átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 2024

   

2024. A
Osztályfőnök: Horváth Ibolya Emese
Bajnok Máté Barnabás, Balázs Boglárka Zoé, Bárány Donát, Fehér Jázmin Laura, Feledi Emma, Győri Éda Boglárka, Hajdu Bianka, Horváth Gerda, Hován Emma, Kiss Panna Napsugár, Lukács Noémi Zsuzsanna, Makkai Máté, Nagy Liliána, Nagy Máté, Németh Zsombor Zsolt, Olasz Csenge, Paár Gréta Tímea, Riedlinger Kira, Ritterodesz Virág, Rózsa Boglárka Luca, Sántha Levente, Sántha Zétény, Sárkány Balázs, Szalóczy Karolina, Szövördi Hanna, Tóth Péter, Tuza Teodóra, Visnyovszky Anita

   

2024. B
Osztályfőnök: Grallert Krisztina
Bartus Nikolett, Bezsilla Gábor, Bodnár Babett, Bóta Bálint, Bottyán Márton Péter, Burinda Benedek, Buris Orsolya, Csima Borbála, Divinyi Gréta Ágnes, Dobos Dávid, Dobos Julianna, Erdélyi Botond, Fazekas Ádám, Fehérvári Donát, Fekete Martin, Forinyák Judit Virág, Glaser Dávid, Gömze László Norken, Hanuska Gergely Zsolt, Ispán Bence, Juhász Áron, Kéki Edit, Kiss Dávid, Kun Tamás, Lázár Patrik, Major Ádám, Merkel Emma, Nyiri Zsolt, Papp Dániel, Réz Petra, Sável Richárd, Sinka Levente, Szakács Réka, Szűcs Botond, Tomesz László Gergő, Tóth Petra Lili, Töreczki Gábor, Vanyó Gréta, Varga Boglárka, Varga Ildikó Kata

   

2024. C
Osztályfőnök: Pál Mihály
Bánrévi Nóra, Beke János, Boros Ármin László, Csikos Máté, Csizi Jázmin, Daruka Balázs, Erős Kornél, Fáklya Balázs Zoltán, Farkas Roland, Filkóházi Nándor, Flaskó Ádám, Galambos Dávid Kálmán, Horváth Szilveszter Noel, Juhász Dániel, Kiss Ákos Attila, Kiss Pálma Tímea, Kopunec Gergely Dániel, Kovács Márk, Kristó Bendegúz, Németh Dávid László, Németh Máté László, Novák Nimród, Novák Péter, Nyircsák Vivien, Pikó Tamás Tivadar, Putnoki Gergő Zoltán, Rózsa Bíborka Dorka., Sinkovics Áron, Stadler Zsófia, Sváb Dorottya, Tóth Ádám Attila, Tóth Luca Veronika, Vizi Zalán, Zsova Levente

   

2024. D
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Ablonczy Levente, Csongrádi Botond, Dányi Bodza Anna, Halász Zsófia Lili , Horkai Levente , Horváth Janka, Ignácz József Huba, Jávorszki Szilvia Bettina, Kádár Gergő, Káli Daniella, Kiss Benedek, Kovács Laura, Kurcsik Antal Márk, Lajgut Attila Álmos, Lenkei Balázs Benedek, Leskó Dániel , Lövei Zoltán, Malinkó Sebestyén, Manuel Dominik Ádám, Matei Szofi, Minka Botond, Molnár Zolna, Nagy Benjámin , Oláh Balázs László, Porcsin Martin Zsolt, Rózsa Máté, Rudák Anett, Szarka Ágoston Szilárd, Szimonidesz Aliz, Szintai Nóra, Tornyi Rajmond, Tóth Gergő, Vinnai Bence

   

2024. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra - Dr. Miklós Erika
Balla Eszter, Bánrévi Zsófia, Bartus Johanna, Bernáth Rebeka, Bernáth Zoé, Buza Balázs, Dabis Ádám, Farkas Gábor, Galántay Julianna, Garai Virág Ildikó, Gömöri Gréta, Horváth Dezső, Kovács Levente, Kovács Ramóna, Kőhegyi Anna, Lukács Gergő, Munkácsi Anita, Nagy Orsolya, Novák Boglárka, Pajger Zsófi, Pásztor Milán, Riczu Marcell, Rőczei Boglárka, Sinka Bálint, Szabó Vanessza Evelin, Szak Bernadett, Szász Marcell, Sziklai Albert Tibor, Szitárcsik Eliza Jázmin, Tóbiás Emma, Tóth Dominika, Varga Nóra, Vigh Mira Nikoletta

 

Digitális tabló 2023

   

2023. A
Osztályfőnök: Túróczyné Bényei Szilvia
Balogh Botond, Bársony Petra Anna, Bene Borbála, Bodgál Krisztina, Borza Liliána Boglárka, Boschánszky Tamara Orsolya, Bredács Bianka, Budai Barbara, Csipkés Máté, Dús László, Dús Zsuzsanna, Fenyvesi Lilla Anna, Fodor Anna Liza, Fodor Áron Zsolt, Friedmanszky Lilla Laura, Gáspár Sára, Hatvani Eszter, Karajz Gréta, Kerekes Balázs Lajos, Kismartoni Laura Csenge, Kiss Enikő, Laczai Lehel Hunor, Melcher Petra, Mészáros Áron, Mitterpach Milán, Polgár Evelin Nina, Sári Kata Lilian., Szabó Dóra, Szabó Zsuzsanna, Szécsényi Nándor Zsigmond, Tóth Laura, Vargas Nunez Natalia, Vértessy Bence, Vértessy Gergő

