átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Német nyelv - versenyeredmények

2017/2018

Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A (2017. 11. 28.) ,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A (2017. 11. 28.) ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A (2017. 11. 28.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2016/2017

német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
országos 6. hely Svidró Ákos 7.B (2017. 05. 15.) ,
országos 7. hely Nagy Eszter 7.A (2017. 05. 15.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Városi Német Verseny
1. hely Svidró Ákos 7.B (2016. 12. 06.) ,
3. hely Nagy Eszter 7.A (2016. 12. 06.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2015/2016

„ Kétfordulós német nyelvi verseny" (Eszterházy Károly Gyakorlóiskola által szervezett)
2. hely Leskó Eszter 8.B (2015. 12. 03.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv OÁTV megyei forduló,
1. hely Leskó Eszter 8.B (2016. 03. 30.) ,
2. hely Bárczi Enikő 8.B (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
országos 28. hely Kovács Rita 12.B (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2014/2015

német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória)
országos döntős Bárczi Enikő Anna 7.B (2015. 03. 10.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(V. kategória)
országos 4. hely Rachev Patrik 9.E (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


Litteratum Országos Német Nyelvi Verseny
4. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 25.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
megyei 1. hely, országos 3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 10.) ,
megyei forduló,
2. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 30.) ,
6. hely Spisák Blanka 7.B (2015. 03. 30.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Kovács Rita 11. B (2015. 01. 07.) ,
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv SPIEL UND GEWINN! Országos Német Levelező Csapatverseny országos forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Spisák Blanka 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Általános Iskola Városi Német Tesztversenye városi forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2014. 12. 16.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Városi Német Szövegértési Verseny
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 06. 01.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 06. 01.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2013/2014

német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. hely Rachev Patrik 9.Ny/AJTP (2014. 03. 30.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


2012/2013

német nyelv Kenguru Nyelvi Verseny (2. kategória) megyei forduló,
1. hely Kertész Attila 8. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

2. hely Nagy Kaudia 7. H (2013. 01. 24.) ,
4. hely Kovács Zsófia 7. H (2013. 01. 24.) ,
7. hely Poncsák Ákos 7. H (2013. 01. 24.) ,
8. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 01. 24.) ,
9. hely Kádár Bálint 7. H (2013. 01. 24.) ,
10. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 24.) ,
(4. kategória) megyei forduló,
2. hely Varga Lilla 10. C (2013. 01. 24.) ,
3. hely Lesinszki Lukács 11. B (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

4. hely Révy Gábor 9. C (2013. 01. 24.) ,
5. hely Hajdu Tamás 9. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

7. hely Sándor Eszter 11. E (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

8. hely Schultz Gellért 9. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

9. hely Horváth Domonkos 10. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

10. hely Juhász Katalin 9. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(5. kategória) megyei forduló,
4. hely Benkő Péter 12. A (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(6. kategória) megyei forduló,
1. hely Sőti Zsombor 12. A (2013. 01. 24.) ,
2. hely Baráth Máté 12. B (2013. 01. 24.) ,
3. hely Bádé Laura 12. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Városi Német Tesztversenye (7. évf.,)
1. hely Nagy Kaludia 7. H (2012. 12. 10.) ,
3. hely Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

(8. évf.,)
1. hely Veres Zsombor 8. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


2011/2012

"Német nyelvi tesztverseny" (a Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola szervezésében)
1. hely Kertész Attila (7.h) (2011. 12. 13.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv A Miskolci Egyetem által szervezett "Ki tud többet Aschaffenburgról" c. vetélkedő (csapat)
2. hely Bodolai Előd (7.h), Kiss Péter (7.h), Tóth Miklós (7.h) (2011. 11. 27.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv Kenguru nyelvi verseny (3. kat.) megyei forduló,
5. hely Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 01. 26.) ,
5. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 01. 26.) ,
(4. kat.) megyei forduló,
3. hely Gadóczi Balázs (11.H) (2012. 01. 26.) ,
5. hely Dikó Boglárka (11.B) (2012. 01. 26.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Krakkai Ádám (8.H) (2012. 01. 26.) ,
4. hely Sipeki Gergely (8.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kat.)
II. fordulóba jutott Leskó Ágota (11.H) (2012. 01. 09.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2010/2011

német nyelv Arany János Nyelvi Verseny
(döntőbe jutott) Márton Júlia (12.e) Felkészítő tanár: Topscher Andrea


német nyelv Kenguru Német Országismereti Verseny megyei forduló,
1. hely Leskó Ágota (10.h) Felkészítő tanár: Sebő Sára

