átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Felvételi eredmények 2019

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

 

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

 

Szóbeli felvételi időpontok:

 

2019.01.22.

OKTV továbbjutók a 2018/19. tanévben

2018.12.18.

Rátz Tanár Úr Életműdíj 2018

 

Gratulálunk Zámborszky Ferenc tanár úrnak, aki a mai napon "Rátz Tanár Úr Életműdíjat” kapott.


A díjat tantárgyanként, évente legfeljebb ketten kaphatják meg az országban.

 2018.11.28.

 

GLORIA VICTIS 2018

A „GLORIA VICTIS” Kárpát-medencei történelmi versenyen iskolánk csapata 250 induló közül az országos döntőben 4. helyen végzett.

A csapat tagjai:
BEGÁL GÁBOR 12.E
(Történelem tanára Erdődi István)

ILLÉS DOROTTYA 12.H
(Történelem tanára Jobbágy László)

TÓTH KORNÉL 12.C
(Történelem tanára Erdődi István)

A csapat felkészítő tanára:
Jobbágy László

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk!

2018.10.24.

A titkárság ügyintézési rendje

Hétfő - Csütörtök
08:00 - 10:00
11:30 - 13:00
14:30 - 15:30
 
Péntek
08:00 - 10:00
11:30 - 13:00
H
étfő - csütörtök:

OKTV helyezések 2018-ban

OKTV Kémia II. kategóriában Sajgó Mátyás (12. d) 2. helyezést, OKTV Informatika II. kategóriában, és OKTV Matematika III. kategóriában Gáspár Attila (12. h) 2. helyezést ért el. (Mentortanárok: Endrész Gyöngyi, Csató Endre, Győry Ákos)

Sajgó Mátyás a kémiai,
Gáspár Attila az informatikai és matematikai diákolimpián képviseli hazánkat.

Révész Máté (8. b) az Európai (Junior) Informatikai Diákolimpián,
Gyulai Márton (11. c) „Az Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornáján lett a magyar csapat tagja.
Gratulálunk!

2018.06.07.

Intézményvezetői pályázat 2018

A Földes Ferenc Gimnázium intézményvezetőjének megbízatása lejárt. A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A.§ alapján az Emberi Erőforrások Minisztere pályázatot hirdetett a magasabb vezetői munkakör betöltésére.

A kiírt határidőre 1 pályázat érkezett Veres Pál részéről.

A pályázat részét képező vezetési program megtekinthető.

A vélemény kialakításával kapcsolatos szavazás eredménye:

Veres Pál vezetői programját a szavazók 97 %-a támogatja.

Veres Pál magasabb vezetői kinevezését a szavazók 96,3 %-a, az érvényes szavazatok 97,5 %-a támogatja.

A munkaközösségek, a Diákönkormányzat és a Szülői Szervezet véleménye valamint a szavazás részletes eredménye.

 

Előkészítő bizottság

2018.05.02.

OKTV döntőbe jutottak 2017/2018


 2018.05.02.

Érettségi témakörök 2018

Magyar   12.C   12.D   12.E   12.H   -   
Történelem   12.C   12.D   12.E   12.H   -  
Fizika   12.C   -   12.E   12.H
  -  
Informatika   12.C   12.D   12.E   12.H   előrehozott  
Kémia   -   12.D   -   -   -  
Testnevelés   -   -   12.E   -   -  

2018. 03.02.

Versenyeredmények


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 2. megyei forduló,
197 pont (3. döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (11.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 1. forduló,
227 pont (2. fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
301 pont (2. fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 1. forduló,
242 pont (2. fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
274 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
280 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre

(programozás kategória 5-8. o.) 2. regionális forduló,
160 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kun Tamás (8.b) Felkészítő tanár: Elek Zoltán

377 pont, országos 1. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

58 pont Bottyán Márton (8.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
183 pont Apró Balázs (10.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. regionális forduló,
103 pont Csapó Alex Patrik (10.d),
110 pont Nácsa Dominik (10.b),
120 pont Szabó Péter Bence (10.c),
178 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kozári Dominik (10.b),
179 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kiss Dániel Bendegúz (9.b),
383 pont, országos 2. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Révész Máté (10.b),
55 pont Bartha Balázs Mátyás (9.c),
62 pont Suszter Roland (9.c),
78 pont Kovács Nándor (9.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
11. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b), Kozári Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika ME-GÉIK Vadász Dénes Középiskolai Programozó Verseny (csapatverseny) 2. döntő forduló forduló,
8. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!