átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Letek László

  testnevelés

Végzettsége(i): Középiskolai testnevelő tanár; Edzői képesítés: atlétika, kosárlabda, labdarúgás, tenisz, torna, úszás; Segédedzői képesítés: kézilabda, röplabda, tollaslabda. Szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Magyar Testnevelési Egyetem 1990. Szegedi Tudományegyetem 2015.
Iskolában betöltött feladata: Testnevelő tanár, Leány kosárlabda csapat edzője, Mentor tanár, Osztályfőnök
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): testnevelés
Iskolánk dolgozója: 1990. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Földes Ferenc Gimnázium
Egyéb szakmai tevékenysége: B.-A.-Z. megyei Középiskolai Sportbizottság elnöke B.-A.-Z. megyei Középiskolai Sportbizottság kosárlabda szakágvezetője Érettségi vizsga vizsgaelnök
Díjai, kitüntetései: 2002 Magyar Diáksport Szövetség Diáksportért kitüntető cím: Kiemelkedő oktatói, szervezői tevékenységért 1999 B.A.Z. megye Diáksportjáért érdemérem 1992 Magyar Olimpiai Akadémia kitüntetése
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): „Elvezetni könnyű egy lovat a folyóhoz, de ha arra is rá tudod venni, hogy háton ússzon, akkor valamit tényleg elértél.” (Murphy Törvénykönyve: Hartley első törvénye)
Kedvenc időtöltése (hobbija): Kerékpározás, futás, túrázás

Aktuális eredmények

  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Áron (12.C)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Farkas Roland (10.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Mártonffy Ábel (11.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szojka Róza (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szász Csenge Gabriella (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Fekete Patrik (11.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Kolencsik Nándor (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Tomesz László Gergő (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 6. helyen végzett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     

Gratulálunk!