átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Aranykoszorús jelvényt kapott tanulók 2013.

12. A osztály  
  
12. B osztály              
   
 12. C osztály          
     
12. H osztály
       

Fűzi Patrik

Hojnyák Dávid

Honti Nikolett

Katona Dávid

Kovács Ákos

Nyilasi Zoltán

Sélley Fanni 

Barsi Máté Zsolt

Fóris Ildikó

Kercsmarik Dorina

Kovács Krisztina

Lesinszki Lukács Sándor

Szakal Szabina

Szamorodjuk Katalin Dalma

Szolnoki Gábor

Tóth Janka

Wicha Lili Eszter 

Gombaszögi Tünde

Gyuricskó Patrik

Hosszú Bernadett

Krajnyák Nándor Bence

Lippai Ádám

Matkovics Gábor

Pristyák Levente

Simkó Irén

Berzy Dominika

Gulyás Eszter

Havril Kata

Lukács Flóra

Palágyi Petra

Urbanovics Anna

Valcsev Petra

Virág Fausztin Asztrik

 2013.10.22.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!