átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1992.

 

1992. A
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Bagoly Etelka, Bartha Katalin, Berta Beatrix, Boczkó Gyula, Boros Edina, Boskó Réka, Éliás Krisztina, Farkas Zoltán, Furdi Lilla, Fükő Ivett, Gyulai Mária, Hajdu Norbert, Hollósy Boglárka, Horváth Zoltán, Kékedi Szabolcs, Kincses Hella, Kőrösi Leona, Krausz Krisztina, Lázár Zsolt, Lohárt Ágnes, Lukács András, Madarász Attila, Mészáros Erzsébet, Miklós Tímea, Nagy Ildikó, Nyikes Zita, Petró László, Pléh Beatrix, Radics Judit, Rácz Béla, Remenyik Beáta, Réz Gabriella, Soós Anikó, Steininger Imola, Tamáskovics Éva, Tisza Tamás, Tomori Tünde, Török Tímea, (+ 1 fő)

   

1992. B
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Balogh János, Bányai Judit, Barkó Tamás, Barna Rozália, Bobkó Gyula, Boda Kornélia, Csepcsényi Edit, Csoba Claudia, Farkas Angelika, Filepkó Gábor, Gyarmati János, Győrffi György, Györfi Tímea, György Melinda, Gyulai Márta, Hidas Szilárd, Jobbágy Szilvia, Kapronczi Éva, Kárpáti Gábor, Karvajszky István, Kecskeméti Edina, Kovács László, Kovács Tünde, Kristóf Judit, Lombay Judit, Lukács Tamás, Mocsár László, Nagy Viktória, Oláh Zoltán, Papp Szilvia, Paszternák Lilla, Petró Anita, Román Péter, Sándor Beáta, Simon Gabriella, Szóráth Judit, Varga Beáta, Varga Judit, Veres-Szögi Angelika, Veres Tímea

 

1992. C
Osztályfőnök: Veres Pál
Barcsák Péter, Bérczes Endre, Bori Attila, Buzás Sándor, Czupper Csilla, Cservenyák Ágnes, Csetneki Csilla, Csorba Andrea, Dienes Péter, Erdei Emese, Faur Krisztina Beáta, Gribovszki Katalin Eszter, Guzi István Gábor, Győrfi Zoltán, Hatvani Olivér, Huszti Andrea, Ihring Róbert, Imolay Olivér, Kéri Henriett Gyöngyvér, Koppány Mária, Lipták Virág Lulla, Marincsák Ilona, Mihálszki Zsuzsanna, Novotny Zoltán, Polonkai Valéria, Rátkai Brigitta, Révay Péter, Suhajda Péter, Szabó Barnabás, Takács Zsolt, Tisza Miklós, Tóth Krisztina, Váradi Róbert, Varga Zsolt, Vida Zsolt, Wicha Zoltán János

   

1992. D
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Agod Judit, Báder Enikő, Bokorovics Balázs, Czina Imre Viktor, Dohos Csilla, Emmer Anikó, Erdélyi Edit, Eszlári Péter, Fekete Csaba, Ferenczi Ágnes, Gárdi Lajos, Gyöngyösi Szilvia, Halász József, Irlanda Sándor, Juhász A. Gábor, Juhász Róbert, Kádár Balázs, Kígyóssy Eszter, Kocsis Levente, Komlósi Attila, Kőrösi Dénes, Nagy Ferenc, Nagy Henrietta, Nagy Judit, Nándori István, Oszlányi Viktor, Patkó Eszter, Piya Csaba, Pók István, Somló Edina, Szabó Péter, Takács István, Varga Péter, Veres Gábor, Veres Zoltán, Wolf Adrienne, Wopera László, Zádor Balázs, Zádor Péter

 

1992. E
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Almási Zsuzsanna, Apró Zoltán, Bazsányi György, Buócz Emese, Csiky Vidor, Dargai Orsolya, Deák András Norbert, Erdélyi Tamás, Hajnal Klára, Homonnay László Gábor, Józsa Gábor, Kauka Norbert, Kádár Réka Izabella, Kolozsi István, Kondrák Mihály Attila, Kostyál László Csaba, Kubi Norbert, Lipták Roland, Lukács Patrícia Zsuzsanna, Márton Krisztián Zoltán, Mislai Mária, Nagy Gábor Vilmos, Nagy Márta, Olajos Gyula, Pirkó Béla, Pomázi Norbert Szabolcs, Publik Attila, Rácz Alexandra Judit, Schmidt Emese, Soltész Alex, Solticzky Csaba, Szalay Szabolcs, Szalontai Tamás, Szentesi Péter, Szobonya Ágnes, Takács Ivett Brigitta, Tamási Zsolt, Temesi Viktória Kinga, Varga György, Várbíró Gábor, Vinkler Orsolya

   

1992. F
Osztályfőnök: Lődár István
Apáczky Dóra, Árvai Mónika, Bara András, Bánóczy Noémi, Bányász Henrietta Éva, Bodnár Mónika Anikó, Bonna Enikő, Boschánszky Iván, Cséka Krisztina, Csikós Márta, Dálnoki Ildikó, Emődi Beáta, Gáll Ildikó, Görgei Szabolcs, Heim Gábor, Horváth Gabriella, Juhász János, Juhász Melinda, Kandik Krisztián, Kiss Erika, Kiss Gábor, Makár Richárd, Mátéffy Anita, Molnár Gábor, Pataki Zita, Pazár András, Pocsai Csaba, Puskás Tímea, Sárossy Gábor, Sikátori Edina, Szalay Levente, Számadó Éva, Szendrői Gábor, Széplaki Zsolt, Szívós Mónika, Szoboszlay András, Tarr László, Viszlai Szilvia

Digitális tabló 1991.

 

1991. A
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Ádám Anett, Bakó Imola, Balogh Rita, Barna György, Benke Zsuzsanna, Bori László Márk, Csollák Éva, Deák Tímea Mária, Forgács Mónika, Garami Judit, Garamvölgyi Ernő Attila, Gönczi András, Győrfi Gabriella Ildikó, Gyurácz-Németh Orsolya, Havasi Virág, Karabinszky Tímea, Kárpáti István, Kertész Adrienn, Kolyvek Orsolya, Konc Eszter, Kovács Tibor Gergely, Lázár Krisztina, Ludányi Szilárd, Majoros Zoltán, Merényi Orsolya, Mlnár Edit, Neuhauser Béla, Ragályi Ágota, Roósz Barbara, Sümegi Mónika, Szabados Mária Katalin, Szalánczi Gábor, Szarka Péter, Szepessy Ákos Gábor, Török Edit Ágnes, Túrmezei Zoltán János, Újszászy Zsófia, Váci Anikó, Varga Viktória

 

