átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Kiváló eredmény a Kürschák József Matematikai Tanulóversenyen 2016

 

Gáspár Attila (11. H osztályos tanuló) II. díjat szerzett a Bolyai János Matematikai Társulat által szervezett Kürschák József Matematikai Tanulóversenyen.

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor.

Szívből gratulálunk!

2016.12.30.

 

OKTV továbbjutók 2016-2017

OKTV-n második fordulóba jutott tanulóink

Bővebben ...

 2016.12.19.

 

OKTV-n második fordulóba jutott tanulóink

EUROSCOLA 2016 Strasbourg

http://euroscola.hu/2016/11/23/az-euroscola-jatek-20162017-tanevenek-oszi-versenyidoszakaban-a-kovetkezo-iskolak-nyertek-euroscola-utat/

Az Európai Parlament magyarországi Tájékoztatási Irodája által szervezett Euroscola-játék 2016. őszi versenyidőszakában iskolánk csapata (KÖTELES ÁDÁM 12.C, PETRIK ESZTER 12.H, PÉTER GÁBOR 11.C, SERES MÁRK 12.C, SOMOSI FANNI 11.H és SZABADFALVI DÁNIEL 12.H, felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara) iskolánk 24 tanulója számára újabb részvételi lehetőséget nyert a 2017. február 17-én Strasbourgban megrendezésre kerülő EUROSCOLA napra.

A strasbourgi eseményen a kiutazó diákok egy egész napos program keretében az Európai Parlament plenáris üléstermében mérhetik össze tudásukat a többi 27 uniós tagállamból érkező középiskolás fiatallal.

Gratulálunk!

 2016.11.27.

Eötvös verseny 2016

2016.11.23.

 

Richter Gedeon Talentum Alapítvány Kuratóriuma

A Richter Gedeon Talentum Alapítvány Kuratóriuma Major Ábelt, iskolánk 12. H osztályos tanulóját, a kémia tantárgyban elért eredményeinek elismeréseként ösztöndíjban részesíti. Major Ábel iskolai mentortanára Endrész Gyöngyi tanárnő.

Szívből gratulálunk Major Ábel 12. H osztályos tanulónak és mentorának, Endrész Gyöngyi tanárnőnek!

2016.09.29.

Történelmi Íjász Bajnokságok 2016

Gerőcs Fanni, iskolánk 11. E osztályának tanulója az alábbi versenyeken ezeket az eredményeket érte el.

GRATULÁLUNK!!!

HDH-IAA Historical Archery World Championship 2016 Gyula - Történelmi Íjász Világbajnokság -- I. helyezés
XVI. Történelmi Íjász Országos Bajnokság 2016 Eger -- II. helyezés
II. Történelmi Íjász Nemzeti Bajnokság 2016 Eger -- II. helyezés

2016.09.20.

Matematika tehetséggondozó szakkör a Zrínyi versenyen meghívást nyert tanulóknak!

A 4. osztályos matematika tehetséggondozó szakkör első foglalkozása 2016. szeptember 22-én, csütörtökön 15 órakor lesz a földszint 12. teremben. A további szakkörök időpontja:

csütörtök 15.00 -16.40

Szeretettel várom a meghívott diákokat!

Szabadfalviné Kormányos Anikó

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Dél-Koreában jártunk 2016

A diabemutató letölthetés után megtekinthető

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!