   

2023. B
Osztályfőnök: Dr. Vékony Katalin
Ágoston Igor Milán, Balogh Adrián, Bényei Zsigmond, Chalupecky Tamás, Demeter Sarolta, Erdei Zora Vanda, Fazekas István, Fekete Patrik, Fenyvesi Bence, Hatvani Zsófia, Hazadi Noémi, Hugli Benedek, Juhász Péter Marcell, Kákóczki Áron, Katona Mátyás, Keresztes Alex Zsolt, Kis Dorka, Kiss Dániel Bendegúz, Kocsis Balázs Levente, Kovács Luca Diána, Kovács Marcell Levente, Lambert Balázs, Lehotai András, Lisznyai Ádám, Makai Petra, Molnár Zalán, Paár Patrik Alajos, Pájer Albert, Pájer Vilmos, Pozbai Hanga, Purgel Márton, Siegel Márton, Takács Donát György, Varga Domonkos Márk, Virág Dávid

   

2023. C
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bartha Balázs Mátyás, Benedek Eszter, Bóta Noel, Bucskó Gábor, Csákvári Ádám, Darab Dániel, Dobronyi Benedek Márk, Gombos Dániel, Göbler Domonkos, Hajdu Bendegúz, Halász Gergely, Ivánkai Krisztián, Kárpi Bence, Keresztes Márk Adrián, Kovács Bálint, Kovács Nándor, Kulcsár László, Maczkó Levente, Mártonffy Ábel, Megyery Bence, Papp Milán , Polgár Sándor Bendegúz, Pollák István Zétény, Ruszkai Dániel, Sándor Bence, Sass Ágota Gabriella, Suszter Roland, Szabó Martin Attila, Urbán Zoltán, Vadnai Ágnes, Váradi István, Varga Erik Csaba

   

2023. D
Osztályfőnök: Szepesiné Medve Judit
Al-Hag Ádám Nashwan, Aranyi Lilla, Bede Hanna, Bencsik Balázs, Berencsi Péter, Bogdány Lídia Linett, Csordás Kornél Szilveszter, Elekes Anna, Fehér Vanda, Filepkó Koppány Zoltán, Fiszter Dóra, Gilányi Dorottya, Godó Patrik, Hankóczi Balázs, Ignácz Laura, Ignácz Levente, Ignácz Márk, Kerekes Zita , Kerékjártó Réka, Kocsi Dominik István, Konecsni Botond, Kónya Áron Kristóf, Leányvári Sára , Máté Bíbor, Medve Márk Balázs, Mészáros Bíborka, Nagy Daniella, Örkényi Kamilla , Péderi Gabriella, Szabó Ákos, Szarka Boglárka, Szent-Imrey Bálint, Tóth Ildikó, Tóth Levente, Tóth Zalán, Valkó Enikő, Varga Levente Sándor, Vattay Vivien, Viktor Ákos, Zalasch Bence Csaba

   

2023. E
Osztályfőnök: Iváskovics Zsuzsanna, Sashegyi Virág
Azari Barbara, Bakk Márton, Budai Szabolcs, Csáki Gergely, Dányi Blanka, Debreczeni Lóránt László, Demeter Máté, Fürjes Kristóf, Gyenes Lilla, Hriczu Boglárka, Janecska Péter Ákos, Kocsis Szilveszter, Kovács Gitta, László Mercédesz, Mátyus Petra, Nagy Laura, Nyilasi Roland, Orosz Luca Jázmin, Pásztor Virág, Pleszkó Eszter, Polyefkó Csenge Luca, Sárossy Zsigmond, Tálas Anna Eszter, Tirpák Noémi, Tomkai Vanda, Tóth Lili

 

Digitális tabló 2022

   

2022. A
Osztályfőnök: Sebő Sára
Alacs Dániel, Almási Kata, Bazsányi Zsófia, Burai Beáta Karolina, Detki Dávid, Farkas Angéla Alma, Figeczki Hanna, Geleta Gréta, Gyarmathi Levente Zalán, Hangonyi Petra, Ilniczki Gergely Mihály, Kakas Lilla Judit, Kelemen Anna, Kendeházi Janka, Kendi Pál Dávid, Kocsis Ábel, Kocsis Laura, Kolláth Bence, Kovács Katalin, Kovács Zsombor, Králik Balázs, Kulcsár Luca, Kun Borostyán, Kupás Vivien, Lipták Levente, Mészáros Boglárka, Nagy Eszter Kincső, Nagy Gréta, Nagy Karolina, Orosz Szilárd, Pákozdi Zsolt Balázs, Papp Adrienn, Pásztor Áron, Szabó Hanna, Szalay Balázs, Szobeczki Marcell, Tárkányi Szabolcs Olivér, Tóth Zsuzsanna, Túróczy Lili, Untisz Levente

   