1991. B
Osztályfőnök: Csíkosné Vinnai Ágnes
Balázs Beáta, Barát Anikó, Bódi Katalin, Czomba Imre, Csató Endre, Döbröczöni Dóra, Dudás Erzsébet, Dutkó Katalin, Feledi Tamás, Fróna Mónika, Fükő Krisztina Zita, Hegedűs Csaba Géza, Horváth Mariann, Hoskó Róbert, Hütter Csaba, Jordán Henriette Borbála, Kluknavszky Judit, Kovács István, Kriston Vizi Csilla, Levek Zsolt Zoltán, Lupkovics Zoltán Róbert, Madarász Péter Zoltán, Magyari Péter Lajos, Markó Zoltán, Mauritz Péter, Mészáros Andrea, Mészáros Judit Krisztina, Nyitrai Péter, Ormay Cecília, Sallai Zsolt, Stumpf Zsuzsanna, Szántó Ákos, Szemerszki Mihály, Tarkó Ilona, Trója Gabriella Tünde, Túróczy Lajos, Varga Csilla

 

1991. C
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Ágoston Norbert, Barna Viktor, Benkő Zoltán, Bodnár Krisztina, Bodolóczki Rita, Czirók András, Csiger Bertalan, Daruka Róbert, Dávid Krisztina, Dobos Rita, Fedorcsák Péter, Fazekas Ferenc, Fehér Andor, Galicza Csaba, Hajdu Zoltán, Horváth Róbert, István György, Jónap Richárd, Koseczki Ildikó, Kovács Attila, Kónya Attila, Kőszegfalvi Gábor, Laczkó Péter, Laczkó Marianna, Molnár Sándor, Molnár Szabolcs, Mamrus Péter, Sajgó Attila, Soltész Andrea, Reményi Zsuzsa, Szabó Péter, Tamás Gábor, Tóth János

   

1991. D
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Adorján János, Agócs Ibolya, Almási Judit, Bajusz Mária, Belényi Brigitta, Bozó Andrea, Cselényi Tünde, Choma Charlotte Beatrix, Dobó István János, Farkas Tímea, Fejér Katalin, Feke Zita, Hajnali Beáta Réka, Hegedűs Ilona, Jámbor Adrienn, Juhász Mónika, Kalydy Zoltán, Kálai Zsuzsanna, Kárándi Diána Emese, Kiszela Györgyi, Kottek Péter, Kozma Zoltán, Lázár Eszter, Nagy Szabolcs, Nádaskay Zsuzsanna, Nikházy Edina, Nyikes Attila, Pap Tímea, Róde Gábor, Séra Ildikó, Sipos Eszter, Szabó Tibor Tamás, Takács Tünde, Vincze Attila

   

1991. E
Osztályfőnök: dr. Kalo Emilné
Balázs Andrea, Bodnár Henriett, Bodnár Judit, Boros Árpád, Demeter Judit, Deményi Norbert Szabolcs, Domonkosi Ágnes, Egerszegi Zoltán Zsolt, Gácsi Róbert, Jancsó Natália, Kiss Attila, Kiss László, Kiss Zsuzsanna, Kovács Péter, Kovács Tibor, Kovács Zsuzsanna, Nagy Viktor, Novák Péter, Oravecz Katalin, Papp Krisztina, Putnoki Zoltán, Radványi Edit, Sándor Zsuzsanna, Sóczó Réka Ildikó, Szabó Gabriella Edit, Szekernyés Zoltán, Szemecskó Erika Szilvia, Szűcs Andrea Nikolett, Tóth Csilla Emese, Tóth Orsolya, Tóth Szabolcs Levente, Vaskó Tamás Gábor

   

1991. F
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bak Krisztián, Csoltkó Gabriella, Dudás Dóra, Földesi Lóránt, Gyöngyösi Zsolt, Gyulai Gergely László, Hoffmann Anita, Hudák Enikő, Juhász Zsuzsanna, Kiss Roland, Kocsis Mária, Koltai Krisztina Alíz, Kovács Erika, Laskay Barnabás László, Mádai Nóra, Nagy Borbála, Novák László Zsolt, Papp Zsuzsa, Polyák Dóra Klára, Rátkai Tamás, Szikszai Attila, Szokol Szilvia, Szűcs Krisztina, Takács Zsuzsanna, Telenkó Bazil Mihály, Tófalvi Csaba, Tóth Anita, Tóth Péter, Zajácz András, Zsolcai Krisztián

Digitális tabló 1990.

 

1990. A
Osztályfőnök: Erdődi István
Ártim László, Bedő Éva, Buda Zsuzsanna Boglárka, Fábri Péter György, Gulybán Ede, Győri Adél Ilona, Hajnal Márk Zsolt, Halász Péter, Hornyik Sándor, Kállai Rita, Kiss Anita, Kovács Krisztina, Lakó Zsuzsanna, Lipóczki János, Lukács Rita, Mészáros Ildikó, Nagy Anita, Nagy Péter, Nagy Tamás, Nagy Zoltán, Németh László Csaba, Nyitrai József, Röthy Anita, Sárossy János, Seres Andrea, Solymosi Györgyi, Somosvári Dóra Éva, Sümegi Csaba, Szabó Viktor, Szécsényi István Zsolt, Temesi Tünde Anikó, Tóth Éva, Valkó Gábor, Vancza András, Vígh Péter, Zilahy Ferenc, Zsíros Veronika Ilona

 

1990. B
Osztályfőnök: Vass Iván
Barna Anita, Bukta Zsófia Rita, Cservenyák Judit, Cservenyák Zsuzsanna, Demkó László, Döbröczöni Eszter, Dudás József, Gál Anita Marietta, Halmai Attila, Harsányi Kamilla, Hámori Mónika Dóra, Hímer Erika, Jordán Anita, Kispál András, Kovács Árpád, Kovács Tünde, Körtvélyi Róbert, Mozdin Beáta, Majoros Krisztina, Molnár Adrienn, Molnár Gabriella, Nemkin Tímea, Olajos Imre, Orosz Gábor Zsolt, Póczelt István, Palotai Henriett Erzsébet, Papp Erika, Sotkovszki Tamás, Stefán Gizella, Szele Krisztina, Szigeti Gábor, Szűcs Mariann, Timkó Tünde Edina, Tóth Árpád, Váncsa Andrea Katalin, Varga Gabriella, Velkey Éva

 

1990. C
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Bakos József, Balogh Dalma, Batta Zsolt, Bende Zoltán, Bikki István, Bodnár István László, Börzsönyi Péter Zoltán, Csejtey Gábor Zoltán, Csirmaz Attila, Dombovári Attila, Farkas Éva, Kasza Krisztián István, Király Géza, Kiss Tamás, Klobusovszky Péter, Klusóczki Lajos, Korhut Judit, Kovács Krisztina, Kröel Dulay György, Kuknyó Lajos Gábor, Kuty Tamás, Lukács Mária, Marozsák Tamás, Móczár Sándor, Molnár Sándor, Orosz Mónika Katalin, Polonkai Tamás István, Rosa Norbert, Schuszter Katalin, Semsey Szabolcs, Séra Tamás, Szabó Attila István, Számadó Erika, Ujj Róbert, Zelena Ágnes, Zsatku Attila

