átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Szabó Noémi

  magyar nyelv és irodalom – történelem

Végzettsége(i): magyar nyelv és irodalom – történelem szakos középiskolai tanár
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Miskolci Egyetem
Iskolában betöltött feladata: tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): magyar nyelv és irodalom, történelem
Iskolánk dolgozója: 2023. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

Aktuális eredmények

  • digitális kultúra - Kódkupa - IIOT Válogatóverseny

    országos 1. helyen áll

    Koós Andor (11.B), Molnár István Ádám (11.B), Nagy Martin (11.B), Szörényi Zalán András (9.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Elekes Emma (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Tóth Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Bolyai Matematika Csapatverseny 8.

    országos 77. helyen végzett

    Mixtay Mira (8.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

     
  • Testnevelés - Mezei IV.kcs

    városi 3. helyen végzett

    Ari Nóra (9.D), Jászkai Amira (9.D), Rasztóczky Nelli (8.A), Varga-Sebők Emma Dóra (7.B), Zachár Janka Sára (8.A), Zilay Janka (7.A)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs lány

    megyei 4. helyen végzett

    Divinyi Gréta Ágnes (12.B), Kishonthy Flóra (11.E), Merkel Emma (12.B), Réz Petra (12.B), Szakács Réka (12.B), Udvari Dóra (11.D)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball VI. kcs fiú

    megyei 1. helyen végzett

    Balogh Marcell Erik (11.B), Nagy Máté (12.A), Pitti Péter Csongor (11.B), Tóth Péter (12.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs lány

    megyei 6. helyen végzett

    Horváth Réka (9.C), Kocsis Tamara (9.NY-AJ), Kövér Tamara (9.NY-AJ), Léka Emese (7.A), Szalay Katalin Lívia (9.NY-AJ), Sárvári Vanda (9.C)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Floorball V. kcs fiú

    megyei 5. helyen végzett

    Csáti Tamás Roland (9.A), Gulyás Péter (8.B), Kazinczy-Nagy Bálint (8.A), Lippai Attila (9.A), Nagy Zalán (8.A), Veres Botond (9.E)

    Felkészítő: Letek László

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 5. helyen végzett

    Varga Vanda (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     
  • Dr Gárdus János városi angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam

    városi 3. helyen végzett

    Kostyál Gréta Lelle (8.B)

    Felkészítők: Cseke-Tímár Enikő, Szalontainé Batta Barbara

     

Gratulálunk!