2022. B
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Apró Balázs, Benedek Gábor, Bodrogi Éva, Csató Balázs, Csomós Bence, Fegyverneki Ádám, György Patrik, Hajdu Zalán Zoltán, Halász Dorka, Hazir Zorka Anna, Kmeczkó Levente, Kozári Dominik, Krakkai Dávid Milán, Kriskó Kitti, Kurucz Márton, Makó Vince, Marsalkó Petra, Nácsa Dominik, Orosz Olivér, Révész Máté, Réz Csongor, Svidró Ákos, Szabó Petra, Szántai Márk, Szász Csenge Gabriella, Szilágyi Anna Tímea, Szőr Anikó, Tárkányi Ákos Róbert, Tasnádi Bence, Tasnádi Panna, Tóth Laura, Tóth Tamás

   

2022. C
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Bajnok Zoltán Szabolcs, Bana Bálint, Farkas Orsolya, Fodor Zoltán, Gaál-Répássy Attila, Gál Olivér, Gazdik Bence Levente, Géczy Ákos, Horváth Péter, Juhász Csenge Judit, Kertész Zsófia, Kocsis Balázs, Kónya Zalán Csaba, Kórik Edina, Kovács Levente György, Kozicska Réka, Kőszeghy Imre, Krajnik Péter, Kruppa László, Lantos Márk Aurél, Lénárt Réka, Lukács Milán, Nagy Zoltán, Pente-Székely Balázs, Porupsánszki Szabolcs, Sári Károly Bence, Sárkány Bence, Sebák Fruzsina Jázmin, Sipos Balázs, Szabó Péter Bence, Tar Alexandra, Temesvári Alex, Tisza Máté Bence, Tóth Áron, Türk Zsombor, Üveges Petra, Varga Olivér, Vizi Kristóf Levente

   

2022. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Árvai Dóra, Bálint Petra, Benke Dávid, Biró Ádám, Bitó Patrik, Bubnó Judit, Budai Laura, Bukovenszki Liza, Buza Bence Lajos, Czudar Viktor Bars, Csapkó Panna, Csapó Alex Patrik, Demeter Bianka, Dienes Fülöp István , Fülöp Alexa, Harmati Bendegúz, Jeszenszki Dániel, Kardos Ádám, Kondi Tamás, Kondor Dénes, Kovács Panna, Lalik Réka, Mester Ajsa, Molnár Eszter, Molnár Mercédesz, Muri Gyöngyvér, Pitti Panna, Stadler Bettina, Szögedi Tímea, Tamás Virág, Timkó Zsombor, Traczik Dorina Száva, Tyukodi Sámuel, Varga Zsófia, Vezendi Vivien

   

2022. E
Osztályfőnök: Cseke-Tímár Enikő, Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
Bakos Stefánia, Bócz Amanda, Bucsi Vencel, Budai Henrietta, Czikora Laura, El Hassan Miriem Réka, Fabók Marcell, Farkas Marcell, Galuska Lilian, Gellérfi Bence, Guellal Amina, Gyurcsik Petra, Jaczkó Nikolett, Lipták Fanni, Molnár Bálint, Nagy Balázs, Puruczki Dorka, Román Gergely, Saracz Evelin, Sebeszta Zsófia, Stelin László, Szajkó Tessza, Szarvady Eszter, Szemán Ábel, Szilágyi Balázs, Szőke Gréta, Tóth Norman Lajos, Tóth Zsófia, Venczel Luca

 

Digitális tabló 2021

   

2021. A
Osztályfőnök: Merkelné Vodila Noémi
Baffi Réka, Béres Botond Pál, Bonta Panna Benedetta, Bölkény Melinda, Czeczán Tamás, Cserpák Mihály Márkó, Csiszár Áron, Deményi Kamilla, Ferencsák Boglárka, Gáspár Fanni, Hrabovszky Lili, Kacsó Botond, Kaprinyák Cintia, Kiss Balázs, Kiss Lea, Kocsis Bálint, Kolcza Gergely, Komjáti Barna, Kurmai Márton Tibor, Maticsek Márta, Nagy Alexandra, Nagy Eszter, Nyíri Virág, Péteri Anna Júlia, Szakácsi Noémi, Szalay Ádám, Szűcs Gréta, Takács Anna, Takács Gergely Levente, Tálas Lilla Júlia, Tamási Kinga Mária, Turnyánszki Ákos Miklós, Turócki Regina, Vass Júlia, Végvári Dóra Lili, Veréb Vanda, Wechsler Laura, Zupkó Áron

   

2021. B
Osztályfőnök: Fazekas Krisztina
Abkarovits Géza Mátyás, Bán Ákos Richárd, Barkai Hanga Kincső, Bordás Milán, Bunda Ágota, Dexter Áron Joshua, Ézsöl András Zalán, Faragó Zsombor, Fekete Boglárka, Fürj Alina Hanna, Gerőcs Gergő, Győrffi Ádám György, Hurták Ildikó Zsófia, Jeddi Gábor, Kamarás Erik, Keresztesi Áron Zsombor, Koleszár Kristóf, Komáromi Brigitta Tünde, Kriston Ádám, Kundrák Ádám, Laczai Lénárd Előd, Merkel Tamás, Molnár Bálint, Nagy Ákos, Nagy Zétény, Ocsenás Lili, Oleár Zalán, Orosz Bence Zsolt, Peiker Balázs, Rékási Bence, Regős Márk, Szabó Áron, Szalontai Máté, Takács Emília Polett, Tomori Lilla Boglárka, Varga Adél Nóra

   

