átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Versenyeredmények

15. történelmi-művelődéstörténeti csapatverseny

November 14-én rendezte iskolánk történelem munkaközössége – immár 15. alkalommal – megyénk általános iskolás 7-8. osztályos tanulói számára a hagyományos történelem versenyt.

Az idei vetélkedőn Bethlen Gábor erdélyi fejedelem hatalomra lépésének 400. évfordulójáról emlékeztünk meg.

A zsűri tagja volt Fazekas Róbert igazgatóhelyettes, Dr. Turnyánszkiné Soczó Kinga tanárnő, a zsűri elnöke Jobbágy László tanár úr volt. A versenyt vezette: Dr. Szabó Istvánné tanárnő.

Az írásbeli feladatlap összeállításában Kovács Soma és Simon Bence (10.H) vett részt.

A vetélkedő eredménye:

1. hely             Berecz Marcell, Mihalik Márk, Szögeczki Luca

Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc

Felkészítő tanár: Laskóné Sándor Ágnes

2.hely              Lukács Flóra, Iványi Fruzsina, Csőre Csaba

                        Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

                        Felkészítő tanár: Tóth Balázs

3. hely             Danika Gábor, Hágen Ferenc, Nagy Martin

                        Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika

                        Felkészítő tanár: Somosiné Csík Zsuzsanna

4. hely             Dévai Gergely, Makó Dávid, Szlukovinyi Áron

Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc

Felkészítő tanár: Laskóné Sándor Ágnes

5. hely             Gál Petra, Balkányi Kiara, Nyilasi Boglárka

                        Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola

                        Felkészítő tanár: Vodila Józsefné

 

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

 

Történelem - versenyeredmények

2015/2016

történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Simon Bence 12.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Jobbágy László

3. fordulóba jutott Csendi Balázs 11.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny
megyei 6. hely Martin Norbert 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Savaria Országos Történelmi Tanulmányi Verseny országos forduló,
16. hely Illés Dorka 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Gratulálunk!

Bővebben...

Versenyeredmények


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória) regionális forduló,
4. hely Győrffi Ádám György (11.B), Révész Máté (10.B), Nácsa Dominik (10.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Miskolci Egyetem Vadász Dénes programozó verseny (csapatverseny) 1. forduló,
30 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (10.b) Kozári Dominik (10.b) Apró Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 1. forduló,
398/400 pont (2. fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (11.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!