átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Kovács Benedek

  fizika, informatika, matematika

Végzettsége(i): Fizika szakos középiskolai tanár (egyetem) Informatika szakos középiskolai tanár (egyetem) Közoktatási vezető (egyetem) Matematika-fizika szakos ált. isk. tanár (főiskola)
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Eötvös Lóránd Tudományegyetem Debreceni Egyetem Miskolci Egyetem Ho Si Minh Tanárképző Főiskola Eger
Iskolában betöltött feladata: középiskolai tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): fizika, informatika
Iskolánk dolgozója: 1998. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): I. László Gimnázium Mezőkövesd (fizika tagozat)
Egyéb szakmai tevékenysége: Szaktanácsadás (fizika) Tankönyvek véleményezése (fizika 9. osztály, fizika 10. osztály) Mikola szakkör OKTV szakkör Kísérlek összeállítása, bemutatása (tanórán kívül) Tananyagfejlesztés, digitalizálás
Publikációi: A Fiatal Fizikusok Pályázatának keretében egy évig dolgozott a MTA Debreceni Atommagkutató Intézetében, ahol a Th M-héja röntgenátmeneteit vizsgálták a szögeloszlás függvényében. Az erről készült publikáció megtalálható az ELTE könyvtárában illetve a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárában. Öveges Labor Pályázat keretében: 8. osztályos munkafüzet 8. osztályos tanári segédlet 8. osztályos jegyzőkönyvek 11. osztályos munkafüzet 11. osztályos tanári segédlet 11. osztályos jegyzőkönyvek elkészítése, digitalizálása.

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!