átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Osztályozó vizsga német nyelvből - 2022. augusztus

A német osztályozó vizsga időpontjai:
2022.08.29.(hétfő) írásbeli 10.00
2022.08.31.(szerda) szóbeli 10.00

Részletek...

Aktuális eredmények

  • informatika - Dusza Árpád programozói csapatverseny 11-13. kategória

    országos 3. helyen végzett

    Kiss Dániel Bendegúz (11.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • informatika - Dusza Árpád programozói csapatverseny 11-13. kategória

    országos 3. helyen végzett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!