átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Tantestület és oktatást segítő munkatársak

Tanári kar

Fazekas Róbert intézményvezető
történelem, földrajz

Bővebben
Csató Endre intézményvezető-helyettes
informatika
Bővebben
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet intézményvezető-helyettes
történelem, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Vass Iván intézményvezető-helyettes
matematika
Bővebben
Bártfai Bennó
angol nyelv és kultúra
Bővebben
Berényi Andrea
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
dr. Bikics Gabriella
német
Bővebben
Biró István
fizika, technika és életvitel, etika, filozófia
Bővebben
Chalupeckyné Guba Zsuzsanna
történelem, német nyelv
Bővebben
Csabai Ágnes
informatika
Bővebben
Cseke-Tímár Enikő
angol nyelv
Bővebben
Csendi Balázs
matematika, történelem
Bővebben
Csetneki Csilla
matematika, fizika, természetismeret
Bővebben
Dióssi Erika
testnevelés
Bővebben
Druzsba Dalma
Testnevelés
Bővebben
Elek Zoltán
matematika, informatika
Bővebben
Endrész Gyöngyi
kémia, matematika
Bővebben
Fazekas Krisztina
történelem, angol
Bővebben
Fóris Tímea
kémia, biológia
Bővebben
Grallert Krisztina
matematika
Bővebben
Gregáné Hursán Zsuzsanna
matematika, fizika, tanulásmódszertan
Bővebben
dr. Győry Ákos
matematika, fizika
Bővebben
Hadobás Judit
angol
Bővebben
Horváth Ibolya Emese
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Iváskovics Zsuzsa
Angol nyelv
Bővebben
Kéri Krisztina
német
Bővebben
Kissné Dr. Kovács Krisztina
angol, orosz
Bővebben
Kondi Géza
biológia - földrajz
Bővebben
Kovács Attiláné
matematika, tanulás módszertan
Bővebben
Kovács Beáta
matematika, informatika
Bővebben
Kovács Benedek
fizika, informatika
Bővebben
Kuruczné Kiss Katalin
angol nyelv
Bővebben
dr. Ladányiné Varga Karolina
angol
Bővebben
Letek László
testnevelés
Bővebben
Lődár Lászlóné
német
Bővebben
Lőrincz Adrienne
történelem – angol nyelv
Bővebben
Merkelné Vodila Noémi
matematika, magyar
Bővebben
dr. Miklós Erika
matematika, fizika, német
Bővebben
Murinkó István
testnevelés
Bővebben
Nagy Edina
matematika
Bővebben
Nagy Ferenc
orosz, francia
Bővebben
Nagyházi Anna
angol
Bővebben
Nyéki Attila
biológia, kémia
Bővebben
Ötvösné Tirpák Mónika
angol nyelv
Bővebben
Pál Mihály
fizika, matematika, informatika
Bővebben
Péter Ágnes
testnevelés
Bővebben
Petercsák Kitti
matematika
Bővebben
Petrány Mihály
Ének-zene, karének, kamarazenekar
Bővebben
Pilz Mónika
angol
Bővebben
Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
német
Bővebben
Pólik Magdolna
magyar nyelv és irodalom, dráma
Bővebben
dr. Puskás István
magyar nyelv és irodalom, történelem, drámapedagógia
Bővebben
Rémiás Ferenc
biológia, kémia
Bővebben
Reszegi Éva
matematika, angol
Bővebben
Sashegyi Virág
francia, német, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Sebő Sára
német
Bővebben
Sóczó Kinga
könyvtáros
Bővebben
dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
matematika
Bővebben
Szabó Noémi
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Szalontainé Batta Barbara
angol nyelv és orosz nyelv
Bővebben
Szentesi Csilla
biológia, földrajz
Bővebben
Szepesiné Medve Judit
kémia
Bővebben
Szurmai Bernadett
magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Takács Imre
Informatika
Bővebben
Topscher Andrea
német
Bővebben
Tóth Tibor
matematika, informatika
Bővebben
Túróczy Attila
testnevelés
Bővebben
Túróczyné Bényei Szilvia
magyar
Bővebben
Vanczákné Darai Dóra Zsuzsanna
Testnevelés és tanulásmódszertan
Bővebben
dr. Vékony Katalin
történelem, magyar nyelv és irodalom, tanulásmódszertan
Bővebben
Victor Benjámin
Testnevelés
Bővebben

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!