átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Érettségi témakörök 2020

Magyar nyelv és irodalom   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -   
Történelem   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -  
Fizika   -   12.B   12.C   -    -   -  
Informatika   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   előrehozott  
Kémia   -   -   -   12.D   -   -   
Testnevelés   12.A   -   -   -   12.E   -  

2020.02.24.

OKTV továbbjutók a 2019/20. tanévben

2020.01.22.

Graphisoft-díj 2019

Gratulálunk Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina  tanárnőnek, és Fejér Szabolcs tanárúrnak, akik országosan is kiemelkedő tehetséggondozó munkájukért Graphisoft-díjat kaptak.

 

2019.06.04.

OKTV döntőbe jutottak 2018/2019

 

Érettségi témakörök 2019

Magyar nyelv és irodalom   12.C   12.D   12.E   12.H   -   
Történelem   12.C   12.D   12.E   12.H   -  
Fizika   12.C   12.D   12.E   12.H
  -  
Informatika   12.C   12.D   12.E   12.H   előrehozott  
Kémia   12.C   12.D   12.E   -   -  
Testnevelés   -   -   12.E   12.H   -  

2019. 03.01.

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!