2021. C
Osztályfőnök: Letek László
Ajtai Janka, Al-Hag Máté Amin, Béres Ákos, Boncsér Levente, Boros Richárd, Danyi Kristóf Milán, Dienes Ákos, Egerszegi Balázs, Farkas Dániel, Garai Márk, Hatvani Gergely, Holczer Vanda, Kiss Máté, Kovács Kornél , Ladányi Dániel, Lerch Tamara, Longaver Szabolcs, Mártonffy Áron, Muszka Gabriella , Nagy Dóra, Nemes Máté Levente, Pál Mihály, Pém József, Pipicz Petra, Répási Dávid, Román Patrik Attila   , Schein Péter, Seres Milán, Szabó Gábor, Szabó Gergő, Tajti Péter, Tamás Tekla Noémi, Tóth Szilárd, Vadnai Mátyás

   

2021. D
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Almássy Lili Róza, Alvári Míra Teréz, Bársony Alexandra, Berkeszi Ádám, Bidlek Torda, Biró Ágnes Petra, Boros Ildikó, Debreczeni Lili Anna, Fekete Klaudia, Friedmanszky Levente Zoltán, Fülöp Csenge Melinda, Halász Fábián, Hegedűs Nóra, Herman Írisz, Ignácz Botond, Jakab Anna, Kalocsai Édua Mária, Kaprinay Katalin Eszter, Kocsi Elizabet, Lecső Luca Dorottya, ,Matesz Roland, Miskolci Zsófia, Orbán Klarissza, Osváth Zsuzsanna Imola, Sajgó Zsófia, Salagvárdi Natália, Sándor Péter, Simkó Mátyás, Simkó Nóra, Suszter Zsófia, Szekeres Adrienn, Tergalecz Dóra, Tóth Bence, Tóth Boglárka, Tóth Boglárka, Varga Enikő, Vitkolczi Dániel

   

2021. E
Osztályfőnök: Dr. Ladányiné Varga Karolina-Kurunczi Gábor
Balogh Dávid, Bellon Csaba Dominik, Bense Marcell István, Csizmarik Viktória, Dsupin Petra, Fekete Cintia, Germus Vivien, Greutter Lilla, Gyenes Enikő, Horváth Andrea, Kárpáti Adél, Kocsis Boglárka, Kovács Eszter Blanka, Mészáros Zoltán, Pásztor Levente, Pató Eszter, Perge Zsanett, Sütő Erzsébet, Szabó Izabella Vanessza, Szarka Lilla, Székely Bence, Székely-Kővágó David, Tóth Ágnes, Tóth Vanda, Török Eszter Éva, Varga Borbála Kincső, Varga János, Veres Bettina, Zlaczki Martin

 

Digitális tabló 2020

   

2020. A
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Abkarovits Anna, Birinyi Rebeka, Borbély Fruzsina, Bóta István, Bujnóczki Ádám Péter, Czaga Gabriella, Czervan Titanilla, Csikos Petra, Gál Ákos, Galajda Vera, Gass Krisztián, Hangácsi Zsolt Péter, Kendeházi Máté, Koncz Botond, Kuberkó Ádám, Mattyasovszky Gergely, Nagy Bence, Oláh Fanni, Papp Lilla, Rátkai Dániel, Somogyi Flóra, Szabó Eszter, Szin Szabolcs, Tóth Anna, Tóth Dániel, Tóth Kamilla, Tucsa Eszter Boglárka, Vajda Lilla, Varga Balázs Attila, Viszlai Vivien, Zöld Fruzsina

 

2020. B
Osztályfőnök: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
Antal Réka, Bárczi Enikő Anna, Bátori Gábor, Bendicskó Laura, Bujnóczki Alíz, Csordás Henrik, Fazekas Zsófia, Fenyvesi Tamás Kornél, Hallai Gréta, Ivacs Laura, Juhász Réka, Kedves Lilla, Keresztes Kornél, Kiss Adrián, Kiss Benjámin, Leskó Eszter Rózsa, Matiz Eszter, Miskolci Tamás, Nyiri Szabolcs Balázs, Pap Arion, Pércsi Balázs, Purgel Dóra, Purzsa Aletta, Spisák Blanka Zsuzsanna, Szabó András, Tálas Levente Tibor, Vörös Zsófia

   

2020. C
Osztályfőnök: Biró István
Bense Milán Norbert, Bethlen Máté, Büdi Bence, Csécsi Marcell Dániel, Demcsik Dorián, Detki Pongrác, Faitli Zoltán, Farkas Szabolcs, Főnyedi Zsombor, Gulyás Márton, Hausel Krisztián, Horváth Marcell, Ivancsó Tibor János, Juhász Ádám, Kelemen Réka, Kolozsvári Patrik, Kónya Márton Gábor, Kovács Kristóf, Kozák Boglárka, Lajtos Bence Kornél, Molnár Ákos, Orosz Imre, Pásztor Dániel, Pecasz Krisztina, Rideg Judit, Suszter Ágnes Eleonóra, Szentléleki Márton, Tirts Ádám, Tóth Fanni, Váradi Gréta, Veit Bence, Willner Ferenc, Xu Dávid, Zakár Bálint, Zámbori Zalán

   

