átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Letek László

  testnevelés

Végzettsége(i): Középiskolai testnevelő tanár; Edzői képesítés: atlétika, kosárlabda, labdarúgás, tenisz, torna, úszás; Segédedzői képesítés: kézilabda, röplabda, tollaslabda. Szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Magyar Testnevelési Egyetem 1990. Szegedi Tudományegyetem 2015.
Iskolában betöltött feladata: Testnevelő tanár, Leány kosárlabda csapat edzője, Mentor tanár, Osztályfőnök
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): testnevelés
Iskolánk dolgozója: 1990. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Földes Ferenc Gimnázium
Egyéb szakmai tevékenysége: B.-A.-Z. megyei Középiskolai Sportbizottság elnöke B.-A.-Z. megyei Középiskolai Sportbizottság kosárlabda szakágvezetője Érettségi vizsga vizsgaelnök
Díjai, kitüntetései: 2002 Magyar Diáksport Szövetség Diáksportért kitüntető cím: Kiemelkedő oktatói, szervezői tevékenységért 1999 B.A.Z. megye Diáksportjáért érdemérem 1992 Magyar Olimpiai Akadémia kitüntetése
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): „Elvezetni könnyű egy lovat a folyóhoz, de ha arra is rá tudod venni, hogy háton ússzon, akkor valamit tényleg elértél.” (Murphy Törvénykönyve: Hartley első törvénye)
Kedvenc időtöltése (hobbija): Kerékpározás, futás, túrázás

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!