átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Biró István

  fizika-filozófia

Végzettsége(i): középiskolai tanár
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Kossuth Lajos Tudományegyetem, Debrecen
Iskolában betöltött feladata: szaktanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): fizika, technika és életvitel, etika, filozófia
Iskolánk dolgozója: 2001. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
Egyéb szakmai tevékenysége: Emelt szintű fizika érettségi (elnöki, javító, kérdező) feladatok. Érettségi elnöki megbízatás. Vezetőtanári megbízatás (fizika, DE;
filozófia, DE,ME). Továbbképzés általános iskolai tanároknak (Öveges Labor program). Tanulói munkafüzetek és tanári segédletek megírása (7.évf., 12.évf., emelt szintű kísérletek) (Öveges Labor program). Kísérletek digitalizálása (55 fizika kísérlet) (Öveges Labor program). Szaktanácsadói feladatok
Díjai, kitüntetései: 2003-ban a Nemzetközi Filozófiai Diákolimpián, nemzetközi zsűri tag (Parlamentben elismerés) 2006. Békésy György Emlékérem 2012. A Nemzetközi Fizikai Diákolimpiára sikeres felkészítésért (Parlamentben elismerés) 2013. Pro Progressio díj (BME) az eredményes tehetséggondozásért.

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!