átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Nemzeti Tehetség Program "BONIS BONA - A nemzet tehetségeiért "

A MATEHETSZ, a Nemzeti Tehetség Program "BONIS BONA - A nemzet tehetségeiért díjjal ismeri el a tehetséggondozásban kiemelkedő eredményt elért pedagógusokat.

Az iskolánkból a következő kollégáink részesülnek ebben az elismerésben:
Gulyás Tibor tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Dr. Szabó Istvánné tanárnő Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Zámborszky Ferenc tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Endrész Gyöngyi tanárnő Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló tehetségsegítő",
Jobbágy László tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló tehetségsegítő".

Gratulálunk az elismeréshez, és további szép eredményeket kívánunk!

2013.08.28.


 

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!