. 04. 26.) ,
(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 3. hely Major Ábel 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 36. hely Szabadfalvi Dániel 10.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 10. C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

megyei 2. hely, országos 32. hely Bodnár Bence 10. B (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 31. hely Jurkó Dávid 10. B (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó, III. kategória)
III. díj Bodolai Előd 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(kezdő, III. kategória)
II. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Bolyai Matematika Csapatverseny (9. évfolyam-normál)
regionális 1. hely, országos 4. hely Ignácz Bendegúz 9.D, Ligeti Henriett 9.D, Sajgó Mátyás 9.D, Sóvágó Mihály 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi, Kurunczi Gábor

(9. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 1. hely (nemzetközi döntőbe jutottak) Debreczeni Ákos 9.H, Gáspár Attila 9.H, Tóth Tamás 9.H, Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(10. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 10.H, Boros Bence 10.H, Szabadfalvi Dániel 10.H, Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(12. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 2. hely Porupsánszki István 12.C, Szabó Dániel 12.H, Szőke Tamás 12.H, Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Dürer Matematika Csapatverseny (C. kategória)
országos 1. díj Debreczeni Ákos 9.H, Kovács Zsófia 9.H, Gáspár Attila 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 11-12. hely Csendi Balázs 10.H, Kertész Attila 10.H, Somosi Fanni Luca 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Győry Ákos

(D. kategória)
országos 1. díj Tari Balázs 12.C, Porupsánszki István 12.C, Birinyi Anna 11.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

országos 5. hely Szőke Tamás 12.H, Szabó Dániel 12.H, Drótos Annamária 11.C, MIhók Anna 12.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván, Veres Pál, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Kenguru Matematika Verseny (9. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely,országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely,országos 9. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(11. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 5. hely Zsiros Ákos 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

megyei 2. hely, országos 7. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 3. hely, országos 12. hely Mózes Árpád Benedek 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely, országos 5. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

megyei 3. hely, országos 6. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 4. hely, országos 13. hely Tari Balázs 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


matematika KÖMAL pontverseny 2013/2014-es tanév (A-jelű feladatok) országos forduló,
9-10. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MEMO - Közép-Európai Matematikai Olimpia
bronz minősítés Szőke Tamás 12.H (2014. 10. 01.)


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny országos forduló,
arany érem Porupsánszki István 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 14.) ,
bronz érem Szabó Dániel 12.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tari Balázs 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

14. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

35. hely Szabó Dániel 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor, Győry Ákos


matematika Romanian Master of Mathematics
dicséret Szőke Tamás 12.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Debreczeni Ákos 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Soós Gergő 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Vadon Enikő 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

I. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Tóth Miklós 10.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tari Balázs 12.C (2015. 06. 09.) ,
I. díj Porupsánszki István 12.C (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

I. díj Szőke Tamás 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

III. díj Szabó Dániel 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Varga Tamás Matematika Verseny (II. kategória, 8.évfolyam)
megyei 1. hely. országos 40. hely Szász Kristóf 8.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam)
megyei 2. hely, országos 6. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (V. kategória)
országos 4. hely Rachev Patrik 9.E (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


Litteratum Országos Német Nyelvi Verseny
4. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 25.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
megyei 1. hely, országos 3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv SPIEL UND GEWINN! Országos Német Levelező Csapatverseny országos forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Spisák Blanka 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Távolugró csapat (IV. korcsoport)
országos 8. hely Fegyverneki Bence 10.B, Táncos Tamás 12.E, Dienes Balázs 12.C, Máté-Kiss Bence 12.C, Macsok Ádám 12.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Duatlon (IV. korcsoport, fiú csapat)
megyei 2. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H, Miskolci Ádám 8.H, Nagy Marcell 8.H, Rátkai Ádám 8.H, Kormos Gergely 8.H (2014. 10. 14.) ,
(IV. korcsoport, fiú egyéni)
megyei 1. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin, Letek László

