átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Fogadóórák

Iskolánkban a következő szülői fogadóóra 2021. december 6-án hétfőn kerül megrendezésre 16:00-18:00 között, a vírushelyzet miatt online formában.

A szülők a Krétába szülői azonosítóval belépve vagy a diákok Microsoft Teams felületén keresztül a diákok belépésével vehetik fel a kapcsolatot a tanárokkal.
Segítség a fogadóóra lebonyolításához: Fogadóóra a Földes Ferenc Gimnáziumban - szülői tájékoztató.pdf

A szülői fogadóórára való jelentkezés 2021. november 30. kedd 8:00-tól 2021. december 6. hétfő 15:00-ig elérhető itt: https://www.ffg.hu/fogadoora/index.php.

 

2021.11.26.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!