átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kiváló honismereti munka

 

 

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet tanárnő kiváló honismereti munkája alapján az Országos Honismereti Szövetségtől Honismereti Munkáért Emléklap elismerésben részesült.

Az Emléklapot Mezőkövesden, 2015. október 24-én,

a XX. Országos Ifjúsági Honismereti Akadémián

Debreczeni-Droppán Béla, a Honismereti Szövetség elnöke adta át.

Gratulálunk!

2015.11.02.

Aktuális eredmények

  • digitális kultúra - Kódkupa - IIOT Válogatóverseny

    országos 1. helyen áll

    Koós Andor (11.B), Molnár István Ádám (11.B), Nagy Martin (11.B), Szörényi Zalán András (9.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Elekes Emma (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Tóth Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Mixtay Mira (8.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Testnevelés - Mezei IV.kcs

    városi 3. helyen végzett

    Ari Nóra (9.D), Jászkai Amira (9.D), Rasztóczky Nelli (8.A), Varga-Sebők Emma Dóra (7.B), Zachár Janka Sára (8.A), Zilay Janka (7.A)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs lány

    megyei 4. helyen végzett

    Divinyi Gréta Ágnes (12.B), Kishonthy Flóra (11.E), Merkel Emma (12.B), Réz Petra (12.B), Szakács Réka (12.B), Udvari Dóra (11.D)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs fiú

    megyei 1. helyen végzett

    Balogh Marcell Erik (11.B), Nagy Máté (12.A), Pitti Péter Csongor (11.B), Tóth Péter (12.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs lány

    megyei 6. helyen végzett

    Horváth Réka (9.C), Kocsis Tamara (9.NY-AJ), Kövér Tamara (9.NY-AJ), Léka Emese (7.A), Szalay Katalin Lívia (9.NY-AJ), Sárvári Vanda (9.C)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs fiú

    megyei 5. helyen végzett

    Csáti Tamás Roland (9.A), Gulyás Péter (8.B), Kazinczy-Nagy Bálint (8.A), Lippai Attila (9.A), Nagy Zalán (8.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 5. helyen végzett

    Varga Vanda (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 3. helyen végzett

    Kostyál Gréta Lelle (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     

Gratulálunk!