átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Kovács Benedek

  fizika, informatika, matematika

Végzettsége(i): Fizika szakos középiskolai tanár (egyetem) Informatika szakos középiskolai tanár (egyetem) Közoktatási vezető (egyetem) Matematika-fizika szakos ált. isk. tanár (főiskola)
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Eötvös Lóránd Tudományegyetem Debreceni Egyetem Miskolci Egyetem Ho Si Minh Tanárképző Főiskola Eger
Iskolában betöltött feladata: középiskolai tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): fizika, informatika
Iskolánk dolgozója: 1998. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): I. László Gimnázium Mezőkövesd (fizika tagozat)
Egyéb szakmai tevékenysége: Szaktanácsadás (fizika) Tankönyvek véleményezése (fizika 9. osztály, fizika 10. osztály) Mikola szakkör OKTV szakkör Kísérlek összeállítása, bemutatása (tanórán kívül) Tananyagfejlesztés, digitalizálás
Publikációi: A Fiatal Fizikusok Pályázatának keretében egy évig dolgozott a MTA Debreceni Atommagkutató Intézetében, ahol a Th M-héja röntgenátmeneteit vizsgálták a szögeloszlás függvényében. Az erről készült publikáció megtalálható az ELTE könyvtárában illetve a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárában. Öveges Labor Pályázat keretében: 8. osztályos munkafüzet 8. osztályos tanári segédlet 8. osztályos jegyzőkönyvek 11. osztályos munkafüzet 11. osztályos tanári segédlet 11. osztályos jegyzőkönyvek elkészítése, digitalizálása.

Aktuális eredmények

  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Áron (12.C)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Farkas Roland (10.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Mártonffy Ábel (11.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szojka Róza (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szász Csenge Gabriella (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Fekete Patrik (11.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Kolencsik Nándor (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Tomesz László Gergő (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 6. helyen végzett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     

Gratulálunk!