 

1990. D
Osztályfőnök: dr. Kormos Vilmos
Baranyi Zoltán Attila, Bányi Andrea, Béres Zsuzsa, Berta Gabriella, Császári Viktória, Dombovári Zsuzsanna, Dukát Annamária, Fodor Attila Ákos, Heincz Miklós, Hernádi Szilvia, Héczei Csaba, Iván Zsolt, Jaczkó György, Jen Gábor, Kaczúr László, Kercsmarik Zsolt, Kerékgyártó Tamás, Király Teodóra, Kondás Anikó, Kovács Krisztina, Kovács Marcell, Lindt György, Madarász Tamás Sámuel, Major Attila, Nagy Ágnes Ildikó, Nagy Sándor, Osváth Anita Judit, Pálfalusi Andrea, Podhorányi Dóra, Pogány Péter, Pomázi Ivett Orsolya, Reusz Géza, Simon Zsuzsanna, Szabó Alíz, Szabó Gabriella, Szabó Győző, Szarka Zita Adrienn, Szegedi Zsuzsa Éva, Szép Anett, Tóth Gábor, Varjas Gergely Péter

 

1990. E
Osztályfőnök: dr. Hohl Józsefné
Balla Róbert, Barna Erika, Bartha Ildikó, Bartha László, Bredács Éva, Dóczi Éva, Ducsay Krisztina, Fialkovics Erzsébet, Gáspár Emőke, Gergely László, Gönczi Henriett, Gyulay Zoltán, Hegedűs György, Kállai Ákos, Kalóczi Péter, Kondrák László, Lehotai Zsolt, Mikóczki Gabriella Emese, Nagy Ákos, Nagy István, Ócsai Edina, Oravecz Róbert, Orbán Péter, Pelle György, Poncsák Sándor, Schmidt Róbert, Serfőző Zsolt, Simon Gábor, Stumpf Árpád, Szabad Miklós, Varga Anikó, Venczel István

 

1990. F
Osztályfőnök: Bacsa Tibor
Baji Péter, Balogh Éva Judit, Bán Krisztina, Bodnár László, Deák Ferenc, Dévai Krisztina, Emődi Rita, Érsek Zsolt, Fügedi Éva, Gabóczi Sándor, Gomány Melinda, Jakab Beáta, Kovács Zsuzsa, Lakatos Beáta, Malinák János, Márföldi Zsanett, Molnár Andrea, Nyárádi Anett, Orosz László, Osztermann Ferenc, Papp Mónika, Paszternák Tímea, Pecsét Tibor, Répási Attila, Szilvási Hajnalka, Tolnay Réka, Tóth Aranka, Záborszki Zsolt, Zöld Ákos

Digitális tabló 1989.

   

1989. A
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Balogh Anita Andrea, Bernáth Zoltán, Békés Enikő Emőke, Bényei Szilvia, Bialkó Zsolt Gyula, Bodnár Mária, Csontos Csilla, Dudás Éva Erika, Egyed Tamás, Erdélyi István, Farkas József, Gorondi Csaba István, Gönczi Anikó, Guba Katalin, Hicsó Mónika, Ignácz Izolda, Kántor Judit, Káposztássy Réka Magdolna, Magda Tamás Zsolt, Magyar Szilárd Márk, Monos Rita Mónika, Nagy Péter, Pál Erika, Pásztor Nóra, Révész János, Sólyom Balázs László, Stark Tibor, Szabó Zoltán, Szalacsi-Tóth Attila Szabolcs, Szalai István, Tóth Angelika Ivette, Tóth Judit, Tóth Orsolya, Urbán Nándor Róbert, Varga Katalin

 

1989. B
Osztályfőnök: dr. Mádai Gyula
Bartha Attila, Czaga Péter Zsolt, Friedmanszky Nóra, Füvessy Attila, Gál Attila, Hevesi Zoltán, Kalydy Miklós, Karaffa Levente, Kiss Éva, Kiss-Tóth Ildikó, Kolozsi Klára Alice, Kondrák Monika, Kovács Levente, Kundrák Attila, Lovrity Zita Ilona, Lukács Andrea, Macsuga Tímea, Mátyás Piroska, Mokri Mónika, Nagy Judit, Nemes Attila, Németh Tamás, Pance Miklós Gábor, Paszternák Emőke, Pál Zsuzsanna, Pásztor Tamás, Pirkó István, Szabó Károly, Szűcs-Farkas Zsolt Aba, Tálas Zsuzsanna, Tóth Tamás Barnabás, Tóth Zsuzsanna, Török Imre, Varga Andrea Réka, Varsás Tímea, Váci Zsuzsanna, Veres Anita, Waldhauser Marianna, Zsugyelik Gábor

 

1989. C
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Almási Mária, Ambriskó István, Balogh Attila László, Balogh Tibor István, Bodnár Balázs Gábor, Bodnár Zoltán József, Buttyán Levente, Csiszár Zsolt István, Dédesi Péter, Dutkó András Ákos, Farkas Ágnes, Fótos Klára, Fülöp László, Gál István Zoltán, Horváth Andrea, Horváth Imre, Jónás Alpár Pál, Káli László, Komoróczky Beáta, Kőszegfalvi Tamás, Pásztor Ferenc Gábor, Peller Zoltán, Petrik Zoltán, Péter István, Pirkó Tamás, Ráczkevi Márta Olga, Ráczkevi Tamás, Rimaszéki Ferenc, Semsey István Attila, Soós Viktor István, Szabó Attila, Szakács Tamás, Szeghő Judit Mária, Tirpák Eszter, Tőkei Zsolt, Veres László

   

1989. D
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Ambriskó Tamás Dezső, Bara Mónika, Barna Péter, Barta Szabolcs Zoltán, Csendes István, Csipkés Gábor, Csizy Rita Zsuzsanna, Gál Andrea, Gellért Gabriella, Hizsnyik Dénes Zoltán, Horváth Zoltán, Jobbágy Krisztina, Juhász Péter Gábor, Juhos István, Karányi László, Kardos Gábor, Kiss Attila, Kocsa István Zoltán, Kocsis Ágnes Katalin, Kocsis Éva, Kopcsó Gábor, Kovács Judit, Kozma Tamás Miklós, Margitai Zsolt, Nagy Orsolya, Neuschel Csilla, Németh Tamás, Pálinkás Marianna, Pállai Csilla, Pénzes Erzsébet Luca, Rákossy Wanda Barbara, Roósz Tamás András, Selmeczi József Csongor, Surin Beatrix, Szabados Katalin Mária, Szabó László, Szikszai Mária, Szűcs Attila, Timár Gábor, Tóth Krisztina, Vadász Anna, Vámbíró György

