átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Adatlap beiratkozáshoz

Kedves szülők!

A felvételt nyert tanulók beiratkozásához kérjük töltsék ki adatlapunkat, legkésőbb 2016. június 20-ig.

A megjelölt határidő után erre már nincs lehetőség.

2016.05.24.

Lengyel barátainkkal

2016.05.25.

Lévai Péter

 

Lévai Péter fizikust az MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont főigazgatóját, iskolánk 1980-ban  végzett öregdiákját, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjává választották. Gratulálunk!

2016.05.05.

Tankönyvrendelés a bejövő évfolyamok részére 2016

Kérjük, hogy a kiértesített levélben megadott határidőig szíveskedjenek eljuttatni az iskolába a tankönyvrendelési papírt, illetve - amennyiben jogosultak rá - az ingyenességet igénylő lapot.

7.A 7.B 9.AJTP-NYEK 9.C 9.D
ingyenes igénylőlap

2016.04.26. 

Ifjú Természettudósok Nemzetközi Konferenciája

Az ICYS -n(Ifjú Természettudósok Nemzetközi Konferenciája) a magyar csapat eredményei:

Plaszkó Noel poszter kategória: 2. helyezett,

Plaszkó Noel elöadás kategóriában "Thick lens"(Vastag lencsék): ezüstérem,

Bánóczki Tina elöadás kategóriában "Hovercraft"(Légpárnás hajó): aranyérem! 

2016.04.22

Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny

Tompa Tamás Lajos 11.c osztályos tanuló

 2. helyezést ért el

a Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen, így tagja lett a hazánkat a Fizikai Diákolimpián képviselő 5 fős csapatnak.

Felkészítő tanárai: Kovács Benedek, Pál Mihály és Zámborszky Ferenc

Szívből gratulálunk!

2016.04.22

Szilárd Leó Fizikaverseny

Tompa Tamás Lajos 11. c osztályos tanuló 6. helyezést ért el a Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjén. Jelenleg az olimpiai válogatóversenyen vesz részt.

Felkészítő tanárai: Kovács Benedek, Pál Mihály és Zámborszky Ferenc

Gratulálunk!

2016.04.11.

Tankönyvrendelés 2016/17. tanévre

Kérjük, hogy a tankönyvrendelő lapot 2016. április 13-án szerdáig mindenki adja le az osztályfőnökének. A rendelést kérjük egyértelműen jelölni (+/-) Nemleges rendelés esetén is le kell adni a lapot.

Letölthető rendelőlapok:

8.A 8.B 9.A 9.B 9.E
10.C 10.D 10.E 10.H 11.C
11.D 11.E 11.H 12.B 12.C
12.E 12.H      

 

2016.04.07.

OKTV döntőbe jutott tanulóink eredményei

NÉV, OSZTÁLY TANTÁRGY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Tompa Tamás 11.C fizika I. 2. Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek, Pál Mihály
Lencsés Ádám 11.C informatika I. 2. Csató Endre, Takács Imre
Plaszkó Noel 12.C fizika II. 11. Bíró István, Zámborszky Ferenc
Lencsés Ádám 11.C informatika II. 15. Csató Endre, Takács Imre
Bodolai Előd 11.H matematika III. 15. Gulyás Tibor, Győry Ákos
Bodolai Előd 11.H fizika I. 20. Kovács Benedek
Major Ábel 11.H kémia I. 25. Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit
Kovács Rita 12.B német nyelv 28. Sebő Sára

GRATULÁLUNK!

2016.04.21.

Remekül szerepeltek diákjaink a Zrínyi Matematikaverseny döntőjén!

Március 23 – 25. között rendezték Kecskeméten a Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjét. Szépen szerepeltek a megye versenyzői és különösen jó helyezést érdemeltek ki a Földes diákjai.

