átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Horváth Mária

  Rajz és Környezetkultúra, Média, Biológia

Végzettsége(i): Rajz és Környezetkultúra, Média szakos és Biológia szakos középiskolai tanár
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Magyar Iparművészeti Egyetem;
Bessenyei György Tanárképző Főiskola;
Eszterházy Károly Főiskola;
Budapesti Műszaki Egyetem- Közoktatás vezető pedagógus szakvizsga;
Iskolában betöltött feladata: tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): Rajz- és műalkotások elemzése
Iskolánk dolgozója: 2018. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Zrínyi Ilona Gimnázium
Egyéb szakmai tevékenysége: Üvegtervező iparművészeti munka;
Érettségi elnöki megbízatás;
Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete Iparművészeti ág, Üveg- Restaurátor tagozat tagja
Kedvenc időtöltése (hobbija): rajz, festés, utazás

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!