1. hely Pokó Csongor (11.c) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

2. hely Boldizsár Csongor (10.h),
2. hely Zwillinger Márton (11.b),
3. hely Bádé Laura (10.h),
3. hely Pecsenye Flóra (8.h),
4. hely Dikó Boglárka (10.b) Felkészítő tanár: Sebő Sára

4. hely Lődár Dóra (11.a) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

4. hely Sőti Zsombor (10.a),
5. hely Labancz Péter (8.h),
5. hely Szabó Bettina (10.h),
6. hely Benkő Péter (10.a) Felkészítő tanár: Sebő Sára

6. hely Erdélyi Tamás (11.a) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

6. hely Sipeki Gergely (7.h),
7. hely Téglási Bogdán (10.b) Felkészítő tanár: Sebő Sára

7. hely Varga Dénes (10.c) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

8. hely Baráth Máté (10.b),
8. hely Pamlégi Krisztián (10.a),
9. hely Ignácz Gergő (10.b),
10. hely Bánóczi Dávid (8.h) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2009/2010

német nyelv Kenguru Országos nyelvi Verseny
megyei 5. hely Papp Luca (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(4. kategória)
megyei 1. hely Oláh Dániel (9.B),
megyei 1. hely Zwillinger Dóra (10.B),
megyei 10. hely Szabó Bettina (9.H),
megyei 3. hely Dikó Boglárka (9.B),
megyei 4. hely Boldizsár Csongor (9.H),
megyei 4. hely Leskó Ágota (9.H),
megyei 6. hely Bádé Laura (9.H),
megyei 7. hely Téglási Bogdán (9.B) Felkészítő tanár: Sebő Sára

megyei 8. hely Lődár Dóra (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

megyei 9. hely Koós Donát (9.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(5. kategória)
megyei 1. hely Major János (11.H) Felkészítő tanár: Topscher Andrea

megyei 2. hely Dubabér Ádám (11.A),
megyei 3. hely Takács Evelin (11.A) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

megyei 4. hely Velti Kinga (11.H),
megyei 5. hely Jámbor Péter (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

megyei 7. hely Farkas Emese (12.D) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

megyei 7. hely Petruska Eszter (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2008/2009

német nyelv Kenguru országos nyelvi verseny
2. hely Major János (10.H) Felkészítő tanár: Topscher Andrea

5. hely Blága Kincső (12.B),
5. hely Blágha Kincső (12.B),
7. hely Albrecht Vivien (12.B),
8. hely Lengyel Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

17. hely Koncsol Zsanett (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

20. hely Szutorcsik Lilla (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

23. hely Bényi Gábor (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

26. hely Kocsis Attila (11.A),
30. hely Harsányi Katalin (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

31. hely Bádé Laura (8.H),
31. hely Szedlák Máté (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

32. hely Szabó Lívia (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv Langwest
országos 4. hely Leskó Ágota (8.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Litteratum országos tesztverseny
megyei 1. hely, országos 16. hely Leskó Ágota (8.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2007/2008

német nyelv A.J.T.P. országos versenye országos forduló,
4. Baló Andrea (12.E) Felkészítő tanár: Topscher Andrea


Langwest Német nyelvi verseny
7. Boros Alexandra (8.H),
7. Leskó Ágota (7.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2006/2007

német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Dapsy Eszter

11. Debreczeni András (7.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


2005/2006

német nyelv "Ki tud többet Ausztriáról?" (csapat, ) megyei forduló,
4. hely Csiszár Orsolya, Kecskeméti Ágnes, Nevelits Annamária (8.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
4. hely Petróczky Gábor (11.B) Felkészítő tanár: Gonda Gáspárné

5. hely Kecskeméti Ágnes (8.H),
8. hely Rácz Gábor (8.H),
9. hely Papp Ádám (8.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


Országos Német Nyelvi Verseny, megyei forduló megyei forduló,
2. hely Major János (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Kalo Emilné


Gratulálunk!