 

1989. E
Osztályfőnök: Schmidt Zoltánné
Bardocz Tamás, Baumgartner Ágota, Bozzay Ágnes, Csapó Marianna, Cserjési Adrien, Deák József Péter, Éles Gabriella Nóra, Estefán Zsolt, Fodor Zsuzsanna, Forinyák Fatime, Galli Andrea, Gönczi Krisztina Veronika, Gulya Géza, Hanák Éva, Juhász Katalin, Juhász Mónika, Kékesi László, Kerekes Éva, Kormos Csaba, Koseczki István, Kovács Tamás, Kovács Zsuzsanna, Lázár Szilvia, Ligárt Valter, Majer Rita Hedvig, Mede Zsuzsanna, Molnár Sziklvia, Nagy Zsolt, Ócsai Zoltán László, Orosz Csaba László, Ortutay Zsuzsanna Éva, Sándor Krisztina Magdolna, Schmidt Ildikó, Simon Gábor, Soltész Judit, Strázsa Zsuzsanna, Szabó Péter, Szabó Sándor, Szeidl Ágnes, Szilva Dóra Ágnes, Szmandray Norbert György, Szűcs Erzsébet, Tóth Attila, Zelen Viktória Éva

   

1989. F
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Baba János, Barczaházi Beáta, Bortnyák Adorján, Deményi Attila, Domina Eszter, Fajger Tamás, Gáspár Péter, Gönczy Mónika, Hajdú László, Hiedl Beáta, Kis Andrea, Kovács Csaba, Kovács Zoltán, Kóródi László, Kóta Erika, Kőrösi Tímea, Kulcsár Edina, Laczai Sándor, Mitró Tibor, H. Nagy Barna, Némedi Melitta, Orbán Erzsébet, parkánszky Edina, Sándor Gábor, Sebők László, Stumpf györgy, Takács Andrea, Vincze Csaba, Vismeg Anett

Digitális tabló 1988.

 

1988. A
Osztályfőnök: dr. Répásy Jánosné
Bajzát Róbert, Bakos Andrea Rozália, Belinszki Valéria, Berki Zsuzsanna, Exterde Szilvia Anna, Fazekas Róbert, Germuska Péter, Gondos Csaba, Hegymegi Krisztina, Hidasi Dalma Edit, Hursán Gábor Gergely, Jakab Endre Tamás, Juhász Adrienne, Juhász Péter, Keresztes Katalin, Kébel Anita, Késmárki Csilla Magdolna, Kiss Attila, Lecső Zsolt János, Lupkovics Borbála, Nagy Éva, Orosz Zsolt, Pálffy Gábor Miklós, Polák Zoltán, Puhl Eleonóra Katalin, Roppantó Róbert, Rózsa Attila, Sándor György Nóra, Sebestyén István, Szabó Csilla, Szabó József, Szemán András, Székely Judit Emese, Toronyi László, Vasas Erika Krisztina, Végh Sándor György

 

1988. B
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Áberle Andrea Eszter, Árvai Tímea, Bajáky Rita Dóra, Balázsi Krisztina, Barna Györgyi Zsófia, Dapsy Csaba, Dudás György János, Faragó Éva, Galambos Tamás, Galli Károly, Gál Szabolcs, Germus Gábor Szilárd, Gulyás Lajos László, Heidrich Balázs, Kádár Beáta Borbála, Kis Attila Tamás, Kovács Ágnes, Láng József Lóránt, Macsuga Kármen, Makk Zsuzsanna Mária, Matolay Réka Erzsébet, Mezei Magdolna Laura, Molnár László, Nagy Csaba, Orbán Eszter Ildikó, Pazsitka Gábor, Sallai tímea, Senyei György Barna, Sotkovszki Tibor, Szabó Éva, Székely Ildikó, Szőke Annamária Márta, Tárkányi Zsolt Tibor, Török Beáta, Turnyánszki Gábor, Vincze Rita

 

1988. C
speciális matematika tagozat, osztályfőnök: Liptovszky József
Batta József Tamás, Bánhegyi Péter, Bobok Gábor, Bukszár József, Dienes János, Fehér Tamás, Hicsó György, Hutka Krisztina, Karuczka Péter, Kádas Krisztina, Károlyi györgy, Kiss István, Kovács Ágnes, Kovács Judit, Kulcsár Tamás, Lábas Zoltán, Lipkovics Gábor, Nagy János, Papp István, Rakaczki Zsolt, Semsey Barna, Szabó Ida Beáta, Szlabóczky Zsolt, Tasi Andrea, Tavaszi Gábor, Tóth Ferenc, Varga Gábor, Vay Krisztina, Veres Endre, Vigh Péter, Zelena Endre, Zsidai Tamás

 

1988. D
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Bajor Zoltán József, Balla Zoltán, Bán János Zoltán, Batta Enikő Barbara, Benedek Péter, Bodnár Krisztina, Czaga Eszter, Csorba Adrienne Éva, Dusza Erika, Ekker Géza Péter, Fazekas János, Fenesi Enikő, Hamar István, Herczeg Tibor, Károly Zoltán, Király Edit, Király Judit Csilla, Kiss Andrea, Kopácsy Andrea, Kőrösi Árpád Gábor, Ladányi Éva, Lázár Judit, Lengyel András, Leskó Péter, Nagy Ágnes, Nagy Enikő, Nagy Zsuzsanna, Nagypál Gabiella, Nyitray Imre Zsolt, Papp Ágnes Zsuzsanna, Sárkány Viktor, Senánsky Csaba Andor, Szabó Alexandra Ágnes, Szakács Andrea, Tósa Ákos, Tóth Csaba, Tóth Kinga, Tóth Tibor, Tóth Tímea

 

1988. E
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bakos László, Bári Tamás Róbert, Bobkó Éva, Bodrogi Péter Zsolt, Brandstätter Andrea, Hornyik Krisztina, Jeney Andrea Zsuzsanna, Kertész Gábor András, Kiss Márta, Konc Ákos, Kondor Levente Dénes, Kovács Gabriella, Krehó Róbert, Kühne Attila, Lehoczki Tamás, Lehosik Mária, Márton Szabolcs, Nagy Emőke Emese, Nagy Marianna, Nagy Orsolya, Nyíri Marianna, Oláh Géza, Orosz Péter, Papp Tamás, Perédi Győző, Reisz Péter, Séllei Vajk Zsolt, Skripecz Dezső, Szarka Éva, Takács Ágota Márta, Takács Judit, Tirk Zsolt, Újszászy András, Vaszil Edit, Vigh Beatrix, Závodszky Zoltán János, Zolnay Attila, Zsigmond Judit

 

1988. F
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Benkő Mónika, Besenyei Mária, Béres Brigitta, Csáki Andrea, Csépányi Nóra, Deák Zsuzsanna, Drotár Andrea, Fajcsák Zsuzsanna, Fazekas Borbála, Fridel Rita, Gácsi Gabriella, Göttche Kornélia, Gyarmati Anikó, Hegedűs Erika, Homér Nóra, Horváth Éva, Joó Tünde, Kárpáti Emőke, Kenyeres Zsófia, Kiss Tamás, Leitner Zsolt, Leskó Gábor, Leskó Szilvia, Liba Marianna, Lukács László, Molcsány Valéria, Nagy Gábor, Nagyházi Judit, Négyessi Anna, Pásztor Tünde, Szabó Ildikó, Szabó Zsuzsanna, Szőke Zsuzsanna, Tóth Johanna, Wimmer Ágnes

Digitális tabló 1987.