(V. korcsoport, leány csapat)
megyei 1. hely, országos döntő 4. hely Kovács Zsófia 9.H, Szuhai Barbara 9.C, Dancsó Bianka 10.B, Tóth Edina 10.B (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Letek László


sport Floorball országos forduló,
7. hely Karajz Fruzsina 10.H, Kiss Dorottya 10.H, Letek Nóra 10.H, Osztermann Anna 10.H, Paszternák Csenge 10.C, Szobonya Csenge 10.C (2015. 01. 18.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra, Letek László


sport Sakk Diákolimpia (egyéni értékszámos lány, V. korcsoport)
megyei 3. hely, országos 7. hely Szuhai Beáta Barbara 9.C (2015. 04. 13.)

(egyéni, amatőr lány)
megyei 1. hely, és országos 12. hely Béla Izabella 12.E (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú IV. korcsoport)
megyei 1. hely, és országos 8. hely Papp Levente 7.B (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport)
megyei 3. hely, és országos 14. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 13.)


sport Szertorna Diákolimpia (leány, V-VI. korcsoport) országos forduló,
14. hely Kmetz Fanni 9.C, Váradi Martina 9.C, Bubenkó Lilla 9.H, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Fekete Csenge 13.D (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Tar Miklós


Gratulálunk!

Bővebben...

Kalmár László Matematika Verseny

(7. évf.) megyei forduló,

1. hely Gáspár Attila 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H,
3. hely Debreczeni Ákos 7.H,
4. hely Soós Gergő 7.H,
5. hely Fürjész Péter 7.H,
6. hely Nagy Klaudia 7.H

Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló 

1. hely Bodolai Előd 8. H,
2. hely Tóth Miklós 8.H,
3. hely Kosáry Boglárka 8.H,
4. hely Boros Bence 8. H,
6. hely Kocsák Boglárka 8.H

Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Almásy László Földrajz Verseny

(csapat)

1. hely Ágh Norbert 8.H, Major Ábel 8.H, Nagy Bence 8.H, Veres Zsombor 8.H

Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

 

 

Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

(országos) döntő forduló

9. hely Barta Szilveszter Marcell 12.c Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky
Ferenc

 

OÁTV

(7. évfolyam) megyei forduló

1. hely Vadon Enikő 7. H,

4. hely Poncsák Ákos 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

 

Savaria Országos Történelmi Verseny

(10. évf.) országos forduló,

11. hely Pecsenye Flóra 10. H Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Szilárd Leó Fizika Verseny

(országos) döntő forduló,

6. hely Barta
Szilveszter Marcell 12.C
Felkészítő tanár: Kovács Benedek

B 33 Kosárlabda Diákolimpia

országos forduló

1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H Felkészítő tanár: Letek László

Komlóstetői Általános Iskola Városi Angol nyelvű Versenye

(7. évf., városi) 

2. hely Poncsák Tamás 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

Versenyeredmények


DR. GÁRDUS JÁNOS MEGYEI KÖZÉPISKOLAI NÉMET NYELVI VERSENY megyei forduló,
7. hely Nagy Eszter 9.A ,
10.hely Svidró Ákos 9.B Felkészítő tanár: Sebő Sára


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
140 ponttal, országos 4. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Révész Máté (9.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. forduló,
123 ponttal, országos 12. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Bolyai Matematika Csapatverseny (9. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely (az első helyezettel megegyező pontszámmal) Révész Máté 9.B, Marsalkó Petra 9.B, Svidró Ákos 9.B, Kozári Dominik 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs

6. hely Gál Olivér 9.C, Bana Bálint 9.C. Sipos Balázs 9.C, Lukács Milán 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

7. hely Tárkányi Ákos 9.B, György Patrik 9.B, Benedek Gábor 9.B, Tárkányi Szabolcs 9.A Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Reszegi Éva

(10. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Győrffy Ádám György 10.B, Bordás Milán 10.B,Orosz Bence Zsolt 10.B, Al-Hag Máté Amin 10.C Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos

