átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hasznos

Versenyeredmények


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (11.H), Lencsés Ádám (12.C), Robotka Adrián (11.C) Felkészítő tanár: Csató Endre

19. hely Benkő Glória (12.H), Pál Diána (10.H), Sillinger Péter (12.H) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


Arany János Tehetséggondozó Programban résztvevő iskoláknak rendezett XVI. FIZIKA BECSLÉSI VERSENYEN
II. hely Stefán Boglárka 10.E, Tóth Nikolett 10.E, Tóth Lili 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


angol nyelv Dr. Gárdus János Megyei Középiskolai Idegen Nyelvi Verseny megyei forduló,
8. hely Séra Viktória 12.B Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
II. díj Tompa Tamás Lajos 12.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 24. hely György Patrik 7.B, Hajdu Zalán Zoltán 7.B, Hazir Zorka 7.B, Marsalkó Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 12. hely Bordás Milán 8.B, Győrffi Ádám György 8.B, Koleszár Kristóf 8.B, Orosz Bence Zsolt 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Dürer Matematika Csapatverseny
2. hely, döntőbe jutottak Győrffi Ádám György 8.B, Marsalkó Petra 7.B, Bordás Milán 8.B,
3. hely, döntőbe jutottak Révész Máté 7.B, Szász Csenge Gabriella 7.B, Jeddi Gábor 8.B,
9. hely, döntőbe jutottak Orosz Olivér 7.B, Fekete Boglárka 8.B, Molnár Bálint 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


angol nyelv 4 FOR EUROPE Országos Középiskolai Vetélkedő (csapat)
regionális 1. hely, országos döntősök Kiss Tamás 10. H, Köteles Ádám 12. C, Takács Anna 10. D, Trembóczki Liliána 10. D,
regionális 3. hely Petrik Eszter 12. H, Somosi Fanni 11. H, Szabadfalvi Dániel 12. H, Szobonya Csenge 12. C Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


MATEGYE Megyei Matematikaverseny
döntőbe jutott Csomós Bence 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

döntőbe jutott Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

döntőbe jutott Kendi Pál Dávid 7.A Felkészítő tanár: Reszegi Éva

döntőbe jutott Keresztesi Áron Zsombor 8.B,
döntőbe jutott Koleszár Kristóf 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

döntőbe jutott Marsalkó Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

döntőbe jutott Orosz Bence 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

döntőbe jutott Révész Máté 7.B,
döntőbe jutott Szász Csenge 7.B,
döntőbe jutott Tárkányi Ákos 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


sport Mezei futás (IV. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
8. hely Tasnádi Panna 7.B ,
(V. korcsoport, csapat) megyei forduló,
2. hely, országos döntőbe jutottak Bendicskó Laura 9.B, Magyar Kata 9.B, Erdődi Anna 10.H, Hatvani Anna 10.H, Osváth Zsuzsanna 10.E ,
(V. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
4. hely, országos döntőbe jutott Erdődi Anna 10.H ,
(VI. korcsoport, csapat) megyei forduló,
6. hely Kovács Zsófia 11.H, Pető Anita 11.H, Kiséry Anna 12.B, Tóth Edina 12.B, Planéta Dorina 12.E


sport Karate Lány Diákolimpia országos forduló,
2. hely Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!