átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2009.

 

2009. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Boros Edina, Fabó Krisztina, Feith Márk, Géczi Eszter, Irmes Ágnes, Ivánfi Mercédesz, Javorek Liána, Juhász Ágnes, Kalocsai László, Karcagi Gergő Zsolt, Kelenik Eszter, Koreny Dóra, Kovács Edina, Lovassy Boglárka, Lovász Levente Töhötöm, Major Borbála, Mikler Bence, Nemes Borbála Eszter, Nyirfalusi Tímea, Orosz Cintia, Osváth Bence, Pintér Lilla, Sákovits Tamás József, Suta Balázs, Szántó Ivett, Szathmári Péter, Szmrek Marcell László, Tarasó Ádám, Tóth Luca Katalin, Ujaczki Ferenc Pál, Vad László Ádám, Vajkovszky Ádám, Varga Annamária, Varga Enikő, Veres Zoltán, Zámborszky Gábor, Zwillinger András

 

2009. B
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Albrecht Vivien, Bacsó András, Bakó Balázs, Baptiszta Eszter, Blága Kincső, Boldizsár Ferenc, Botka Dániel, Czakó Zsuzsanna, Csorba Iván, Frei Kinga, Gömöri Dávid, Handó Vilmos, Kardinál László, Kiss Gábor, Koics Dániel, Korim Boglárka, Lihi Norbert, Margóczi Dávid, Mészáros Csaba, Mészáros Lilla Laura, Molnár Luca, Nagy István, Oravecz Gábor, Répás Máté, Révész Márk, Sas Balázs, Stoytchev Mitkó, Szabó Dávid, Szankai László Viktor, Szepcsik Balázs, Szidor János, Szilvai Attila, Szőr Zoltán, Takács Bence, Tallián Ernő Balázs, Thirring Helga, Vad Balázs, Vasas Ádám Csaba

 

2009. C
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Barth Gábor, Bartus Tamás, Bodolóczki Eszter, Budinszki Balázs, Fodor Csaba, Fotiu Athina, Gacs Gábor, Göndör Dávid, Győri Diána, Halász Zsófia, Huszka Balázs, Kocsis Márton, Kocsis Soma, Kolaj Lóránt, Kovács Dániel, Kriston Edit, Laszák Gergely, Lipták Ádám, Marozsák Dániel, Molnár Csilla, Molnár Krisztián, Nagy Dániel, Papp Tamás, Polyák Péter, Sándor Nikolett, Sebe Csongor Soma, Sereg Lóránd, Simkó Márton, Stefán Eszter, Sztanek László, Török Dávid, Vécsey Dávid, Végh Ádám

 

2009. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra
Árvai János, Baló Andrea Mariann, Balogh Ágnes, Buri Erzsébet, Geletóczki Anett, Greczmájer Beáta, Juhász Teodóra, Kállai Viktória, Kiss Beáta, Kiss Gabriella, Kiss Imre, Koós Regina, Kovács Attila Rajmund, Körmöndi Lilla, Kriston Tímea, Ördög Gergő, Papp Tibor, Pázmándy Réka, Petheő Dorottya Anna, Soltész Katalin, Székely Tímea, Szendrei Szabina, Szilágyi Z. Richárd, Toma Tibor, Törő Tímea

   

2009. H
Osztályfőnök: Dapsy Eszter
Ale Péter, Bacsó Márk, Barnóczki Bettina, Béky Emese, Danyi Gyula, Dikó Anna, Farkas Dániel, Fridvalszky Áron, Grega Csilla, Győri Zoltán, Hevesvári Zsolt, Juhász Dávid, Kádas Bence, Kolostori Dávid Bence, Kovács Anita, Laczkó Boglárka, Lerch Orsolya, Lőrincz Dávid, Mecséri Balázs, Mihályfi Tibor, Molnár Tamás, Nagy Ákos, Nagy Eszter, Nagy-Peti Lili Flóra, Nemes Boglárka, Palágyi Máté, Rozgonyi Eszter, Sillinger Judit, Szatmári Zsófia, Szűcs Júlia, Tisza Balázs, Tóth Fruzsina, Turcu Áron János, Várföldi Dorottya, Varga Tamás, Vas Vivien, Zoltán Bálint

Versenyeredmények


Európai Informatikai Diákolimpia selejtező (junior)
1. helyen a csapat tagja lett (Európai Informatikai Diákolimpia (Innopolis, Oroszország)) Révész Máté (8.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!