átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Dióssi Erika

  Testnevelés, gyógytestnevelés

Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Magyar Testnevelési Főiskola, Magyar Testnevelési Egyetem Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem- Közoktatás vezető
Iskolában betöltött feladata: Testnevelő tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): testnevelés
Iskolánk dolgozója: 1992. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Földes Ferenc Gimnázium
Egyéb szakmai tevékenysége: DSE elnök, érettségi elnök, szakértő
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): „Előtted a küzdés, előtted a pálya, Az erőtlen csügged, az erős állja. És tudod az erő micsoda?- Akarat, Mely előbb, vagy utóbb, de borostyánt arat.” (Arany János) Testnevelő tanárként 35 éve dolgozom azon, hogy a sport által tanítványaimban, olyan személyiségjegyeket, mozgáskultúrát alakítsak ki, melyből egész életük során meríthetnek.
Kedvenc időtöltése (hobbija): kertészkedés, sport

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!