átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Biológia - Árokszállásy

országos fordulóba jutott

Zachár Janka Sára (8.A)

Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

Biológia - Árokszállásy

országos fordulóba jutott

Fehérvári Ágnes Boglárka (8.A)

Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

Biológia - Árokszállásy

országos fordulóba jutott

Leitner-Takács Bende (8.B)

Felkészítő: Szentesi Csilla

Biológia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

2. fordulóba jutott

Tóth Petra Lili (12.B)

Felkészítők: Rémiás Ferenc, Szentesi Csilla

Biológia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

2. fordulóba jutott

Bodor Zétény (11.D)

Felkészítő: Nyéki Attila

angol nyelv - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny 7-8. évfolyam

megyei fordulóba jutott

Csoma Hunor (8.B)

Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

angol nyelv - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny 7-8. évfolyam

megyei fordulóba jutott

Bódi-Máté András (8.B)

Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

angol nyelv - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny 7-8. évfolyam

megyei fordulóba jutott

Kostyál Gréta Lelle (8.B)

Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

angol nyelv - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny 7-8. évfolyam

megyei fordulóba jutott

Mbanefo Zsuzsanna (7.A)

Felkészítő: Szalontainé Batta Enikő Barbara

angol nyelv - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny 7-8. évfolyam

megyei fordulóba jutott

Varga Vanda (8.B)

Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!