átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2011.

 

2011. A
Osztályfőnök: Bíró István
Anga Alexa, Birinyi Fanni, Csépány Eszter, Deli Sándor, Dubabér Ádám, Éliás Dalma, Fazekas Enikő, Fekete Noémi, Fotiu Aphrodite, Füreder Márton Levente, Hajdu Márton, Istvanovszki Dávid Ottó, Juhász Vanda, Kersák Olivér Márk, Kiss Dorina Loretta, Konecsni Zsófia, Kovács Dávid, Kurucz Alexandra, László Balázs, Lukács Péter, Macskás Ottilia, Macsuga Nóra, Magyar Fanni, Mátyás Viktória Patrícia, Nagy Máté, Orosz Balázs, Papp Bence Gábor, Papp Tibor László, Szabó Szandra, Szarka Tamás, Szlafkai Kinga, Takács Evelin, Tircsi Zsófia, Tonhajzer Arabella, Török Gábor, Váraljai József, Varga Ádám, Vincze Szilvia

 

2011. B
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bene Martina, Beőr Gábor, Botár Richárd, Budai Ádám, Demeter Péter, Derekas Barnabás Máté, Drótos Dániel, Farkas Ádám, Fónagy Ferenc, Fölföldi Konrád, Géczi Kristóf, Géczi Réka, Gulyás Szilvia, Gyimesi Dia, Hajdú-Toldi Anita, Kiss-Hocza Csaba, Kövér Bence, Mészáros Máté, Mészáros Máté, Molnár Levente, Móricz Máté, Nagy Boglárka, Nguyen Alex, Osztermann Péter, Petra Alexandra Mónika, Petróczki Flóra Mária, Simon Péter László, Szemán Melinda, Szurasenkó Dániel, Tarjáni Gábor, Tóth István Péter, Újvárosy Attila Szabolcs, Vajda Kristóf, Vajvoda Marcell

 

2011. C
Osztályfőnök: Fazekas Róbert
Balás Gabriella, Bálint Balázs, Balogh Ádám, Bényi Gábor, Boros Fruzsina, Csáki Zsuzsanna, Grega Gábor, Gulyás Gergely, Gyarmati Ádám, Hallgató Ferenc, Halmi Bence, Hankó Dániel, Iván Georgina, Jablonkai Lilla, Koncsol Zsanett, Lénárt Lilla, Molnár Dóra, Molnár Fanni, Molnár Gyula, Ódor Alexandra, Pónus Ádám, Seghatoleslami Milán, Siska Márton, Stupek János, Székely Péter, Takács Gergely, Varga Zsófia, Zsuga Zsombor Adrián

 

2011. E
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bodnár Tibor, Bróthág Vivien, Czomba Bernadett, Csehi Zsuzsanna, Dombóvári Dominika, Haraszti Mária, Kárász Beáta, Koscsó Júlia, Kovács Gábor, Kurek Péter Tamás, Kuzsella Dóra, Magyar Beáta, Molnár Márió, Molnár Richárd, Nahaj Judit, Oláh Tünde, Pálinkás Judit, Pleszkó Vivien, Sándor Katalin, Stefán Márk, Szabó Klaudia, Tóth Kinga, Tucsa Henrietta, Untisz Andrea, Vadászi Tamás, Venczel Tamás Bence, Veres Bernadett, Virág Ottó

   

2011. H
Osztályfőnök: Rokob Tiborné
Ádám Örs, Babos Orsolya, Bakos László Péter, Bencsik Judit, Bódi Dávid Gábor, Bogár Boglárka, Danyluk Tamás, Dubabér István Marcell, Farkas Gábor Ákos, Fellegi Flóra, Földesi Marcell, Jámbor Péter, Jankovics Dóra, Juhász Péter, Kavecsánszki Petra, Kormos Dávid, Kovács Bence, Lipták Levente, Major János, Mikolai Petra, Mudra Regina, Müller Krisztina, Orbán Bianka, Pásztor Petra Judit, Pataki Nóra, Petruska Eszter Luca, Popovics Polett Nelly, Rábai Péter Tamás, Rosta Zsolt, Runda Máté Bence, Sebők Márton, Szolnoki Eszter, Szolyák Szilvia, Takács Péter Dániel, Tordai Mihály, Tóth Eszter Krisztina, Vadon Viktória, Vas Réka, Vaskó Brigitta, Velenyák Tamás, Velti Kinga

Versenyeredmények


Európai Informatikai Diákolimpia selejtező (junior)
1. helyen a csapat tagja lett (Európai Informatikai Diákolimpia (Innopolis, Oroszország)) Révész Máté (8.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!