átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2017.

 

2017. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bihari Soma, Bodnár Bence Ferenc, Bodrogi Julianna, Csák Dalma Enikő, Csécsi Kornél, Csonka Dalma, Csordás Alíz, Dancsó Bianka, Fegyverneki Bence, Gemela Georgina, Hajas Hanna, Hámori Ákos, Hegedüs Dominika Vanessza, Herman Lilla, Horváth Levente Dániel, Horváth Lívia, Jurkó Dávid, Kántor Mercédesz, Kecsmár Gergő, Kis Fanni, Kiséry Anna, Kiss Virág, Koleszár Réka, Korpás Kristóf Levente, Kosik Marcell, Machek Tamás, Magi Rebeka, Magyar Martin, Molnár Tamás, Nagy Máté, Ördögh János, Purzsa Ákos, Séra Viktória, Sinkovics Marcell, Szaszkó Tamás, Szobota Péter, Tóth Edina, Vajvoda Bálint, Varga Mercédesz, Veres Márton, Veszprémi Tamás Ferenc

 

2017. C
Osztályfőnök: Győry Ákos
Antal Georgina, Bánóczi László, Bata Roland, Csongrádi Péter Csaba, Huszák Dominik, Jámbor Lili, Karsza Máté István, Kis Leila, Kiss László, Kocsis Gergely, Köteles Ádám, Kupcsok András, Laczkó Dániel, Lencsés Ádám, Lukács Miklós Ágoston, Mészáros Bálint, Novák Márk, Oláh Marcell, Orosz Kristóf, Papp Gábor, Paszternák Csenge, Seres Márk, Siomos Angelos Sylvester, Szabó Bence, Szabó Rebeka, Szobonya Csenge Dóra, Takács Márton, Tenkely Levente, Tompa Tamás Lajos, Tóth Tibor Áron, Tulipán Levente Zsolt, Zsúdel Szabolcs

   

2017. E
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Bagány Viktor Csaba, Bodolai Máté István, Budai Gábor, Doszpoly Tekla Evelin, Fancsik Anna, Görcsös Krisztián, Haraszti Bernadett, Hencs Viktória Vivien, Horváth Tamara, Kardos Izabella, Kőhegyi Zsófia, Krasznai Roland, Litvin Vivien, Maczkanics Gergő, Mala Henrietta, Meskó Gréta, Miskolci Gábor, Nyíri Attila, Nyíri Vivien, Nyitrai Dorina, Planéta Dorina Cintia, Rab Zita, Szabó Eszter, Szamkó Izabella Kitti, Tamás Zsanett, Urbán Brigitta, Varga-Kovács István, Zoltai Diána

 

2017. H
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Ágh Norbert, Ambriskó Eszter, Bakos Eszter, Benkő Glória, Bodolai Előd, Borbély Ágoston, Boros Bence, Csendi Balázs, Dimény Eszter, Egyed Flóra, Elekes Huba Levente, Gáspárfalvi Péter, Juga Péter György, Kacsó Attila, Karajz Ágnes Fruzsina, Karancsi Zsófia Ágnes, Kertész Attila, Kiss Dorottya, Kiss Péter, Kovács Kristóf, Kozák Dániel Gyula, Letek Nóra, Luterán Péter, Major Ábel, Muri Levente, Nagy Bence, Osztermann Anna, Paréj Balázs, Petrik Eszter, Rémiás Noémi, Sillinger Péter, Szabadfalvi Dániel, Szabó Enikő, Taraszovics Péter, Tomkó Zsófia, Tóth Miklós, Vaktor Nelli Fanni, Vályi-Nagy Levente Zsolt, Veres Zsombor, Zöld Gergő

Aktuális eredmények

  • digitális kultúra - Kódkupa - IIOT Válogatóverseny

    országos 1. helyen áll

    Koós Andor (11.B), Molnár István Ádám (11.B), Nagy Martin (11.B), Szörényi Zalán András (9.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Elekes Emma (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Tóth Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Mixtay Mira (8.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Testnevelés - Mezei IV.kcs

    városi 3. helyen végzett

    Ari Nóra (9.D), Jászkai Amira (9.D), Rasztóczky Nelli (8.A), Varga-Sebők Emma Dóra (7.B), Zachár Janka Sára (8.A), Zilay Janka (7.A)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs lány

    megyei 4. helyen végzett

    Divinyi Gréta Ágnes (12.B), Kishonthy Flóra (11.E), Merkel Emma (12.B), Réz Petra (12.B), Szakács Réka (12.B), Udvari Dóra (11.D)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs fiú

    megyei 1. helyen végzett

    Balogh Marcell Erik (11.B), Nagy Máté (12.A), Pitti Péter Csongor (11.B), Tóth Péter (12.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs lány

    megyei 6. helyen végzett

    Horváth Réka (9.C), Kocsis Tamara (9.NY-AJ), Kövér Tamara (9.NY-AJ), Léka Emese (7.A), Szalay Katalin Lívia (9.NY-AJ), Sárvári Vanda (9.C)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs fiú

    megyei 5. helyen végzett

    Csáti Tamás Roland (9.A), Gulyás Péter (8.B), Kazinczy-Nagy Bálint (8.A), Lippai Attila (9.A), Nagy Zalán (8.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 5. helyen végzett

    Varga Vanda (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 3. helyen végzett

    Kostyál Gréta Lelle (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     

Gratulálunk!