 

1987. A
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Andrejkovics Viktória, Ánosy Ildikó, Farkas Gabriella, Gácsi Zsuzsana, Heidrich Zsolt, Iglai Judit, Ilosvay Ágnes, Kiss Attila, Kiss Zsuzsanna, Kolyvek László, Kovács Zsolt, Lőcsei Ottilia, Madarasi Judit, Moldován Tamás, Molnár Péter, Nagy Rajmund, Nádor László, Nikázy Gusztáv, Papp Ákos, Pongrácz Zoltán, Simon Attila, Skornyák Tamás, Soós gyopár, Strassburger Alexandra, Szőcs Katalin, Szunyogh Péter, Takács Attila, Timár András, Udvarhelyi Marianna, Ungár Péter, Vámosi Tamás, Vincze Anna, Vincze Rita, Zádor Adrienn, Zguralisz Mária, Zsúdel Tamás

 

1987. B
Osztályfőnök: Abonyi Ildikó
Arday Zsolt, Balázs Péter Gyula, Bencs Tibor, Bogdándi Nóra, Boholy Ildikó Zsuzsanna, Czél István Kálmán, Császári Ildikó, Detvay Sándor, Dobos Endre Zsolt, Dobróczki Krisztina, Fenesi István Károly, Gazsó Tamás, Hajduk Gabriella, Hegedűs Éva, Héczei Tibor, Horváth Dezső, Horváth Zoltán György, Kerülő Tünde, Király Zoltán, Kiss Ágota Zita, Kis Csaba József, Kiss Gábor, Lengyel Mária, Nagy Dezső, Nagy Mónika Katalin, Pászty Judit Réka, Pozsgai László, Pucsok Péter, Ráki Tamás, Sánta László Attila, Simon Nóra, Sümegi Andrea, Szeghő Zsolt Péter, Sziklavári Károly, Tajnafői Ágnes, Tardy Erika, Tóth Attila Zoltán, Velty Krisztina

 

1987. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Barkóczy Marianna, Bernát Beáta, Bikki Péter József, Bódig Mátyás, Erdélyi Zoltán Szabolcs, Fónyad Gábor, Grallert Krisztina, Habony Zsolt, Herke Tamás, Hornyánszky Gábor, Horváth Endre, Kiss Anikó, Kosáry Tamás László, Lichy József, Lipkovics Péter János, Lipták Marianna, Makó Balázs, Marokházi Sándor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Gábor, Nemkin Béla Róbert, Polyák Hilda Boglárka, Raisz Csaba, Révy Miklós, Senánszky Zsolt, Szabó Géza, Szanyi Péter Zsolt, Szarka Zsolt, Szendi Sándor Kornél, Szilvásy Zoltán, Tóth Zoltán, Török László, Vadász Dénes, Várhegyi Miklós, Várhegyi Zsolt

 

1987. D
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Balogh Anikó, Báder Attila, Berecz Ildikó, Boros Gabriella, Bozzay Éva, Csörghe Zsuzsanna, Dávid Krisztina, Dobai József Gábor, Dobos Szabolcs, Ferencz Zoltán József, Grallert Marianna, Horváth Zsuzsanna Anita, Karádi Péter, Késely Csilla Andrea, Kovács Szilvia, Lukács László, Madarász Péter, Matolcsi Judit, Mónus Edit, Nagy János, Perhács Tamás, Pipoly Zsolt Zoltán, Rozgonyi Tamás, Szabó Gábor, Szegedi Krisztina, Tóth Szilárd, Tóth Valéria, Urbán Andrea, Varga Ferenc, Vértessy Iván Sándor, Visi Ferenc, Viszokai Beáta, Zékány Gábor

 

1987. E
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Csiba Péter, Csongrádi Csaba, Csontos Ildikó, Falvai Zsolt, Gaál Csaba Szabolcs, Halász Judit, Jánosik György, Juhász Attila, Kákóczki András Levente, Kereszty Zsolt Ákos, Kirschner Zsuzsanna Mária, Kolozsváry Beáta, Kostyál Ákos László, Lehosik Béla, Madaras Sándor Ferenc, Majoros Gábor, NagyBalázs, Nagy Mónika Erzsébet, Orosz Krisztina, Polák Péter, Regéczi Ildikó, Riedlinger Csaba István, Stumpf Adrienne, Sütő Tünde, Szegedi Anna, Szeghalmi Katalin Adrienne, Szemkó Andrea, Szép Marianna, Tesbér Anna Klára, Tóth Bertalan, Tőzsér Erika Csilla, Vida Marianna, Wéber Éva

 

1987. F
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bárdos Péter, Dóczé István Gyula, Draskóczy Imre, Farkas Edit, Fejér László Tamás, Fűzi Edit, Godzsák Hilda, Gulyás Krisztina, Hubi Beáta, Hugli Emese, Kiss Péter, Kristóf László, Ligárt Andrea, Lőrincz Mónika, Mihályfi Rita Ilona, Molnár Eszter, Molnár Péter, Mura Péter, Nagy Ildikó, Nagy Katalin Krisztina, Nagy Kornélia Judit, Pál Sándor, Pongó Rita, Réti József, Szalay Anikó Andrea, Taszner István, Tóth Árpád, Tóth Csilla, Urbanovics Gábor, Vismeg István Gábor, Zolahy Ildikó

Digitális tabló 1986.

