átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

országos fordulóba jutott

Nagy Dávid (10.B)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

országos fordulóba jutott

Gyurján Lujza (9.D)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

országos fordulóba jutott (országos döntőbe jutott)

Bodor Zétény (10.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Szörényi Zalán András (8.B)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Kriston Regő Márton (8.B)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Kolencsik Nándor (8.B)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Fodor József Országos Biológiaverseny

országos fordulóba jutott

Vojcsik Liliom (9.B)

Felkészítő: Szentesi Csilla

Fodor József Országos Biológiaverseny

országos fordulóba jutott

Sándor Anna (10.A)

Felkészítő: Szentesi Csilla

Fodor József Országos Biológiaverseny

regionális fordulóban részt vett

Virág Réka (10.A)

Felkészítő: Szentesi Csilla

filozófia - OKTV

megyei 11. helyen végzett

Molnár Zalán (12.B)

Felkészítő: Biró István

Aktuális eredmények

  • magyar nyelv - Szép magyar beszéd

    városi 3. helyen végzett

    Gergely Hunor (11. C)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • magyar nyelv - Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    megyei 56. helyen végzett

    Csutak András (7.B)

    Felkészítők: Szabó Noémi, Dr. Vékony Katalin

     
  • magyar nyelv - Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    megyei 34. helyen végzett

    Leitner-Takács Bende (8.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • magyar nyelv - Arany - tollal, költőszóval- helyesírási verseny

    megyei 2. helyen végzett

    Fehér Aisa (7.B)

    Felkészítő: Dr. Vékony Katalin

     
  • magyar nyelv - Arany - tollal, költőszóval- helyesírási verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Leitner-Takács Bende (8. B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Miskolci Kulturális Központ által szervezett szavalóverseny

    városi 2. helyen végzett

    Lakatos Györgyi Lizett (10.D)

    Felkészítő: Berényi Andrea

     
  • irodalom - József Attila- szavalóverseny

    megyei 1. helyen végzett

    Zsova Levente (12.C)

    Felkészítő: Dr. Vékony Katalin

     
  • irodalom - Fedorka-sosevolt szavalóverseny

    országos 1. helyen végzett

    Mikó Petra (8.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Arany János Irodalmi Verseny

    országos 26. helyen végzett

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • Szilágyi Angol Nyelvi Tesztmegoldó verseny

    megyei 5. helyen végzett

    Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szalontainé Batta Barbara, Cseke-Tímár Enikő

     

Gratulálunk!