átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

A 2023/2024. tanévre felvételt nyert tanulók beiratkozása

1. 2023. június 12 – 21.
Adatlap kitöltés (minden beiratkozónak) online felületen: https://forms.office.com/e/bMjvY2CY15

2. 2023. június 22. (csütörtök) 8.00-16.00

Személyes megjelenés /bizonyítvány leadása

Kérjük hozza magával a tanuló általános iskolai bizonyítványát, a kiértesítő levélben kiküldött nyilatkozatokat valamint a diákigazolvány igényléséhez szükséges NEK adatlapot!
Lehetőség lesz tanulóbiztosítás kötésére, évkönyvek vásárlására.

3. Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy 2023. június 14 – 21. között lehetőségük van a KRÉTA rendszeren keresztül történő beiratkozásra is. Ebben az esetben kérjük, tanulmányozzák át a felhasználási útmutatót.

 

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!