 

1986. A
osztályfőnök: Szegedi Győző, Fodor Ferencné
Altmár Károly, Balogh Emese, Barzó Tímea Tünde, Bányai Klára, Bertalan Sándor, Csoma Alfréd, Dusza Emese, Flanek Attila, Gődény Csaba, Hidasi Dóra, Kárpáti Zoltán István, Keczer Zsuzsanna, Kigyóssy Zsolt István, Király Attila András, Kiss Balázs, Kolozsváry Zsolt, Kopácsi Éva, Kulcsár Zsolt, Kumpár Irén, Kühne Zsolt, Lajos Sándor Ferenc, Lendváry Csaba, Lengyel Róbert, Ludányi Péter Erik, Mihálszki Zsolt, Mészáros Ágnes, Murányi István Norbert, Murvai János Zoltán, Papp Julianna, Radványi Árpád, Svéda Anita, Szarka Tünde, Szepessy Kornél András, Szopkó Péter, Tóth Eszter, Vatamány Sándor Albert, Várnai Tímea

 

1986. B
osztályfőnök: Abonyi Ildikó
Barna László, Bíró Péter László, Bodnár Judit, Czifra Orsolya, Dudás Gábor József, Filyó Katalin, Füves Anasztázia, Gazdik Andrea, Hegyi Iván Tamás, Horváth Zsuzsanna, Hronyecz Szilárd, Hugert József, Juhász György, Kaminszky Adrienne Emese, Karsai János Zoltán, Kazai Anita, Ketskés Norbert László, Kocsis Norbert Csaba, Kohányi Zsolt, Lipták Róbert Zoltán, Madarász Lajos, Magyar Sándor, Nagy Judit, Nagy Katalin, Nemkin Tamás András, Papp Attila, Pászty Katalin Eszter, Pázmándy Péter György, Pázsit Tamás László, Piukovics Mária Magdolna, Sárvári Nóra, Stefán Gabriella Nóra, Sugár József, Szabó Noémi Anna, Szarka Judit, Szegedi Csilla Judit, Szegedi Judit Zsófia, Tőczik Zsolt János, Wopera Zsuzsanna Éva

 

1986. C
osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Balogh István, Bári Péter, Fekete István Zsolt, Földi László, Földi Péter, Galgóczy Gábor, Gersei Norbert Zoltán, Gönczi Judit, Grallert Ágnes, Gulyás Gergely, Hornyák Zoltán Péter, Horváth Katalin Mónika, Husz Ildikó, Kaló Zoltán, Kardos József László, Késmárky Gergely, Kocsis Katalin, Lengyel Zoltán, Lovas Tímea Gabriella, Lukács Tamás, Miskolci Sándor, Oláh Tibor, Pecsenye Béla József, Porkoláb Gergely György, Radácsi Erika, Révai Tamás, Schindler Anna Tünde, Szabó Dénes Egon, Szentesi Szabolcs, Széll Gábor, Szirmai Zsuzsanna, Szopkó Tamás, Tapasztó György, Varga Gábor, Végh Judit Katalin, Veleczki Tibor

 

1986. D
osztályfőnök: Dr. Kormos Vilmos
Bacsa Beatrix Erzsébet, Balogh Attila Zsolt, Balogh Judit, Bánhidi Angéla, Bérczes Krisztina Mária, Bulla Krisztina, Czingler Andrea, Eszlári Tímea, Éliás István, Gimesi Andrea, Győri Zita, Halász Judit, Hanák Zoltán, Ilosvay Zsuzsanna, Ivancsó Krisztina, Jónás Csaba Sándor, Juhász Zsolt, Kárpáti Károly, Klencs Ildikó, Klér Mariann, Kiss Tóth Katalin, Koscsó Judit, Ládi Zsuzsanna Mária, Lekner Katalin, Lengyel Zsuzsanna, Márton Lajos, Nagy Attila, Papczun Marianna, Perger Zoltán, Pisák János, Polgár Gábor Miklós, Soós Éva Ágnes, Szabó Nóra Zsuzsanna, Szegedi Nóra, Tamás Zsuzsanna, Tóth Imre, Tóth Mária Julianna, Váradi Gábor Péter, Vizsolyi Csaba

 

1986. E
osztályfőnök: dr. Kalo Emilné
Angyal Enikő, Ardai Zoltán, Beke Tibor, Bernáth Marietta, Csikász Erzsébet, Dukát Zsolt, Farkas Andrea, Feczkó Angéla, Fige Marianna, Hinausz Zsombor, Hortobágyi György, Illés Krisztina, Juhász Gergely, Kazai Tibor, Kernóczki Zsuzsa, Kocsis Anita, Kolozsváry Andrea, Kotán Tünde, Kovács Katalin, Kozma Helga, Landgráf János, Lengyel István, Lombay Béla, Lukács Edit, Mátrai László, Molnár Attila, Németh Györgyi, Papp Mária, Pataki Zsuzsanna, Rejtő Gábor, Simon Tibor, Soltész Rita, Soltész Zsuzsanna, Szabó Edit, Szabó Pál, Tóth Judit, Varga Judit

   

1986. F
osztályfőnök: Bacsa Tibor
Bartkó János, Czárán Ágnes, faragó Eszter, Fábián Zsuzsanna, Galambos Andrea, Gácsi Emőke, György Péter, Juhász Ágnes, Kónya Gabriella, Krappai Judit, Molnár Andrea, Molnár Attila, Monostory Judit, Noszály Emese, nyíri József, Orosz Szilvia, Pataky Ágnes, Pálfalvi Sándor, Pásztor Péter, Popovics Pál, Steiner László, Szabó Csaba, Szemánszki Éva, Szendrei Ferenc, Szűcs Lóránd, Tóth Béla, Tóth Géza, Tóth Izabella, Tóth Erika, Varga Judit, Varsányi Gyula, Váradi Lajos, Veres Judit, Vouszka Péter, Vozárik Tibor, Zsitkovits Zsolt

Digitális tabló 1985.

 

1985. A
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Béres Anikó, Gazsó Csaba, Gyuricskó Szilvia, Héjja Adrien, Iván Judit, Kiss Tünde, Kollár Ágnes, Kurucz Mária, Ladomérszky Zsolt, Lecső Emese, Lehóczki Éva, Ludvig Zsuzsanna, Madaras Lilla, Máté Zsolt, Menyhért Mónika, Miskolczi László, Mityók Csaba, Nagy Andrea, Nagy Eszter, Nyéki Attila, Ormay Gábor, Orosz Erzsébet, Papp Tímea, Pálmai Zoltán, Pető Judit, Petőfi Sándor, Sánta Mária, Slezsák Erzsébet, Steer Marianna, Szakács Zsolt, Székely Viktor, Szkiba Iván, Sznagyik Ágnes, Szőllősi Katalin, Terge Zsuzsanna, Treit Zoltán, Velkey Mária Veronika

 

1985. B
Osztályfőnök: Dr. Mádai Gyula
Adámy Tibor, Behringer Zsuzsanna, Dienes Csilla, File Zsuzsanna, Földesi Zoltán, Galajda Tamás, Józsa György, Juhász Éva, Jung Zsuzsanna, Kacser Tünde, Kaló Ágnes, Karcagi Zsolt, Károly Enikő, Király Adrien, Kiss Tamás, Kopári Zsolt, Major Kinga, Molnár Judit, Papp Mónika, Pelles Gábor, Puskás György, Rácz Péter, Schultz Gábor, Senviczki Edina, Simon Alíz, Solymosi Tamás, Szabó Ildikó, Szebik Imre, Szilágyi Sándor, Temesi Zsuzsanna, Tóth Zoltán, Urszin Edit, Varga István

