átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Petrány Mihály

  Ének-zene, karvezetés

Végzettsége(i): Egyetem és főiskola
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Pécsi Tudományegyetem Zeneművészeti Tanszék
Iskolában betöltött feladata: Ének-zene tanár, karvezető és zenekar vezető
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): Ének-zene, karének, kamarazenekar
Iskolánk dolgozója: 2006. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Földes Ferenc Gimnázium
Egyéb szakmai tevékenysége: A tehetséges énekes és hangszeres diákok tehetségfejlesztése, felkészítése különböző fellépésekre, versenyekre
Díjai, kitüntetései: Földes Kórus regionális, országos és nemzetközi kórusversenyein arany minősítések és első helyezések. Karnagyi különdíj és egy alkalommal az Első Oszágos Keyboard Versenyen oklevél „a legjobb felkészítő tanár” felirattal. 2010-ben a Hangfoglaló Országos Zenei Versenyén, országos első hely és fődíj elnyerése. 2013-ban az abban a tanévben alakult FFG Line zenekarral a Hangfoglaló korhatár nélküli zenekarok versenyén 3. helyezés és különdíj.
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): A zene értő szeretete, élvezete minden ember létszükséglete. A többszólamú éneklés minden fiatalt fejleszt, a természettudományok és humán tárgyak területén is. A közös muzsikálás eltörli a korkülönbségeket, oldja a gátlásokat. A tehetséget középiskolás korban kell kiteljesíteni.
Kedvenc időtöltése (hobbija): Zenekari munka, zeneóvoda, zeneiskolai oktatómunka, kórusvezetés, diákzenekar próbái.

Aktuális eredmények

  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Áron (12.C)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Farkas Roland (10.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Mártonffy Ábel (11.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szojka Róza (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szász Csenge Gabriella (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Fekete Patrik (11.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Kolencsik Nándor (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Tomesz László Gergő (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 6. helyen végzett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     

Gratulálunk!