átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Sóczó Kinga

  magyar – történelem - informatikus könyvtáros

Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): 1998 Miskolci Egyetem, magyar szak;
2002 Miskolci Egyetem, történelem szak;
2013 Eszterházy Károly Főiskola, informatikus könyvtáros MA;
2019 ME TKI közoktatásvezetői pedagógus szakvizsga
Iskolában betöltött feladata: könyvtáros tanár
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): könyvtáros
Iskolánk dolgozója: 2005. szeptember 1-e óta
Publikációi: 1. Adatok, események Felsőnyárád történetéből In: A mi falunk Felsőnyárád (szerk. Kornyáné Szoboszlay Ágnes), Felsőnyárád község önkormányzata, 2000.;
2. Dsida Jenő vallásos lírája a kortársak és az utókor megítélésében In: Egész világhoz lángbeszédül : a 110 éve született Dsida Jenő emlékét idéző miskolci tudományos konferencia előadásai (szerk. Kabán Annamária, Mózes Huba), Bíbor Kiadó, Miskolc, 2017.;
3. Templom az egész világegyetem : Dsida Jenő vallásos lírájáról In: Új misszió : katolikus folyóirat, 29. évf. 7. sz. 28-29.p.;
4. Bemutatkozik a Földes könyvtára In: Könyvtári Mappa, 2019. július, V. évf., 9. sz. 17.p.

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!