átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

A titkárság ügyintézési rendje

Hétfő - Csütörtök
08:00 - 10:00
11:30 - 13:00
14:30 - 15:30
 
Péntek
08:00 - 10:00
11:30 - 13:00

2016.11.18.


H
étfő - csütörtök:

Beiratkozási időpontok a 2017/2018-as tanévre

2017.04.25.

Tankönyvrendelés a 2017/18. tanévre a bejövő évfolyamok számára

7.A (6 évfolyamos általános tagozat)
7.B (6 évfolyamos speciális matematika tagozat)
9.C (4 évfolyamos speciális matematika és fizika tagozat)
9.D (4 évfolyamos biológia és kémia tagozat)
9.Nyek/AJTP (nyelvi előkészítő és Arany János Tehetséggondozó Program)
Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz

2017.04.20.

OKTV EREDMÉNYEK - DÖNTŐK 2016/2017-es tanév

2017.04.11.

Képes beszámoló az iskola életéről

Facebook

Miniszterelnöki és miniszteri elismerő oklevelek

 

Miniszterelnöki és miniszteri elismerő okleveleket adott át az oktatási államtitkár a nemzetközi tudományos diákolimpiákon érmet szerző és részt vevő diákoknak, felkészítő tanáraiknak, valamint az őket támogató szervezeteknek a Parlamentben.

A jutalmazottak között volt Gáspár Attila (11. h) matematika és Tompa Tamás (12. c) fizika olimpikon, Győry Ákos és Zámborszky Ferenc tanárok.

2017.04.10.

European Youth Forum Trogen 2017

Március végén a Földes Ferenc Gimnázium 18 tanulóval és 2 kísérőtanárral, Sebő Sára és Dr. Ladányiné Varga Karolina tanárnőkkel képviselte Magyarországot az Európai Diáktalálkozón a svájci Trogenben.

Bővebben...

Vargáné Fekete Ildikó

 

 

A Földes Ferenc Gimnázium közössége mély fájdalommal tudatja, hogy gimnáziumunk magyar nyelv és irodalom – francia – dráma szakos tanára,

Vargáné Fekete Ildikó  tanárnő,

mára virradó éjjel elhunyt.

1954-2017

Emlékét megőrizzük!

 

2017.03.30.

A Tehetségek Szolgálatáért életműdíj – 2017

Szeretettel gratulálunk Dr. Szabó Istvánné tanárnőnek „A Tehetségek Szolgálatáért életműdíj – 2017” kitüntetéshez. 

2017.03.30.

STRASBOURG – 3. FELVONÁS

A gimnázium “uniós” csapata ősszel újabb Euroscola vetélkedőt nyerve kiharcolta a harmadik utazási lehetőséget az Európai Parlamentbe. Izgatottan készültünk az útra a diákokkal, akik aktívan, lelkesen készülődtek a strasbourgi „kalandra”.

Az utazásra 2017. február 14-18. között került sor…

Bővebben...

Versenyeredmények


Irinyi János Országos Kémiaverseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 27. hely Csécsi Marcell 9. C Felkészítő tanár: Fóris Tímea

(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 15. hely Reviczki Dénes 10. D ,
(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Al-Hag Johanna Iman 10. D ,
megyei 2. hely, országos 27. hely Forgó Krisztián Márk 10. D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


Varga Tamás Matematikaverseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 6. hely Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Zrínyi Ilona Matematikaverseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 19. hely Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné,Győry Ákos

megyei 2. hely, országos 23. hely Sajgó Mátyás 11.D Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(12. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 5. hely Bodolai Előd 12.H,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Miklós 12.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Informatika diákolimpiai selejtező (országos, meghívásos) 6. döntő forduló,
1. helyezett (a nemzetkjözi informatikai diákolimpiára és a közép-európai informatikai diákolimpiára utazó csapat tagja első helyen) Gáspár Attila (11.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny) 2. középdöntő forduló,
3. hely (döntőbe jutott) Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
4. hely (döntőbe jutottak) Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemzetközi Jakucs László Földrajzverseny
13. hely Siomos Angelos 12.C, Ágh Norbert 12.H Felkészítő tanár: Kondi Géza


matematika OKTV
országos 14. hely Tompa Tamás Lajos 12.C ,
országos 17. hely Bodolai Előd 12.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos 2. hely Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 37. hely Tóth Miklós 12.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

biológia (I. kategória)
országos 10. hely Major Ábel 12.H,
országos 16. hely Sajgó Mátyás 11.D Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny (9. évfolyam)
megyei 2. hely Xu Dávid 9.C ,
megyei 4. hely Zámbori Zalán 9.C,
megyei 5. hely Detki Pongrác 9.C,
(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos döntős Gyulai Márton 10.C,
megyei 3. hely Orbán Balázs 10.C,
megyei 4. hely Barabás Márton 10.C,
megyei 5. hely Révész János 10.C,
megyei 6. hely Szász Kristóf 10.H,
megyei 7. hely Stefán Boglárka Abigél 10.E Felkészítő tanár: Bíró István


fizika OKTV (I. kategória)
országos 26. hely Sajgó Mátyás 11.D Felkészítő tanár: Pál Mihály

(II. kategória)
országos 18. hely Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Bíró István Zámborszky Ferenc

országos 3. hely Tompa Tamás Lajos 12.C Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


XXVI. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (12. évfolyam)
dicséret Tóth Miklós 12.H,
II. díj Bodolai Előd 12.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
94. hely Pál Diána (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 1. hely (389 pont) Lencsés Ádám 12.C Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
24. hely (a diákolimpiai selejtezőbe megívást kapott) Lencsés Ádám 12.C Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny   (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 22. hely (295 pont) Robotka Adrián 11.C Felkészítő tanár: Takács Imre


Gratulálunk!

Gratulálunk!