2020. D
Osztályfőnök: Victor Benjámin, Dióssi Erika
Alberti Orsolya, Bacsó Domonkos László, Balga Lili, Balogh Bence, Csontos Lili Felícia, Dafkó Kristóf, Dakó-Kovács Lili Dalma, Dienes Márton András, Elek Kitti, Fodor Fruzsina, Garibay-Székely Patricia, Gyulai Lilla Mária, Holló Béla Erik, Ivanyik Richárd Csaba, Kassai Tamás, Koroknai Edit, Kozák Panna, Kupás Krisztina, Lencsés Balázs Dániel, Lóczi Viktória, Máté Marcell, Matusek Réka, Nagy Dalma Viktória, Nagy Kristóf István, Nánássy Lili, Pós Polett, Pósán Zalán, Marien Lujza Dorottya, Marien Janka Julianna, Sipos Barbara, Szabó Márta Hargita, Szobonya Hanga Lilla, Szobota Barbara Petra, Tóth Fanni, Türk Adrienn, Ungvári Dorka Réka, Varga Máté Gábor, Varga Szabina

   

2020. E
Osztályfőnök: Csetneki Csilla, Pilz Mónika
Bak Rita, Budai Péter, Frigyik Kitti, Gulyás Anasztázia Viola, Gulyás Ferenc, Halmi Bajnok Vince, Hercsik Zsuzsanna, Kaiser Márk, Kavalecz László Béla, Kerényi Dániel, Kiss Móric Benedek, Kupcsok Lőrinc, Méhész Bence, Poós Ádám, Rákosi Zsófia, Sóvágó Éva Zsuzsanna, Szabó Martin, Szarka Viktória, Szombati Fanni Szilvia, Tóth Botond, Varga Zsombor, Veres Áron

Digitális tabló 2019

 

2019. C
Osztályfőnök: Pál Mihály
Ajtai Boglárka, Barabás Márton, Bedzsó Gábor, Béni Gergely, Bodgál Attila Zoltán, Csáki Bence Dénes, Csopják Gyula, Dojcsák Milla, Drótos Viktor, Gemela Roland Patrik, Gergely Kamilla Hanna, Györki Ádám, Gyulai Márton, Juhász Dávid, Kocsis Domonkos, Lőrincz Tekla, Manuel Tiago Attila, Móricz Tamás, Németh Dániel Imre, Orbán Balázs Zsolt, Puskás Balázs Ákos, Révész János, Rőczei Bence Bendegúz, Sándor Boglárka, Szabó Ákos Donát, Szabó Bence, Szarka Boldizsár, Szatmári Boldizsár, Tisza Marcell, Tóth Attila, Tóth Kornél, Tóth Petra, Újvárosy Ádám Tamás, Váczy János, Zagyva Kristóf

 

2019. D
Osztályfőnök: Szepesiné Medve Judit
Al-Hag Johanna Iman, Almási Laura, Balogh Zsófia, Barna Áron, Borbély Emese, Botkó Zsombor, Bozsó Petra, Forgó Krisztián Márk, Gombos Gréta, Hajnal Botond, Hámori Anna, Hausel Richárd, Hok Natália Petra, Horváth Sándor, Horváth Tamás, Hunyor Gergely, Kiss Luca Blanka, Kopasz Gábor, Kovács Gabriella, Kovács Réka, Kozma Luca, Kuremszki Erik, Lázár Anna, Lecső Dániel, Melcher Máté, Mohácsi Bence, Pető Dorka, Purger Dominik, Remiss Henrik, Reviczki Dénes, Sirokai Petra, Somody Máté, Szabó Lilla Lenke, Takács Anna , Tompa Jázmin, Tóth Gergely Zoltán, Trembóczki Liliána, Veres Kristóf, Zámbori Anna

   

2019. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra, Szűcs Tamás
Babos Bence, Balázs Réka, Begál Gábor, Benedek Marcell, Bóta Nikolett, Csoma Árpád, Fekete Petra, Ferencsik Márk, Gór Nikoletta, Horváth Genovéva, Ivancsó Dorina Anett, Kállai Antal István, Kovács Jennifer, Kovács Máté, Lakatos Viktória, Lipták Dávid, Osváth Zsuzsanna, Pál Nikolett, Pém Sára, Petra Valentina, Rakaczki Mercédesz Dominika, Sebák Petra, Simon Sára, Soós Márk, Stefán Boglárka Abigél, Süttő Dorina, Szakos Réka, Szalai Márton , Szemán Benjámin, Tóth Boglárka, Tóth Dávid Olivér, Tóth Lili, Tóth Nikoletta Vivien, Váradi Kármen, Varga Viktória

   

2019. H
Osztályfőnök: Pólik Magdolna
Ágh Diána, Barkai Gyöngy, Bényi Botond Boldizsár, Berki Nóra, Biró Hanna, Bodolai Réka Magdolna, Erdélyi Dóra, Erdődi Anna, Fabók Bence Emil, Fedor Fanni, Hatvani Anna, Herpai Ádám, Horváth Ádám János, Illés Dorottya Lilla, Ivancsó Marcell Mihály, Juhász Evelin, Kiss Kornél, Kiss Tamás, Koós Gábor, Kormos Gergely, Laczkó Lili, Leskó Laura, Matta Gergely, Miskolci Ádám, Nagy Bernadett, Nagy Marcell, Nemes Lili, Novák Balázs, Pál Diána, Rátkai Ádám, Schweickhardt Gyula, Szabó Lili, Szász Eszter, Szász Kristóf Róbert, Váradi Lilla, Varga-Molnár Bertalan, Vass Lívia

Digitális tabló 2018

 

