átváltás akadálymentes nézetre
1. kép
Holnap, november 25. (szombat) 09:00 - 14:00 Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny - Web programozás - 2. forduló, döntő (Budapest) /Informatika/
A jövő héten, november 28. (kedd) 14:00 - 16:00 Varga Tamás Matematikaverseny, 7-8. osztály, /Matematika/
iskolai forduló      (Földes Gimnázium)
A jövő héten, december 3. (vasárnap) 09:00 - 16:00 DEIK Regionális Programozó Csapatverseny (Debrecen, DE IK) /Informatika/
december 7. (csütörtök) 14:00 - 19:00 OKTV matematika, III. kategória, /Matematika/
első forduló (Földes Gimnázium)
december 14. (csütörtök) 14:00 - 18:00 Arany Dániel Matematika Tanulóverseny, I., II. kategória, /Matematika/
kezdők/haladók, első forduló    (Földes Gimnázium)
december 16. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 2. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. január 5. (péntek) 10:00 - 2018. január 6. (szombat) 15:00 Dürer Matematikaverseny, A, B; döntő /Matematika/
(Földes Gimnázium)
2018. január 5. (péntek) 14:30 - 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny, 9-12. osztály, /Matematika/
területi forduló   (Földes Gimnázium)
2018. január 13. (szombat) 08:30 - 13:30 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Programozás kategória - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
I. korcsoport, 5-8. o. 08:30-11:30
2018. január 13. (szombat) 10:00 - 15:00 OKTV II. kategória - Programozói - 2. forduló (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
Figyelem, már a 2. forduló is Budapesten lesz!
2018. január 23. (kedd) 14:00 - 16:30 Varga Tamás Matematikaverseny 7-8. osztály, /Matematika/
megyei forduló (Földes Gimnázium)
2018. január 24. (szerda) 10:00 - 15:00 OKTV matematika, II. kategória, /Matematika/
második forduló,    (Földes Gimnázium)
2018. február 3. (szombat) 08:30 - 13:30 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
I. korcsoport, 5-8. o. 08:30-11:30
2018. február 3. (szombat) 09:00 - 14:00 OKTV I. kategória - Alkalmazói - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
2018. február 8. (csütörtök) 14:00 - 18:00 Arany Dániel Matematika Tanulóverseny, kezdők/haladók, /Matematika/
9 – 10. évfolyam,   I., II. kategória, második forduló,   
III. kategória, első forduló  (Földes Gimnázium)
2018. február 17. (szombat) 08:30 - 12:30 Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny - 2. forduló, döntő (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
2018. február 17. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 3. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Programozás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
2018. március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV II. kategória - Programozói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
2018. március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
2018. március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV I. kategória - Alkalmazói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
2018. március 24. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 4. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. május 12. (szombat) 10:00 - 11:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 5. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/

Versenyeredmények


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 1. forduló,
országos 2. hely (2. döntő döntő fordulóba jutottak) Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c)


Gratulálunk!

Gratulálunk!