átváltás akadálymentes nézetre

Tantestület és oktatást segítő munkatársak

Tanári kar

Fazekas Róbert intézményvezető
történelem, földrajz

Bővebben
Csató Endre intézményvezető-helyettes
informatika
Bővebben
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet intézményvezető-helyettes
történelem, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Vass Iván intézményvezető-helyettes
matematika
Bővebben
Bártfai Bennó
angol nyelv és kultúra
Bővebben
dr. Bikics Gabriella
német
Bővebben
Biró István
fizika, technika és életvitel, etika, filozófia
Bővebben
Chalupeckyné Guba Zsuzsanna
történelem, német nyelv
Bővebben
Csabai Ágnes
informatika
Bővebben
Cseke-Tímár Enikő
angol nyelv
Bővebben
Csetneki Csilla
matematika, fizika, természetismeret
Bővebben
Dióssi Erika
testnevelés
Bővebben
Druzsba Dalma
Testnevelés
Bővebben
Elek Zoltán
matematika, informatika
Bővebben
Endrész Gyöngyi
kémia, matematika
Bővebben
Erdődi István
Történelem, földrajz
Bővebben
Fazekas Krisztina
történelem, angol
Bővebben
Fejér Szabolcs
matematika
Bővebben
Fóris Tímea
kémia, biológia
Bővebben
Grallert Krisztina
matematika
Bővebben
Gregáné Hursán Zsuzsanna
matematika, fizika, tanulásmódszertan
Bővebben
Gulyás Tibor
matematika
Bővebben
Hadobás Judit
angol
Bővebben
Horváth Ibolya Emese
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Horváth Mária
Rajz- és műalkotások elemzése
Bővebben
Iváskovics Zsuzsa
Angol nyelv
Bővebben
Kéri Henriett
angol, francia
Bővebben
Kéri Krisztina
német
Bővebben
Koncz Tamásné
angol
Bővebben
Kondi Géza
biológia - földrajz
Bővebben
Kovács Attiláné
matematika, tanulás módszertan
Bővebben
Kovács Benedek
fizika, informatika
Bővebben
Kurunczi Gábor
matematika
Bővebben
dr. Ladányiné Varga Karolina
angol
Bővebben
Letek László
testnevelés
Bővebben
Lődár Lászlóné
német
Bővebben
Lőrincz Adrienne
történelem – angol nyelv
Bővebben
Merkelné Vodila Noémi
matematika, magyar
Bővebben
dr. Miklós Erika
matematika, fizika, német
Bővebben
Murinkó István
testnevelés
Bővebben
Nagy Edina
matematika
Bővebben
Nagy Ferenc
orosz, francia
Bővebben
Nagyházi Anna
angol
Bővebben
Nyéki Attila
biológia, kémia
Bővebben
Ötvösné Tirpák Mónika
angol nyelv
Bővebben
Pál Mihály
fizika, matematika, informatika
Bővebben
Pászthy-Sipos Andrea
magyar nyelv és irodalom, dráma
Bővebben
Péter Ágnes
testnevelés
Bővebben
Petercsák Kitti
matematika
Bővebben
Péterné Tóth Gabriella
angol
Bővebben
Petrány Mihály
Ének-zene, karének, kamarazenekar
Bővebben
Pilz Mónika
angol
Bővebben
Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
német
Bővebben
Pólik Magdolna
magyar nyelv és irodalom, dráma
Bővebben
dr. Puskás István
magyar nyelv és irodalom, történelem, drámapedagógia
Bővebben
Rémiás Ferenc
biológia, kémia
Bővebben
Reszegi Éva
matematika, angol
Bővebben
Sashegyi Virág
francia, német, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Sebő Sára
német
Bővebben
Siposné Kiss Angelika
angol
Bővebben
dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
matematika
Bővebben
Szalontainé Batta Barbara
angol nyelv és orosz nyelv
Bővebben
Szentesi Csilla
biológia, földrajz
Bővebben
Szepesiné Medve Judit
kémia
Bővebben
Takács Imre
Informatika
Bővebben
Topscher Andrea
német
Bővebben
Tóth Tibor
matematika, informatika
Bővebben
dr. Turnyánszkiné Sóczó Kinga
könyvtáros
Bővebben
Túróczy Attila
testnevelés
Bővebben
Túróczyné Bényei Szilvia
magyar
Bővebben
Vanczákné Darai Dóra Zsuzsanna
Testnevelés és tanulásmódszertan
Bővebben
dr. Vékony Katalin
történelem, magyar nyelv és irodalom, tanulásmódszertan
Bővebben
Victor Benjámin
Testnevelés
Bővebben

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!