átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Földes Ferenc Gimnázium - aktuális versenyeredmények

A 30 napnál nem régebbi versenyeredmények olvashatók ezen az oldalon, időrendben. A további eredmények itt:
Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények - 2014
Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény - 2014
Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények
Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény

Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények

Bővebben...

Kalmár László Matematika Verseny

(7. évf.) megyei forduló,

1. hely Gáspár Attila 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H,
3. hely Debreczeni Ákos 7.H,
4. hely Soós Gergő 7.H,
5. hely Fürjész Péter 7.H,
6. hely Nagy Klaudia 7.H

Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló 

1. hely Bodolai Előd 8. H,
2. hely Tóth Miklós 8.H,
3. hely Kosáry Boglárka 8.H,
4. hely Boros Bence 8. H,
6. hely Kocsák Boglárka 8.H

Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Almásy László Földrajz Verseny

(csapat)

1. hely Ágh Norbert 8.H, Major Ábel 8.H, Nagy Bence 8.H, Veres Zsombor 8.H

Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

 

 

Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

(országos) döntő forduló

9. hely Barta Szilveszter Marcell 12.c Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky
Ferenc

 

OÁTV

(7. évfolyam) megyei forduló

1. hely Vadon Enikő 7. H,

4. hely Poncsák Ákos 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

 

Savaria Országos Történelmi Verseny

(10. évf.) országos forduló,

11. hely Pecsenye Flóra 10. H Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Szilárd Leó Fizika Verseny

(országos) döntő forduló,

6. hely Barta
Szilveszter Marcell 12.C
Felkészítő tanár: Kovács Benedek

B 33 Kosárlabda Diákolimpia

országos forduló

1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H Felkészítő tanár: Letek László

Komlóstetői Általános Iskola Városi Angol nyelvű Versenye

(7. évf., városi) 

2. hely Poncsák Tamás 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné