átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Felvételi eredmények 2020

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

 

 

2020.01.20.

Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsgáról

Hat évfolyamos tanulók részére

Nyolcadik évfolyamos tanulók részére

Hat évfolyamos tanulók részére

OKTV továbbjutók a 2019/20. tanévben

2020.01.22.

KIS BARÁTI KÖRÖK 2019-2020

 

2019.09.10.

Képes beszámoló az iskola életéről

Facebook

Graphisoft-díj 2019

Gratulálunk Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina  tanárnőnek, és Fejér Szabolcs tanárúrnak, akik országosan is kiemelkedő tehetséggondozó munkájukért Graphisoft-díjat kaptak.

 

2019.06.04.

A FÖLDES FERENC GIMNÁZIUM TANULÁST SEGÍTŐ TEREINEK INFRASTRUKTURÁLIS FEJLESZTÉSE

 

OKTV döntőbe jutottak 2018/2019

 

Érettségi témakörök 2019

Magyar nyelv és irodalom   12.C   12.D   12.E   12.H   -   
Történelem   12.C   12.D   12.E   12.H   -  
Fizika   12.C   12.D   12.E   12.H
  -  
Informatika   12.C   12.D   12.E   12.H   előrehozott  
Kémia   12.C   12.D   12.E   -   -  
Testnevelés   -   -   12.E   12.H   -  

2019. 03.01.

Versenyeredmények


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 2. megyei forduló,
197 pont (3. döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (11.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 1. forduló,
227 pont (2. fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
301 pont (2. fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 1. forduló,
242 pont (2. fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
274 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
280 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre

(programozás kategória 5-8. o.) 2. regionális forduló,
160 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kun Tamás (8.b) Felkészítő tanár: Elek Zoltán

377 pont, országos 1. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

58 pont Bottyán Márton (8.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
183 pont Apró Balázs (10.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. regionális forduló,
103 pont Csapó Alex Patrik (10.d),
110 pont Nácsa Dominik (10.b),
120 pont Szabó Péter Bence (10.c),
178 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kozári Dominik (10.b),
179 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kiss Dániel Bendegúz (9.b),
383 pont, országos 2. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Révész Máté (10.b),
55 pont Bartha Balázs Mátyás (9.c),
62 pont Suszter Roland (9.c),
78 pont Kovács Nándor (9.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
11. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b), Kozári Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika ME-GÉIK Vadász Dénes Középiskolai Programozó Verseny (csapatverseny) 2. döntő forduló forduló,
8. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!