2018. C
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Apró Dániel,Balogh Artúr Botond, Bidlek Márton, Bukovenszki Réka, Czakó Dorina, Czél László Dávid, Detki Benedek, Fehér József Viktor, Györki Bianka, Hudák Márk, Kárpáti Fanni Laura, Kocsis Donát, Kovács Erik, Magyari Zoltán Endre, Márton Kornél, Martos Letícia, Mengyán Márton, Mihalik Márk, Mihók Márton, Molnár Ádám, Péter Gábor, Pocsai Henrietta, Pónus Gergely, Robotka István Adrián, Sárvári Bálint, Sólyom Balázs, Szmorad Gergely, Szuhai Beáta Barbara, Telihay Szilárd, Tierra Coral Luis Geovanny, Tóth Sebestyén Lajos, Váradi Martina, Vezse Botond, Zsiros Levente

 

2018. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Berki Zsófia, Csiszár Anna, Demján Máté, Dobrosi Mária, Éles Vivien, Gecse Ákos, Hegedüs Botond László, Hevér Adrián, Horváth Máté József, Hudi Máté, Ignácz Bendegúz, Kiss Gábor, Kovács Fanni, Kovács Viktória Jozefa, Kun Péter, Ligeti Henriett, Lükő Levente, Mészáros Ágoston, Molnár Réka, Nagy Radó Péter, Orosz Dávid, Országh Kamilla, Ötvös Ábel, Rozmán Miklós, Sajgó Dorina, Sajgó Mátyás, Simkó Kornél, Sóvágó Mihály, Sőregi Soma Sándor, Szabó Levente, Szarvas Csenge Anna, Sziszkosz Teodóra, Tamás Szabina Cintia, Turóczki Réka, Varga Zsolt, Vígh Roland, Vörös Lili, Zakár Adrienn, Zlaczki Zalán

   

2018. E
Osztályfőnök: Dr. Miklós Erika, Koncz Tamásné
Bártfai Evelin, Borbély Petra, Burkovics Anna, Gerőcs Fanni, Gulyás Debóra, Hajdu Boglárka, Hegedűs Ákos, Hegedűs Szabolcs, Jambrich Sámuel János, Juhász Luca, Katinszki Boglárka, Kecskeméti Martin Mihály, Kertész Bence, Kiss Csenge, Kraf Tímea Gyöngyi, Kun Boglárka, Lencsés Fanni, Marosi Márk Sándor, Naár Eszter Petra, Nagy Dóra, Nemes Dzsenifer, Németh Zsófia, Nyulak Melinda, Paczera Mercédesz, Poós Klaudia, Rachev Patrik, Radócz Nikolett, Rémiás Márton, Simon Norbert Péter, Sipos Diána, Szuhai Kitti, Tóth András, Tóth Fanni, Vincze Ádám

   

2018. H
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Almássy Tekla Krisztina, Bubenkó Lilla, Bunda Boldizsár, Debreczeni Ákos, Dombi Márton, Fürjész Péter, Galajda Eszter, Gáspár Attila, Halász Petra, Kádár Bálint, Kiss Dorina, Kocsák Boglárka, Kondás Zsuzsanna, Kovács Levente, Kovács Zsófia, Lencsés Tamás Viktor, Lukács Tünde, Martin Norbert, Mócz Márton, Nagy Klaudia, Pallai Balázs István, Pásztor Hanna, Pető Anita, Poncsák Ákos, Riczkó Alexandra Zsófia, Sebestyén Máté Attila, Sipeki Máté, Somosi Fanni Luca, Soós Gergő, Szálkai Félix, Tóth Réka Boglárka, Tóth Tamás, Török Ábel Tamás, Vadon Enikő, Varga Dániel, Varga Vanessza, Veres Marcell, Vincze Vanessza

Digitális tabló 2017.

 

2017. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bihari Soma, Bodnár Bence Ferenc, Bodrogi Julianna, Csák Dalma Enikő, Csécsi Kornél, Csonka Dalma, Csordás Alíz, Dancsó Bianka, Fegyverneki Bence, Gemela Georgina, Hajas Hanna, Hámori Ákos, Hegedüs Dominika Vanessza, Herman Lilla, Horváth Levente Dániel, Horváth Lívia, Jurkó Dávid, Kántor Mercédesz, Kecsmár Gergő, Kis Fanni, Kiséry Anna, Kiss Virág, Koleszár Réka, Korpás Kristóf Levente, Kosik Marcell, Machek Tamás, Magi Rebeka, Magyar Martin, Molnár Tamás, Nagy Máté, Ördögh János, Purzsa Ákos, Séra Viktória, Sinkovics Marcell, Szaszkó Tamás, Szobota Péter, Tóth Edina, Vajvoda Bálint, Varga Mercédesz, Veres Márton, Veszprémi Tamás Ferenc

 

2017. C
Osztályfőnök: Győry Ákos
Antal Georgina, Bánóczi László, Bata Roland, Csongrádi Péter Csaba, Huszák Dominik, Jámbor Lili, Karsza Máté István, Kis Leila, Kiss László, Kocsis Gergely, Köteles Ádám, Kupcsok András, Laczkó Dániel, Lencsés Ádám, Lukács Miklós Ágoston, Mészáros Bálint, Novák Márk, Oláh Marcell, Orosz Kristóf, Papp Gábor, Paszternák Csenge, Seres Márk, Siomos Angelos Sylvester, Szabó Bence, Szabó Rebeka, Szobonya Csenge Dóra, Takács Márton, Tenkely Levente, Tompa Tamás Lajos, Tóth Tibor Áron, Tulipán Levente Zsolt, Zsúdel Szabolcs

