átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Kovács Benedek
  fizika, informatika, matematika

Végzettsége(i): Fizika szakos középiskolai tanár (egyetem) Informatika szakos középiskolai tanár (egyetem) Közoktatási vezető (egyetem) Matematika-fizika szakos ált. isk. tanár (főiskola)
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Eötvös Lóránd Tudományegyetem Debreceni Egyetem Miskolci Egyetem Ho Si Minh Tanárképző Főiskola Eger
Iskolában betöltött feladata: középiskolai tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): fizika, informatika
Iskolánk dolgozója: 1998. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): I. László Gimnázium Mezőkövesd (fizika tagozat)
Egyéb szakmai tevékenysége: Szaktanácsadás (fizika) Tankönyvek véleményezése (fizika 9. osztály, fizika 10. osztály) Mikola szakkör OKTV szakkör Kísérlek összeállítása, bemutatása (tanórán kívül) Tananyagfejlesztés, digitalizálás
Publikációi: A Fiatal Fizikusok Pályázatának keretében egy évig dolgozott a MTA Debreceni Atommagkutató Intézetében, ahol a Th M-héja röntgenátmeneteit vizsgálták a szögeloszlás függvényében. Az erről készült publikáció megtalálható az ELTE könyvtárában illetve a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárában. Öveges Labor Pályázat keretében: 8. osztályos munkafüzet 8. osztályos tanári segédlet 8. osztályos jegyzőkönyvek 11. osztályos munkafüzet 11. osztályos tanári segédlet 11. osztályos jegyzőkönyvek elkészítése, digitalizálása.

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!