átváltás akadálymentes nézetre

Intézményi dokumentumok

Különös közzétételi lista

A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató

A beiratkozásra meghatározott idő

A fenntartó által engedélyezett osztályok, csoportok száma

Köznevelési feladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is

A nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendje

Éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai

A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával

A betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

A betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők száma, iskolai végzettsége és szakképzettsége

A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatok

Az érettségi vizsgák átlageredményei

Munkatervek

Telephelyi jelentés - Tanulási környezet

Telephelyi jelentés - Összefoglalás


A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége

A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai

Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett ideje

Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

 

Versenyeredmények


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 2. forduló,
161 pont, országos 14. hely (3., döntő fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
210 pont, országos 4. hely (3., döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 2. forduló,
253 pont, országos 35. hely (3., döntő fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
258 pont, országos 31. hely (3., döntő fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
264 pont, országos 25. hely (3., döntő fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre


Gratulálunk!

Gratulálunk!