átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Részletes adatlap

  Kovács Attiláné

  matematika-fizika-informatika

Végzettsége(i): egyetem
Végzettségét szerezte (egyetem, főiskola megnevezése): Kossuth Lajos Tudományegyetem TTK Debrecen
Iskolában betöltött feladata: Arany János Tehetséggondozó Program: programfelelős; Arany János Tehetséggondozó Program Intézményeinek Egyesülete: titkár; osztályfőnök
Jelen tanévben tanított tárgy(ai): matematika, tanulás módszertan
Iskolánk dolgozója: 1994. szeptember 1-e óta
Középiskoláját végezte (középiskola megnevezése): Bessenyei György Gimnázium Kisvárda (matematika tagozat)
Egyéb szakmai tevékenysége: Tehetséggondozás, tehetségfejlesztés, tehetséggondozó szakkörök tartása (10., 11. évfolyam) érettségi felkészítés AJTP-s tanulóknak, mesterpedagógus, tanfelügyeleti szakértő, pedagógusminősítési szakértő, matematika szaktanácsadó
Díjai, kitüntetései: Graphisoft Díj(2004., 2014), Pro Progressio díj (2013), Bolyai Matematika Csapatverseny országos tanári fődíj (2016), Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny díjazott tanár (2011,2012,2013,2014,2015,2016)
Szakmai hitvallása (idézet vagy önállóan megfogalmazott gondolat): „Az iskola arra való, hogy az ember megtanuljon tanulni, hogy felébredjen a tudásvágya, megismerje a jól végzett munka örömét, megízlelje az alkotás izgalmát, megtanulja szeretni, amit csinál, és megtalálja azt a munkát, amit szeretni fog.” (Szent-Györgyi Albert) „Minél jobban ismerjük a gyermeket, annál jobban megértjük, minél jobban megértjük, annál inkább szeretjük, s így annál hatékonyabban tudjuk majd nevelni.” (Nagy László)
Kedvenc időtöltése (hobbija): kerékpározás, zenehallgatás, olvasás

Aktuális eredmények

  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Áron (12.C)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Farkas Roland (10.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Mártonffy Ábel (11.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szojka Róza (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szász Csenge Gabriella (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Fekete Patrik (11.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Kolencsik Nándor (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Tomesz László Gergő (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 6. helyen végzett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     

Gratulálunk!