átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kémia

Kémia - versenyeredmények

2015/2016

kémia Dürer Csapatverseny
országos 4. hely Horváth Lívia 11.B, Major Ábel 11.H, Sajgó Mátyás 10.D (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


kémia EUSO (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
az ezüstérmes magyar csapat tagja Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Kémiaverseny (I./A kategória)
megyei 1. hely, országos 20. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória)
megyei 1. hely, országos 14. hely Al-Hag Johanna Iman 9.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Gergely Zoltán 9.D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória) megyei forduló,
3. hely Forgó Krisztián 9.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(II./B kategória)
megyei 1. hely, kupagyőztes, országos 7. hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 21. hely Kiss Gábor 10.D (2016. 05. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II./B kategória) megyei forduló,
3. hely Molnár Ádám 10.C (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. hely Orosz Dávid 10.D (2016. 03. 16.) ,
5. hely Lükő Levente 10.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia olimpiai válogató
országos 6. hely (Ezzel tagja lett a jövő évi (Mengyelejev) olimpiai csapatnak) Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 31.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia OKTV
2. fordulóba jutott Novák Márk 11.C (2015. 12. 10.) ,
2. fordulóba jutott Szabadfalvi Dániel 11.H (2015. 12. 10.) ,
országos 25. hely Major Ábel 11.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


Gratulálunk!

Bővebben...

Kémia

Feltöltés alatt...

Versenyeredmények


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 2. forduló,
161 pont, országos 14. hely (3., döntő fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
210 pont, országos 4. hely (3., döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 2. forduló,
253 pont, országos 35. hely (3., döntő fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
258 pont, országos 31. hely (3., döntő fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
264 pont, országos 25. hely (3., döntő fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre


Gratulálunk!

Gratulálunk!