átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Kissné Dr. Kovács Krisztina

  angol, orosz

Végzettsége(i): egyetemi diploma (angol nyelv és irodalom - orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár); orosz nyelvészeti PhD
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Kossuth Lajos Tudományegyetem, Debrecen;
Debreceni Egyetem, BTK, Nyelvtudományok Doktori Iskola
Iskolában betöltött feladata: orosz - angol szakos nyelvtanár, osztályfőnök
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): angol, orosz
Iskolánk dolgozója: 2015. január 4-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
Egyéb szakmai tevékenysége: ONYC (Origó Nyelvi Centrum) orosz és angol nyelvvizsgarendszer szóbeli vizsgáztatója;
LanguageCert angol nyelvvizsgarendszer szóbeli vizsgáztatója;
orosz szakkör
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): ”Spread the bitter pill of language learning with a sweet jam of fun!” (Author Unknown)
Kedvenc időtöltése (hobbija): orosz kultúra, lakberendezés, olvasás, film, utazás, zenehallgatás, varrás

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!