átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Földesista Öregdiákok Egyesülete

Tisztelt Földesista Öregdiákok!

Megalakult a Földes Öregdiákok Egyesülete.

Az Egyesületbe történő belépés remélhetőleg október végétől a www.foldesoregdiak.hu címen történik majd. Aki esetleg már addig is szeretne belépni az Egyesületbe, a mellékelt belépési nyilatkozat kitöltésével és a gimnázium titkárságán történő leadásával megteheti. 

A tagsági viszony 2000 Ft/év tagdíjfizetési kötelezettséggel jár, amelyet az alábbi bankszámlaszámra kell utalni a jelentkezést követő hónap 10. napjáig:

Számlatulajdonos neve: Földes Ferenc Gimnázium Öregdiák Egyesület
Székhelye: 3527 Miskolc, József Attila. u. 57.
Számlavezető bankfiók neve: Unicredit Bank Hungary Zrt.
Számlavezető bankfiók címe: 3500 – Miskolc, Széchenyi út 35.
Bankszámlaszám: 10918001-00000111-13320008
IBAN: HU95 1091 8001 0000 0111 1332 0008

A tagdíjakból származó bevételt az Egyesület által szervezett öregdiák rendezvényeken túl az Iskola támogatására fordítjuk majd. Az Egyesület első rendezvénye előreláthatólag november 26-án lenne a Gimnázium épületének "A" tornatermében.

Az Egyesület már a facebook-on is megtalálható az alábbi címen:
http://www.facebook.com/#!/pages/F%C3%B6ldes-Ferenc-Gimn%C3%A1zium-%C3%96regdi%C3%A1k-Egyes%C3%BClet/295103737167899

Az Egyesület Alapszabálya és a Belépési nyilatkozat (doc formátumban) letölthető az Öregdiákok menüpont alól ! 

Aktuális eredmények

  • AJTP Angol nyelvi verseny Pápa

    országos fordulóba jutott

    Hajdu Gábor (11.E)

    Felkészítő: Szalontainé Batta Barbara

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    regionális döntőbe jutott

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    regionális döntőbe jutott

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Fizika - Athletica Galactica

    országos 21. helyen végzett

    Bódi Áron Csanád (11.C)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    megyei 14. helyen végzett

    Szabó Péter (8.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    megyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, dr. Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    megyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Leitner-Takács Bende (8.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    megyei 3. helyen végzett

    Fazekas Dávid (8.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • MATEGYE Megyei Matematikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Szilágyi Balázs (10.B)

    Felkészítők: Csendi Balázs, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     

Gratulálunk!