   

2017. E
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Bagány Viktor Csaba, Bodolai Máté István, Budai Gábor, Doszpoly Tekla Evelin, Fancsik Anna, Görcsös Krisztián, Haraszti Bernadett, Hencs Viktória Vivien, Horváth Tamara, Kardos Izabella, Kőhegyi Zsófia, Krasznai Roland, Litvin Vivien, Maczkanics Gergő, Mala Henrietta, Meskó Gréta, Miskolci Gábor, Nyíri Attila, Nyíri Vivien, Nyitrai Dorina, Planéta Dorina Cintia, Rab Zita, Szabó Eszter, Szamkó Izabella Kitti, Tamás Zsanett, Urbán Brigitta, Varga-Kovács István, Zoltai Diána

 

2017. H
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Ágh Norbert, Ambriskó Eszter, Bakos Eszter, Benkő Glória, Bodolai Előd, Borbély Ágoston, Boros Bence, Csendi Balázs, Dimény Eszter, Egyed Flóra, Elekes Huba Levente, Gáspárfalvi Péter, Juga Péter György, Kacsó Attila, Karajz Ágnes Fruzsina, Karancsi Zsófia Ágnes, Kertész Attila, Kiss Dorottya, Kiss Péter, Kovács Kristóf, Kozák Dániel Gyula, Letek Nóra, Luterán Péter, Major Ábel, Muri Levente, Nagy Bence, Osztermann Anna, Paréj Balázs, Petrik Eszter, Rémiás Noémi, Sillinger Péter, Szabadfalvi Dániel, Szabó Enikő, Taraszovics Péter, Tomkó Zsófia, Tóth Miklós, Vaktor Nelli Fanni, Vályi-Nagy Levente Zsolt, Veres Zsombor, Zöld Gergő

Digitális tabló 2016.

   

2016. A
Osztályfőnök: Kiss Angelika, Dr. Szabó Istvánné
Bethlen Dávid, Bohóczki Ádám István, Czuczor Andor Vászoly, Deák Orsolya, Éliás Bálint, Ferencsák Dóra, Fróna Bence, Gergely Anna Gyöngyvér, Hédervári Margaréta Eszter, Hodászi Bence, Holló Henrik Tibor, Kocsis Soma, Kohl Róbert, Kovács Tímea, Kupcsok Veronika, Linczenbold Éva Tamara, Linczényi Laura, Lőrincz Levente, Maticsek Mónika, Menyhárt Márton, Mizser Fruzsina, Molnár Bence, Németh András Martin, Novák Csaba Titusz, Pokoraczki Szilárd, Pribék Nóra, Shenon Rami, Sólyom Tamás, Spisák Zsuzsanna, Szabó Ádám Zsombor, Szabó András, Szakos Patrik, Szemán Szilárd, Szilágyi Dávid, Tóth Laura, Török Soma, Várfalvi Mercédesz, Varga Tibor, Vincze Tamara, Vizi László

 

2016. B
Osztályfőnök: Sebő Sára
Balog Ádám, Barabási Dóra, Csák Krisztina Noémi, Dénesi Zsófia Boglárka, Dienes Dorina, Gál Viktória, Géczi Levente, Juhász László, Kendecsi Brigitta, Kendecsi Zsófia, Király Pongrác Péter, Kollár Tímea, Kónya Viktor, Kovács Rita, Lasánszki Orsolya, Lukács Laura Dzsenifer, Lukács Melinda, Makó Milla, Mertus Petra, Mészáros Attila, Nagy Dániel, Papp Orsolya, Pércsi Zsófia, Popják Csenge, Porcs-Doszpoly Fanni, Porupsánszki Zoltán, Pozsgai Nikolett, Simkó Márton, Sógor Virág, Szaniszló Brigitta, Szirtes Krisztián Richárd, Tardi Réka, Téglás Anna, Vasvári Zsófia Virág

 

2016. C
Osztályfőnök: Letek László
Birinyi Anna, Csordás Márk, Dávid István Dávid, Drótos Annamária, Földesi Dorina Luca, Hajdu Tamás, Hensperger Adél, Koliba Barbara Anikó, Kopcsó Dániel, Kosztyó Péter, Kovács Richárd, Kristó Dávid, Lehoczky András, Lengyel Balázs Péter, Lukács Dávid, Magyar Milán, Mester Nándor, Mózes Árpád Benedek, Ocsenás Dániel, Palásti Bálint, Plaszkó Noel László, Révy Gábor, Rózsa Mátyás, Schultz Gellért Gábor, Szabó Levente Csenger, Szedlák Roland, Szemán Balázs, Takács Adrienn, Taskó Levente, Torjai Krisztián, Tóth Bence Tamás, Tóth Marcell Zsolt, Török Dániel, Vasvenszki Bence, Vincze Krisztián, Virág Flóra

 

2016. E
Osztályfőnök: Kurunczi Gábor
Bártfai Noémi, Béla Izabella, Czikó Barbara, Czimbalmos Dávid, Dari Nikolett, Jakab Gréta, Juhász Dorina, Juhász Eszter, Juhász Milán, Juhász Noémi, Juhos Rita, Kun Ivett, Lenkey Szimonetta Szandra, Losonczy Balázs, Molnár Zsanett, Rostás Edina, Schmiedt Mihály Miklós, Szabó Fanni, Szacsuri Norbert, Székely Ádám, Szuhai Friderika, Takács Renáta, Táncos Tamás, Tóth Nikolett, Varró Klaudia, Veres Anett

