átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Adatlap beiratkozáshoz

Kedves szülők!

A felvételt nyert tanulók beiratkozásához kérjük töltsék ki adatlapunkat, legkésőbb 2016. június 15-ig.

A megjelölt határidő után erre már nincs lehetőség.

2016.05.24.

Lengyel barátainkkal

2016.05.25.

Lévai Péter

 

Lévai Péter fizikust az MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont főigazgatóját, iskolánk 1980-ban  végzett öregdiákját, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjává választották. Gratulálunk!

2016.05.05.

Tankönyvrendelés a bejövő évfolyamok részére 2016

Kérjük, hogy a kiértesített levélben megadott határidőig szíveskedjenek eljuttatni az iskolába a tankönyvrendelési papírt, illetve - amennyiben jogosultak rá - az ingyenességet igénylő lapot.

7.A 7.B 9.AJTP-NYEK 9.C 9.D
ingyenes igénylőlap

2016.04.26. 

Ifjú Természettudósok Nemzetközi Konferenciája

Az ICYS -n(Ifjú Természettudósok Nemzetközi Konferenciája) a magyar csapat eredményei:

Plaszkó Noel poszter kategória: 2. helyezett,

Plaszkó Noel elöadás kategóriában "Thick lens"(Vastag lencsék): ezüstérem,

Bánóczki Tina elöadás kategóriában "Hovercraft"(Légpárnás hajó): aranyérem! 

2016.04.22

Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny

Tompa Tamás Lajos 11.c osztályos tanuló

 2. helyezést ért el

a Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen, így tagja lett a hazánkat a Fizikai Diákolimpián képviselő 5 fős csapatnak.

Felkészítő tanárai: Kovács Benedek, Pál Mihály és Zámborszky Ferenc

Szívből gratulálunk!

2016.04.22

Szilárd Leó Fizikaverseny

Tompa Tamás Lajos 11. c osztályos tanuló 6. helyezést ért el a Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjén. Jelenleg az olimpiai válogatóversenyen vesz részt.

Felkészítő tanárai: Kovács Benedek, Pál Mihály és Zámborszky Ferenc

Gratulálunk!

2016.04.11.

Tankönyvrendelés 2016/17. tanévre

Kérjük, hogy a tankönyvrendelő lapot 2016. április 13-án szerdáig mindenki adja le az osztályfőnökének. A rendelést kérjük egyértelműen jelölni (+/-) Nemleges rendelés esetén is le kell adni a lapot.

Letölthető rendelőlapok:

8.A 8.B 9.A 9.B 9.E
10.C 10.D 10.E 10.H 11.C
11.D 11.E 11.H 12.B 12.C
12.E 12.H      

 

2016.04.07.

OKTV döntőbe jutott tanulóink eredményei

NÉV, OSZTÁLY TANTÁRGY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Tompa Tamás 11.C fizika I. 2. Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek, Pál Mihály
Lencsés Ádám 11.C informatika I. 2. Csató Endre, Takács Imre
Plaszkó Noel 12.C fizika II. 11. Bíró István, Zámborszky Ferenc
Lencsés Ádám 11.C informatika II. 15. Csató Endre, Takács Imre
Bodolai Előd 11.H matematika III. 15. Gulyás Tibor, Győry Ákos
Bodolai Előd 11.H fizika I. 20. Kovács Benedek
Major Ábel 11.H kémia I. 25. Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit
Kovács Rita 12.B német nyelv 28. Sebő Sára

GRATULÁLUNK!

2016.04.21.

Remekül szerepeltek diákjaink a Zrínyi Matematikaverseny döntőjén!

Március 23 – 25. között rendezték Kecskeméten a Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjét. Szépen szerepeltek a megye versenyzői és különösen jó helyezést érdemeltek ki a Földes diákjai.

 

7. évfolyam          2. hely                           Győrffi Ádám György

Felkészítő tanárai: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

 

10. évfolyam        1. hely                           Gáspár Attila

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

 

11. évfolyam        13. hely                         Tompa Tamás

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

Gratulálunk!


2016.03.30.

Versenyeredmények


biológia Bugát Pál XXXIII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő
országos elődöntő 15. hely, országos döntősök Sajgó Mátyás 10.D, Kiss Gábor 10.D, Nagy Radó Péter 10.D,
országos elődöntő 3. hely, országos döntősök Major Ábel 11.H, Bodolai Előd 11.H, Tóth Miklós 11.H,
országos elődöntő 9. hely, országos döntősök Kiss Dorottya 11.H, Kertész Attila 11.H, Sillinger Péter 11.H


Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
II. díj Győrffi Ádám György 7.B Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván


kémia EUSO (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
az ezüstérmes magyar csapat tagja Sajgó Mátyás 10.D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Kémiaverseny (I./A kategória)
megyei 1. hely, országos 20. hely Reviczki Dénes 9. D,
(I./B kategória)
megyei 1. hely, országos 14. hely Al-Hag Johanna Iman 9.D,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Gergely Zoltán 9.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(II./B kategória)
megyei 1. hely, kupagyőztes, országos 7. hely Sajgó Mátyás 10.D,
megyei 2. hely, országos 21. hely Kiss Gábor 10.D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny országos forduló,
országos 13. hely,megyei 1.hely Gyulai Márton 9.C,
országos 19. hely, megyei 2. hely Orbán Balázs 9.C,
országos 31. hely,megyei 3.hely Szász Kristóf 9.H Felkészítő tanár: Pál Mihály

országos 7. hely, megyei 1.hely Gáspár Attila 10.H Felkészítő tanár: Untiszné Csetneki Csilla, Pál Mihály


Gratulálunk!

Gratulálunk!