átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Tantestület és oktatást segítő munkatársak

Tanári kar

Veres Pál igazgató
matematika

Bővebben
Fazekas Róbert igazgatóhelyettes
történelem, földrajz
Bővebben
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet igazgatóhelyettes
történelem, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Vass Iván igazgatóhelyettes
matematika
Bővebben
Bihari Zoltán
rajz és műalkotások elemzése, filozófia, etika
Bővebben
Dr. Bikics Gabriella
német
Bővebben
Biró István
fizika, technika és életvitel, etika, filozófia
Bővebben
Borsodyné Hamar Éva
angol nyelv
Bővebben
Chalupeckyné Guba Zsuzsanna
történelem, német nyelv
Bővebben
Csató Endre
informatika
Bővebben
Cseke-Tímár Enikő
angol
Bővebben
Csetneki Csilla
matematika, fizika, természetismeret
Bővebben
Dióssi Erika
testnevelés
Bővebben
Elek Zoltán
matematika, informatika
Bővebben
Endrész Gyöngyi
kémia, matematika
Bővebben
Erdődi István
Történelem, földrajz
Bővebben
Fazekas Krisztina
történelem, angol
Bővebben
Fejér Szabolcs
matematika
Bővebben
Fóris Tímea
kémia, biológia
Bővebben
Grallert Krisztina
matematika
Bővebben
Gregáné Hursán Zsuzsanna
matematika, fizika, tanulásmódszertan
Bővebben
Gulyás Tibor
matematika
Bővebben
Győry Ákos
matematika
Bővebben
Horváth Ibolya Emese
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Horváth Mária
Rajz- és műalkotások elemzése
Bővebben
Iváskovics Zsuzsa
-
Bővebben
Jobbágy László
magyar-történelem
Bővebben
Kéri Henriett
angol, francia
Bővebben
Kéri Krisztina
német
Bővebben
Koncz Tamásné
angol
Bővebben
Kondi Géza
biológia - földrajz
Bővebben
Kovács Attiláné
matematika, tanulás módszertan
Bővebben
Kovács Benedek
fizika, informatika
Bővebben
Kurunczi Gábor
matematika
Bővebben
Dr. Ladányiné Varga Karolina
angol
Bővebben
Letek László
testnevelés
Bővebben
Lődár Lászlóné
német
Bővebben
Merkelné Vodila Noémi
matematika, magyar
Bővebben
Dr. Miklós Erika
matematika, fizika, német
Bővebben
Mókáné Hallók Zsuzsanna
könyvtáros
Bővebben
Murinkó István
testnevelés
Bővebben
Nagy Ferenc
orosz, francia
Bővebben
Nyéki Attila
biológia, kémia
Bővebben
Ötvösné Tirpák Mónika
angol nyelv
Bővebben
Pál Mihály
fizika, matematika, informatika
Bővebben
Péter Ágnes
testnevelés
Bővebben
Petercsák Kitti
matematika
Bővebben
Péterné Tóth Gabriella
angol
Bővebben
Petrány Mihály
Ének-zene, karének, kamarazenekar
Bővebben
Pilz Mónika
angol
Bővebben
Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
német
Bővebben
Pólik Magdolna
magyar nyelv és irodalom, dráma
Bővebben
Dr. Puskás István
magyar nyelv és irodalom, történelem, drámapedagógia
Bővebben
Rémiás Ferenc
biológia, kémia
Bővebben
Reszegi Éva
matematika, angol
Bővebben
Sashegyi Virág
francia, német
Bővebben
Sebő Sára
német
Bővebben
Siposné Kiss Angelika
-
Bővebben
dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
matematika
Bővebben
Dr. Szabó Istvánné
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Szalontainé Batta Barbara
angol nyelv és orosz nyelv
Bővebben
Szentesi Csilla
biológia, földrajz
Bővebben
Szepesiné Medve Judit
kémia
Bővebben
Szűcs Tamás
magyar, történelem, dráma
Bővebben
Takács Imre
Informatika
Bővebben
Tiszócsik Gabriella
Angol nyelv
Bővebben
Topscher Andrea
német
Bővebben
Tóth Tibor
matematika, informatika
Bővebben
Dr. Turnyánszkiné Sóczó Kinga
könyvtáros
Bővebben
Túróczy Attila
testnevelés
Bővebben
Túróczyné Bényei Szilvia
magyar
Bővebben
Vanczákné Darai Dóra Zsuzsanna
Testnevelés és tanulásmódszertan
Bővebben
Dr. Vékony Katalin
történelem, magyar nyelv és irodalom, tanulásmódszertan
Bővebben
Victor Benjámin
Testnevelés
Bővebben

