átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek

Földes Ferenc Gimnázium Öregdiák Egyesület

Számlavezető bank: UniCredit Bank

Bankszámlaszám:10918001-00000111-13320008   

Elérhetőség: https://www.facebook.com/Földes-Ferenc-Gimnázium-Öregdiák-Egyesület-295103737167899/?ref=bookmarks 

2016.04.18.

Földes Ferenc Öregdiákok Egyesülete

 

Megalakult a Földes Ferenc Gimnázium Öregdiákok Egyesülete.

Az Alapszabály és a Belépési nyilatkozat mellékelten letölthető!

Alapszabály (pdf formátumban)

Belépési nyilatkozat (doc formátumban)

Földes Öregdiák Egyesület felhívása

 

A következő linkre kattintva megtekinthető a Földes Öregdiák Egyesület felhívása

2016.06.08.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!