 

2016. H
Osztályfőnök: Túróczyné Bényei Szilvia
Apatóczky Marcell, Balogh Ákos, Bartók Roland, Béres Gábor, Bese Csongor, Bogyay Botond, Csordás Krisztián, Domokos Dominika, Gáspár Baksa Gergely, Gönczi Dániel, Györki Ferenc Péter, Hangó Máté, Hercsik Tímea Gabriella, Ivacs Luca, Juhász Katalin, Kiss Lívia Míra, Koroknai Botond, Kovács Soma, Krakkai Ádám, Lévay Balázs Róbert, Levenda Zsófia, Nagy Zoltán, Orosz Bálint, Pásztor Ida, Petró Ádám, Puskás Dániel István, Rémiás Eszter, Révai Márton, Simon Bence, Simon Evelin Laura, Sipeki Gergely, Szabó Dávid, Szunyogh Örs Péter, Zádeczki Zalán, Zsiros Ákos

Digitális tabló 2015.

 

2015. B
Osztályfőnök: Csató Endre
Balogh Botond, Bánóczy Zsuzsanna, Blága Tekla, Boda Boglárka, Bodnár Bettina, Dojcsák Zsolt, Fecske Fanni, Gazsi Ádám Barnabás, Gotthard Klaudia, Gyurik Glória, Herczeg Benjámin Énok, Herczeg Levente, Hunyor László, Juhász Henrietta, Kiss Péter Benjámin, Klusóczki Bence, Kovács Attila, Lövei Laura, Nagy Martin, Németh Gábor László, Palla Gyula, Pásztor Petra, Rieger Krisztina, Subai Eszter Julianna, Süle Ábel, Szacsuri Brigitta, Szőke Tímea, Tarnóczi Katinka Tímea, Tatár Brigitta, Varga Kinga, Wijesinghe Roland

 

2015. C
Osztályfőnök: Bíró István
Balogh Marcell Norbert, Bartus Dániel, Bozó Dávid, Budinszki Gergely, Csőre Noémi Bernadett, Dienes Balázs Bence, Gazsik Dániel Patrik, Gere Mátyás, Gonda Iván, Hegedűs Ádám, Horkai Adrián Attila, Hornyák Szabolcs, Horváth Domonkos, Juhász Márton, Juhász Melinda, Kalina József, Kis Bence, Kiséry Máté Soma, Kollár Dávid, Kozma Balázs, Macsok Ádám, Magyari Irma, Máté-Kiss Bence, Mircsev Anna, Molnár Máté Lajos, Porupsánszki István, Szeszák Ádám, Szobonya Péter Ákos, Takács Franciska, Tari Balázs, Tenkely Péter, Török Márk, Türk Emese, Ujj Zsuzsanna, Vancza Andor, Varga Lilla Luca

   

2015. D
Osztályfőnök: Péterné Tóth Gabriella
Balassa Csilla, Bezerédy Bence, Bodnár Babett, Bucsi Bence, Csicsek Zoltán, Csukerda Márton, Farkas Beatrix, Fekete Csenge, Gál Gabriella, Gyüre Marcell Dávid, Halasi Vivien, Herczeg Panna, Homovics Dorottya, Horváth Réka, Kovács Ádám, Kovács Dorina Judit, Lajhó Ruben, Lipták Dalma, Lipusz Emma, Matisz Flóra, Matisz Márk, Mészáros Boglárka, Mihály Fanni, Molnár Júlia Mónika, Molnár Veronika, Molnár Zsófia Dóra, Papp Friderika, Pásztor Laura, Rakaczki Zsanett Patrícia, Szabó Vanessza, Szalontai Barbara, Tóth Márk, Ujaczki Tibor, Varga Mátyás, Virág Emese, Zámpori Márton

   

2015. E
Osztályfőnök: Gregáné Hursán Zsuzsanna
Arnóczki Szabolcs, Belinszky Ágnes, Bodnár Barbara, Bordás Barbara, Bujdosó Barbara, Buzás Nikoletta, Demeter Ákos, Farkas Noémi, Hegedűs Bettina, Hegyi Zoltán, Juhos Kitti, Kondás Krisztina, Kovács Adrienn, Perger Laura, Rontó Zsanett, Sándor Eszter

 

2015. H
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Ambriskó Dániel, Bacsó Péter, Balás Benedek, Bánóczi Dávid, Biczó Zsolt, Botos Árpád Szilveszter, Daragó Levente, Fazekas Anna, Fodor János, Garamszegi Kristóf Gábor, Hrivnák Balázs, Huszák Gréta, Jáborszki Diána, Kalanovics Zoltán, Kardos Levente, Kiss Kamilla, Knita Ádám, Knita Júlia, Knita Noémi, Kormos Balázs, Kurusta Zsolt, Labancz Péter Zsolt, Lengyel Zoltán, Lukács Ábel, Mihók Anna, Nagy Richárd, Pecsenye Flóra, Sántha Fanni, Siska Lőrinc, Szabó Dániel, Szakos Gábor Endre, Szőke Tamás, Tőzsér Petra, Vasiszta Viktor

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!