9. hely Merkel Tamás 10.B, Keresztesi Áron Zsombor 10.B,Molnár Bálint 10.B, Laczai Lénárd 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Antal Réka 11.B, Purzsa Aletta 11.B,Bárczi Enikő 11.B, Purgel Dóra 11.B,
3. hely Fenyvesi Tamás 11.B, Bátori Gábor 11.B, Miskolci Tamás 11.B, Keresztes Kornél 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(12. évfolyam, speciális matematika) regionális forduló,
2. hely Sándor Boglárka 12.C, Bodgál Attila 12.C, Juhász Dávid 12.C, Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

3. hely Kormos Gergely 12.H, Herpai Ádám 12.H, Kiss Tamás 12.H, Varga-Molnár Bertalan 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

5. hely Ajtai Boglárka 12.C, Orbán Balázs 12.C, Tóth Petra 12.C, Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Elek Zoltán


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) regionális forduló,
2. hely Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Gulyás Tibor

4. hely Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

13. hely Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


MATEGYE Megyei Matematikaverseny
megyei 1. hely Ajtai Boglárka 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Al-Hag Máté Amin 10.C Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Győrffi Ádám György 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Hazadi Noémi 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 1. hely Purzsa Aletta 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

megyei 1. hely Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 2. hely Bendicskó Laura 11.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Fehérvári Donát 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 2. hely Fekete Patrik 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 2. hely Tóth Áron 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 2. hely (bejutott a Nemzetközi Magyar Matematika-versenyre) Varga Ildikó Kata 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 3. hely Bordás Milán 10.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Sebák Fruzsina Jázmin 9.C Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 3. hely Tóth Petra 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Fenyvesi Bence 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Orbán Balázs 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 4. hely Révész Máté 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

megyei 5. hely Csima Borbála 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos

megyei 5. hely Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

megyei 6. hely Bényei Zsigmond 8.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 6. hely Herpai Ádám 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 6. hely Szabó Petra 9.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs

megyei 6. hely Töreczki Gábor 7.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos


Dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kedves Lilla 11.B Felkészítő tanár: Pászthy-Sipos Andrea, Pólik Magdolna

német nyelv 2. fordulóba jutott Leskó Eszter Rózsa 11.B Felkészítő tanár: Sebő Sára

francia nyelv 2. fordulóba jutott Purzsa Aletta 11.B Felkészítő tanár: Nagy Ferenc

Dráma 2. fordulóba jutott Puskás Balázs 12.C Felkészítő tanár: Dr. Puskás István, Túróczyné Bényei Szilvia

matematika 2. fordulóba jutott Szász Kristóf Róbert 12.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos


fizika IFJÚ FIZIKUSOK NEMZETKÖZI VERSENYE MAGYARORSZÁGI SZÓBELI VÁLOGATÓ forduló,
5. hely, bekerült az IYPT magyar csapatába Csécsi Marcell 11.C,
9. hely Szentléleki Márton 11.C Felkészítő tanár: Biró István


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
119 pont (2. fordulóba jutott) Fehérvári Donát (7.b),
(programozás kategória, 11-12.o.) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Bodgál Attila Zoltán (12.c),
(2. fordulóba jutott) Györki Ádám (12.c),
(2. fordulóba jutott) Suszter Ágnes Eleonóra (11.c),
(2. fordulóba jutott) Szobonya Hanga Lilla (11.d),
(2. fordulóba jutott) Tisza Marcell (12.c),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
107 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (9.b),
85 pont (2. fordulóba jutott) Kozári Dominik (9.b) Felkészítő tanár: Csató Endre

93 pont (2. fordulóba jutott) Balogh Dávid (10.e) Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Csató Endre

93 pont (2. fordulóba jutott) Csapó Alex Patrik (9.d) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
292 pont (2. fordulóba jutott) Suszter Ágnes Eleonóra (11.c) Felkészítő tanár: Takács Imre

348 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (12.h) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!