   

1985. C
Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Antal Géza, Ármás Judit, Baksay József, Barta Attila, Bukolyi Ferenc, Csótai János, Déry Emőke, Fazekas Zsolt, Fonyi Tamás, Golej István, Hudiczius György, Kaló Emese, Kolláth Lajos, Kóródi Zoltán, Krajnyák Kornélia, Lámer Zoltán, Leskó Ágnes, Lövei Péter, Matiz Tünde, Mester Tamás, Molnár Attila, Nagy Attila, Nyikes Tamás, Pásztor Iván, Pásztor Zsolt, Simon Zoltán, Szabó Tamás, Szabó Tibor, Számadó Dóra, Szatmári Ágnes, Szőke Péter, Tóth Róbert, Uhlmann Erik, Zsitkovics Tamás

 

1985. D
Osztályfőnök: Urbán Anikó
Arday Balázs, Balla Tibor, Barják Tamás, Boda Zita, Bonyhay István, Borosi Gábor, Csuhay Csilla, Drenkó Szilvia, Garancz Judit, Gál Gabriella, Gönczi Katalin, Jolsvai Péter, Juhász György, Király Gabriella, Kiss József, Kiss Péter, Kocsis Éva, Koszteleczky Noémi, Korom Edit, Kovács György, Lőrincz Marianna, Nagy Attila, Nagy Gellért, Pásztor Krisztina, Reisz Gyula, Remeczki Katalin, Rémiás János, Riedl Béla, Rieger Edina, Somosi Ildikó, Surányi Péter, Szabó Ildikó, Téglás Magdolna, Tóth Emese, Váradi Judit, Virágh Zsolt, Visnyei László

   

1985. E
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Bartkó Julianna, Bereczki László, Béres István, Bertha Laura, Deák Krisztina, Fegyverneki Dalma, Fekete Zsuzsanna, Gáspár András, Gulyás Tünde, Gyulai Csaba, Kalas Attila, Kiss János, Kiss Károly, Kluknavszky Ágnes, Kocsis Mónika, Kónya Csaba, Kosdi Andrea, Kovács Ágnes, Kovács Árpád, Kupai Emőke, Lizák Marianna, Matiscsák Ernő, Nádasi Ildikó, Nagy Rózsa, Németh Mónika, Papp István, Petró János, Porkoláb Szilvia, Ráki Tibor, Romenda Zsuzsanna, Szabó Andrea, Szűcs Monika, Tolnay Tamás, Tóth Andrea, Untisz Tünde, Urszin Csaba, Varga Judit

 

1985. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Barczaházi Andrea, Bartus Marianna, Besenyei Zsuzsa, Beszterczey Béla, Buczkó Tünde, Czeglédi Attila, Gadus Csaba, Gara Alice, Gál Edina, Gál Károly, Gurzó István, Győrfi Enikő, Hasulyó Tibor, Hegedűs Éva, Kőhalmi Richárd, Letek László, Letek Zsolt, Meskó Zsolt, Nagy Katalin, Nagypál Hajnalka, Nemeskéri Csilla, Oláh Gábor, Papp Gyula, Piatrik Anikó, Popovics Judit, Rácz Judit, Sárközi Csaba, Sebők József, Soltész Adrien, Szabó Zsolt, Szemán Rita, Tóth Julianna, Zubács Ildikó

Digitális tabló 1984.

 

1984. A
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bobkó Nóra, Bódi László, Bottka Krisztina, Bucsi Szabó Edit, Czókoly Judit, Cseh Zsolt, Csendom Ildikó, Csorosz Andrea, Dargai Krisztina, Farkas Tamás, Fidrus Terézia, Hajdú Tibor, Halász Enikő, Ivády Éva, Jakab Zoltán, Kala Tamás, Kiss Anna Mária, Kiss Mónika, Kondás Zoltán, Kovács Zsuzsanna, Kurucz Emőke, Lóczi Erzsébet, Milus Zsuzsanna, Minik Attila, Nagy Zoltán, Papp Csilla, Papp György, Péter Péter, Pónus Szilárd, Pozbai Szilvia, Rencsicsovszky Enikő, Simon Edit, Suba László, Szabó György, Szomor László, Zorányi György 

 

1984. B
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Bacskai András, Balogh Szilvia, Bartók László, Bán Tibor, Beke Katalin, Bencs Tünde, Béres Tamás, Burján Ildikó, Dobó Adrien, Erős Nóra, Faragó Csaba, Farkas Péter, Grajz Katalin, Horváth Ágnes, Jobbágy Ervin, Karádi Zita, Kerek Tamás, Kocsis Judit, Korányi Mariann, Kósa László, László Zsolt, Liptovszky György, Malinák Judit, Markó Gábor, Nagy Anna, Nagy Zoltán, Orosz Csaba, Orosz Károly, Pásztor Ilona, Solymosi Zsolt, Soós Enikő, Szabó Attila, Szabó László, Szakács Eszter, Szentiványi Enikő, Székely Péter, Szunyogh László, Ungvári Judit, Veres József, Zalai György

   

1984. C
Osztályfőnök: Liptovszky József
Ajzner István, Azari Rita, Balázs István, Bari László, Boda Péter, Buron Béla, Chrabák Ede, Csoma Tamás, Debreczeni Ákos, Füzes Péter, Havasréti Csaba, Horváth Zsuzsanna, Hunyadi László, Ilosvay Ferenc, Kocsis István, Kovács Imre, Kovács Zsolt, Ladányi László, Lengyel István, Lukasczik Albert, Marozsák Péter, Molnár Gábor, Papp Mária, Pásztor Boglárka, Pásztory László, Skribanek Antal, Szabó Enikő, Szabó Zsolt, Szendrei Zoltán, Tóth Tamás, Török Péter, Velkey Ferenc

 

1984. D
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Bartkó Levente, Bárdos Ilona, Bernáth Csaba, Békési Tímea, Faragó Anna, Kele Szonja, Kis Krisztina, Kis Péter, Kiss Csaba, Kiss László, Kocsis Ildikó, Konecsni István, Leskó Attila, Leyszek Ernő, Lénárt Zsolt, Lévai Tamás, Luczó Péter, Majorossy Ágnes, Maklári Zsuzsanna, Mazsaroff Miklós, Mikler Csaba, Patvaros Kornél, Pál Tamás, Péter Orsolya, Rácz Nóra, Rozmán Katalin, Salamon Andrea, Sárady Judit, Schwartz Edit, Szabó Anna, Szarka László, Szentgyörgyi Zoltán, Tajnafői Gábor, Tarján Iván, Tátrai Ildikó, Urbancsok Attila, Vatamány Mária, Zsuponyó Erzsébet