Versenyeredmények


kémia OKTV
második fordulóba jutott Al-Hag Johanna Iman 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

második fordulóba jutott Csécsi Marcell Dániel 11.C Felkészítő tanár: Fóris Tímea

fizika második fordulóba jutott Gyulai Márton 12.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

kémia második fordulóba jutott Reviczki Dénes 12.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

matematika második fordulóba jutott Tisza Marcell 12.C Felkészítő tanár: Elek Zoltán, Gulyás Tibor, Győry Ákos

angol nyelv második fordulóba jutott Dojcsák Milla 12.C Felkészítő tanár: Kéri Henriett

magyar nyelv és irodalom második fordulóba jutott Pál Diána 12.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv 4 FOR EUROPE ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI VETÉLKEDŐ regionális forduló,
3. hely Kiss Tamás 12.H, Schweickhardt Gyula 12.H, Takács Anna 12.D, Trembóczki Liliána 12.D,
4. hely Bendicskó Laura 11.B, Csordás Henrik 11.B, Hallai Gréta 11.B, , Fenyvesi Tamás 11.B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv TÚL AZ ELSŐ X-EN EU VERSENY regionális forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott csapat) Hatvani Anna 12. H, Schweickhardt Gyula 12. H, Takács Anna 12. D, Trembóczki Liliána 12. D,
4. hely Bendicskó Laura 11. B, Csordás Henrik 11. B, Fenyvesi Tamás 11. B, Keresztes Kornél 11. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


történelem OKTV
második fordulóba jutott Illés Dorottya Lilla 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László

második fordulóba jutott Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Erdődi István, Jobbágy László


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) helyi forduló,
1. hely (döntőbe jutottak) Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye
1.hely Stefán Boglárka Abigél 12.E, Tóth Nikoletta 12.E, Balogh Dávid 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam, csapat)
2. hely Varga Ildikó Kata 7.B, Töreczki Gábor 7.B, Kun Tamás 7.B, Tomesz László Gergő 7.B ,
5. hely Szűcs Botond 7.B, Fekete Martin 7.B, Dobos Dávid 7.B, Gömze László Norken 7.B ,
6. hely Fehérvári Donát 7.B, Forinyák Judit Virág 7.B, Major Ádám 7.B, Fazekas Ádám 7.B ,
7. hely Dobos Julianna 7.B, Tóth Petra Lili 7.B, Erdélyi Botond 7.B, Bottyán Márton Péter 7.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Grallert Krisztina

(8. évfolyam, csapat)
1. hely, országos 8. hely Fazekas István 8.B, Fekete Patrik 8.B, Fenyvesi Bence 8.B, Hazadi Noémi 8.B,
3. hely Bényei Zsigmond 8.B, Katona Mátyás 8.B, Keresztes Alex Zsolt 8.B, Purgel Márton 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

4. hely Kerekes Balázs 8.A, Kiss Enikő 8.A, Szabó Dóra 8.A, Szabó Zsuzsanna 8.A Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

7. hely Juhász Péter Marcell 8.B, Kovács Marcell 8.B, Varga Domonkos 8.B, Lisznyai Ádám 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny (országos)
4. hely Begál Gábor 12.E, Illés Dorottya 12.H, Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Jobbágy László, Erdődi István


filozófia NEMZETKÖZI NÁBOJ FIZIKAVERSENY (senior kategória)
magyarországi rangsorban: 7. hely Csécsi Marcell, Detki Pongrác, Farkas Szabolcs, Xu Dávid és Zámbori Zalán 11.C Felkészítő tanár: Biró István


francia nyelv X. Megyei Idegennyelvű Szavalóverseny (egyéni) megyei forduló,
1. hely Takács Anna 12.D Felkészítő tanár: Sashegyi Virág


Gratulálunk!

Gratulálunk!