 

7. évfolyam          2. hely                           Győrffi Ádám György

Felkészítő tanárai: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

 

10. évfolyam        1. hely                           Gáspár Attila

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

 

11. évfolyam        13. hely                         Tompa Tamás

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

Gratulálunk!


2016.03.30.

Versenyeredmények


kémia OKTV
második fordulóba jutott Al-Hag Johanna Iman 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

második fordulóba jutott Csécsi Marcell Dániel 11.C Felkészítő tanár: Fóris Tímea

fizika második fordulóba jutott Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

kémia második fordulóba jutott Reviczki Dénes 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

matematika második fordulóba jutott Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Gulyás Tibor, Győry Ákos

angol nyelv második fordulóba jutott Dojcsák Milla 12.C Felkészítő tanár: Kéri Henriett

magyar nyelv és irodalom második fordulóba jutott Pál Diána 12.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv 4 FOR EUROPE ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI VETÉLKEDŐ regionális forduló,
3. hely Kiss Tamás 12.H, Schweickhardt Gyula 12.H, Takács Anna 12.D, Trembóczki Liliána 12.D,
4. hely Bendicskó Laura 11.B, Csordás Henrik 11.B, Hallai Gréta 11.B, , Fenyvesi Tamás 11.B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv TÚL AZ ELSŐ X-EN EU VERSENY regionális forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott csapat) Hatvani Anna 12. H, Schweickhardt Gyula 12. H, Takács Anna 12. D, Trembóczki Liliána 12. D,
4. hely Bendicskó Laura 11. B, Csordás Henrik 11. B, Fenyvesi Tamás 11. B, Keresztes Kornél 11. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


történelem OKTV
második fordulóba jutott Illés Dorottya Lilla 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László

második fordulóba jutott Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Erdődi István, Jobbágy László


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) helyi forduló,
1. hely (döntőbe jutottak) Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye
1.hely Stefán Boglárka Abigél 12.E, Tóth Nikoletta 12.E, Balogh Dávid 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam, csapat)
2. hely Varga Ildikó Kata 7.B, Töreczki Gábor 7.B, Kun Tamás 7.B, Tomesz László Gergő 7.B ,
5. hely Szűcs Botond 7.B, Fekete Martin 7.B, Dobos Dávid 7.B, Gömze László Norken 7.B ,
6. hely Fehérvári Donát 7.B, Forinyák Judit Virág 7.B, Major Ádám 7.B, Fazekas Ádám 7.B ,
7. hely Dobos Julianna 7.B, Tóth Petra Lili 7.B, Erdélyi Botond 7.B, Bottyán Márton Péter 7.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Grallert Krisztina

(8. évfolyam, csapat)
1. hely, országos 8. hely Fazekas István 8.B, Fekete Patrik 8.B, Fenyvesi Bence 8.B, Hazadi Noémi 8.B,
3. hely Bényei Zsigmond 8.B, Katona Mátyás 8.B, Keresztes Alex Zsolt 8.B, Purgel Márton 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

4. hely Kerekes Balázs 8.A, Kiss Enikő 8.A, Szabó Dóra 8.A, Szabó Zsuzsanna 8.A Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

7. hely Juhász Péter Marcell 8.B, Kovács Marcell 8.B, Varga Domonkos 8.B, Lisznyai Ádám 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny (országos)
4. hely Begál Gábor 12.E, Illés Dorottya 12.H, Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Jobbágy László, Erdődi István


filozófia NEMZETKÖZI NÁBOJ FIZIKAVERSENY (senior kategória)
magyarországi rangsorban: 7. hely Csécsi Marcell, Detki Pongrác, Farkas Szabolcs, Xu Dávid és Zámbori Zalán 11.C Felkészítő tanár: Biró István


francia nyelv X. Megyei Idegennyelvű Szavalóverseny (egyéni) megyei forduló,
1. hely Takács Anna 12.D Felkészítő tanár: Sashegyi Virág


Gratulálunk!

Gratulálunk!