 

1984. E
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Bátori Erika, Bene Zsolt, Bodnár Emese, Boskó Éva, Csiszár István, Daróczy Edit, Farkas Anita, Fábián Klára, Friedmanszky Zoltán, Gaál Ferenc, Gácsi Gyöngyvér, Hoffmann Miklós, Horváth Nóra, Hronyecz Judit, Iski Mária, Jeney Judit, Káldy Zsolt, Kis Ferenc, Kiss Éva, Kiss Szabolcs, Kondás János, Konderák Judit, Lasztóczki Péter, Molnár Judit, Nagy Mariann, Némedi Zoltán, Pásztor Pál, Sereg Zsuzsanna, Simon Anita, Stefán Anikó, Szeles András, Szmetán Zsuzsa, Sztupjár Péter, Szűcs László, Tóth Tímea, Túróczi Magdolna, Vécsey Sándor

 

1984. F
Osztályfőnök: Murányi Istvánné
Antal Tamás, Banu István, Berei Zsolt, Czufor Adrienne, Demjén Éva, Esztergályos Attila, Farkas Ferenc, Hangó Gábor, Hudák János, Jánoky Edina, Juhász Péter, Juhász Tibor, Klencs László, Kovács András, Kriskó Zsuzsanna, Lázár Erzsébet, Lukács Marianna, Maksa Csaba István, Molnár Edit, Nyeste Ibolya, Orosz Zsolt, Péceli Tamás, Serfőző Sándor, Szabó Judit, Szabó Zsuzsanna, Szőllősi Gabriella, Takács Erika Ilona, Takács Katalin Erika, Tavassy Krisztina, Zavarkó Árpád Mihály

Digitális tabló 1983.

 

1983. A
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Bazsa Péter, Bártfai Péter, Czibere Beáta, Cselényi Péter, Csontos Gábor, Drótos György, Kecskeméti Gyula, Kéki Zsuzsa, Kirilla László, Koncz Anikó, Kovács Andor, Kovács Emese, Kovács Mária, Kőrössy Ágnes, Lengyel Éva, Lizák Erika, Nagy Andrea, Nyeste Emese, Perjés Eszter, Porkoláb Tibor, Radácsi Emese, Ramecz Árpád, Szabó Attila, Szabó Marianna, Szekeres Péter, Szemerszki Mária, Szőllősi István, Tolnay Ferenc, Tóth Ibolya, Tövis Erika, Tőkés Emese, Vadnay Lajos, Váradi Zsolt

   

1983. B
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Adorján Zsolt, Bajusz Jolán, Bakondi Csaba, Barczi János, Bari Zsolt, Barta János, Berzi Csaba, Béki Katalin, Boholy Zsolt, Boros Mária, Botkó Judit, Bulla Andrea, Cseh Mária, Csurilla Lajos, Dancs Andrea, Erős Tibor, Éliás Judit, Fekete József, Figeczky Zsuzsanna, Gál Katalin, Gerőcs Anikó, Gombár Erzsébet, Hunyor Csaba, Jobbágy Mária, Juhász Judit, Kántor József, Kunhalmi Zoltán, Lévai Zsuzsa, Magos Zsuzsanna, Mencsik Monika, Mihalcsik Ágnes, Nagy Enikő, Nagy István, Porkoláb Zsolt, Radnai János, Tóth Rudolf, Wijesinghe Ivor, Zemlényi Zoltán

 

1983. C
Osztályfőnök: Csabainé Molnár Erika
Balajti Zsuzsanna, Beke Sándor, Berzi Klára, Bodnár Gizella, Bodnár István, Csehi Olivér, Demeter János, Dörgő Károly, Ferber Ferenc, Ficsór Csilla, Gácsi József, Gönczy Sándor, Gulyás Erzsébet, Hajós István, Heiner Tamás, Kecskeméti Lajos, Király István, Kondás Zoltán, Kovács Péter, Kovács Szilveszter, Kriston-Vizi Tibor, Lipták Gábor, Mádai Ferenc, Majoros Csaba, Marczinkó Zoltán, Murányi Tamás, Nagy Péter, Nyikes Péter, Orbán István, Rendik Zoltán, Révy Tamás, Soós Tamás, Tóth Ildikó

 

1983. D
Osztályfőnök: Dr. Barzó Pálné
Balázs Árpád, Balázs Krisztina, Barnóczki Csaba, Berecz Anna, Csergő Márta, Engelthaler Gabriella, Erdélyi Erzsébet, Exterde Andrea, Gibárszki Imre, Kasza Ottó, Kiss Attila, Koczka Gábor, Kónya Katalin, Kucskár Tibor, Laczai Lajos, Marosits Éva, Mogyoródy Ferenc, Molnár Zsolt, Naár Éva, Ollári István, Papp Adrien, Pándi Péter, Radványi Enikő, Rémiás László, Simkó Csaba, Tapasztó Katalin, Tokaji Judit, Tóth Andrea, Tóth Ildikó, Tóth Imre, Tóth István, Tóth Tibor, Újházi Béla, Vass Éva, Vilez Zsuzsanna, Zádor Ildikó, Zelena Gabriella

 

1983. E
Osztályfőnök: Dr. Rácz István
Áll Csaba, Borbély Éva, Darab Gábor, Dobos Klára, Erdős Gabriella, Farkas Zsolt, Fehér Károly, Fekete Dezső, Forgács Klára, Frankó Katalin, Hudák Attila, Hursán Zsuzsanna, Izsó György, Juhász Béla, Keszthelyi Zoltán, Kollár Katalin, Kristóf Gyula, Ládi Rita Éva, Podhorányi László, Pribus Attila, Sasvári Enikő, Sólyom Zsolt, Szabó Attila, Szabó Zsuzsanna, Szigeti Zsolt, Szlabóczky Csilla, Timári Miklós, Tóth Béla, Tóth Zsuzsanna, Török Zsolt, Varga Katalin

   

1983. F
Osztályfőnök: Dr. Répásy Jánosné
Bacsur Éva, Balogh Győző, Barta József, Csipke Angelika, Fagyas Gabriella, Farkas Péter, Fehér Tünde, Futó Gabriella, Gergely Ágnes, Hajdu József, Juhász Ibolya, Kiss Zoltán, Mikita Gábor, Nagy Andrea, Nagy Gabriella, Nyikes Tibor, Orosz Péter, Petróczy Zsuzsanna, Rácz László, Simon Katalin, Szabó Adrienne, Szabó Csilla, Szabó László, Szabó Zsolt, Szendi Zsuzsanna, Székely Tünde, Szőlősi László, Takács György, Telihay Péter, Temesi Rita, Török Gabriella, Vas György

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!