átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Csengetési rend

Csengetési rend (általában)

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy az első óra előtt 3 perccel be kell érni az iskolába!

1. óra   7.45 - 8.30

2. óra   8.40 - 9.25

3. óra   9.35 - 10.20

4. óra  10.30 - 11.15

5. óra  11.25 - 12.10

6. óra  12.55 - 13.40

7. óra  13.50 - 14.35

8. óra  14.40 - 15.25

 

 

 Csengetési rend (rövidített órák esetében)

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy az első óra előtt 3 perccel be kell érni az iskolába!

1. óra   7.45 - 8.20

2. óra   8.30 - 9.05

3. óra   9.15 - 9.50

4. óra  10.00 - 10.35

5. óra  10.45 - 11.20

6. óra  11.30 - 12.05

7. óra  12.10 - 12.45

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!