Versenyeredmények


kémia OKTV
második fordulóba jutott Al-Hag Johanna Iman 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

második fordulóba jutott Csécsi Marcell Dániel 11.C Felkészítő tanár: Fóris Tímea

fizika második fordulóba jutott Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

kémia második fordulóba jutott Reviczki Dénes 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

matematika második fordulóba jutott Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Gulyás Tibor, Győry Ákos

angol nyelv második fordulóba jutott Dojcsák Milla 12.C Felkészítő tanár: Kéri Henriett

magyar nyelv és irodalom második fordulóba jutott Pál Diána 12.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv 4 FOR EUROPE ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI VETÉLKEDŐ regionális forduló,
3. hely Kiss Tamás 12.H, Schweickhardt Gyula 12.H, Takács Anna 12.D, Trembóczki Liliána 12.D,
4. hely Bendicskó Laura 11.B, Csordás Henrik 11.B, Hallai Gréta 11.B, , Fenyvesi Tamás 11.B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv TÚL AZ ELSŐ X-EN EU VERSENY regionális forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott csapat) Hatvani Anna 12. H, Schweickhardt Gyula 12. H, Takács Anna 12. D, Trembóczki Liliána 12. D,
4. hely Bendicskó Laura 11. B, Csordás Henrik 11. B, Fenyvesi Tamás 11. B, Keresztes Kornél 11. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


történelem OKTV
második fordulóba jutott Illés Dorottya Lilla 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László

második fordulóba jutott Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Erdődi István, Jobbágy László


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) helyi forduló,
1. hely (döntőbe jutottak) Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye
1.hely Stefán Boglárka Abigél 12.E, Tóth Nikoletta 12.E, Balogh Dávid 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam, csapat)
2. hely Varga Ildikó Kata 7.B, Töreczki Gábor 7.B, Kun Tamás 7.B, Tomesz László Gergő 7.B ,
5. hely Szűcs Botond 7.B, Fekete Martin 7.B, Dobos Dávid 7.B, Gömze László Norken 7.B ,
6. hely Fehérvári Donát 7.B, Forinyák Judit Virág 7.B, Major Ádám 7.B, Fazekas Ádám 7.B ,
7. hely Dobos Julianna 7.B, Tóth Petra Lili 7.B, Erdélyi Botond 7.B, Bottyán Márton Péter 7.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Grallert Krisztina

(8. évfolyam, csapat)
1. hely, országos 8. hely Fazekas István 8.B, Fekete Patrik 8.B, Fenyvesi Bence 8.B, Hazadi Noémi 8.B,
3. hely Bényei Zsigmond 8.B, Katona Mátyás 8.B, Keresztes Alex Zsolt 8.B, Purgel Márton 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

4. hely Kerekes Balázs 8.A, Kiss Enikő 8.A, Szabó Dóra 8.A, Szabó Zsuzsanna 8.A Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

7. hely Juhász Péter Marcell 8.B, Kovács Marcell 8.B, Varga Domonkos 8.B, Lisznyai Ádám 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny (országos)
4. hely Begál Gábor 12.E, Illés Dorottya 12.H, Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Jobbágy László, Erdődi István


filozófia NEMZETKÖZI NÁBOJ FIZIKAVERSENY (senior kategória)
magyarországi rangsorban: 7. hely Csécsi Marcell, Detki Pongrác, Farkas Szabolcs, Xu Dávid és Zámbori Zalán 11.C Felkészítő tanár: Biró István


francia nyelv X. Megyei Idegennyelvű Szavalóverseny (egyéni) megyei forduló,
1. hely Takács Anna 12.D Felkészítő tanár: Sashegyi Virág


Gratulálunk!

Gratulálunk!